Fakta

Ceny materiálu pro průmyslovou výrobu v provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly

souhrn

(Reporter Zhang Xiujuan) Podle monitorování Provinčního cenového monitorovacího centra ceny průmyslových výrobních materiálů v naší provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly. Mezi nimi cena oceli přestala klesat a odskočit, zatímco ceny neželezných kovů a uhlí mírně poklesly. Ceny oceli přestaly klesat a odskočily. V květnu byla průměrná cena (za tunu) provincie za kulatou ocel 3684 juanů, armování 3795 juanů, úhlovou ocel 3593 juanů a válcovaný drát 3738 juanů.Meziměsíčně

Ceny materiálu pro průmyslovou výrobu v provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly

Ceny materiálu pro průmyslovou výrobu v provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly-0

  (Reporter Zhang Xiujuan) Podle monitorování Provinčního cenového monitorovacího centra ceny průmyslových výrobních materiálů v naší provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly.

Ceny materiálu pro průmyslovou výrobu v provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly-1

   Mezi nimi cena oceli přestala klesat a odskočit, zatímco ceny neželezných kovů a uhlí mírně poklesly. Ceny oceli přestaly klesat a odskočily.

Ceny materiálu pro průmyslovou výrobu v provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly-2

   V květnu byla průměrná cena (za tunu) provincie za kulatou ocel 3684 juanů, armování 3795 juanů, úhlovou ocel 3593 juanů a válcovaný drát 3738 juanů. Meziměsíční nárůst činil 4,5%, 10,3%, 7,4% a 5,6%, meziročně 42,7% -54,8%. Vzhledem ke schůzce „Pás a silnice“, která se konala v polovině až začátkem května, ocelárny v okolních oblastech Pekingu zavedly politiku omezení výroby a v naší provincii pracuje tým inspekce ochrany životního prostředí a tým zásob pozemní oceli.

Ceny materiálu pro průmyslovou výrobu v provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly-3

   tržní zdroje jsou sníženy a zásoby oceli jsou na nízké úrovni.

Ceny materiálu pro průmyslovou výrobu v provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly-4

   Podpořte tržní cenu,Jak však teplota stoupá, začíná se objevovat mimosezónní efekt spotřeby a poptávka na trhu s ocelí se zúžila. V červnu mohou ceny oceli oslabit hlavně kvůli otřesům s omezeným rozsahem. Cena neželezných kovů plošně poklesla. V květnu byla průměrná (za tunu) měď v provincii 47 970 juanů, hliník 14 888 juanů a olovo 16 980 juanů.

Ceny materiálu pro průmyslovou výrobu v provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly-5

   Meziměsíční ceny mědi se příliš nezměnily a ceny hliníku a olova poklesly o 0. 8% a 1,8%; meziroční nárůst činil 11,6% -22,3%.

Ceny materiálu pro průmyslovou výrobu v provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly-6

   Cena uhlí mírně poklesla a celkový trend je na vysoké úrovni. V květnu činila průměrná cena (za tunu) provinčního uhlí (5 000–5500 kcal) 513 juanů a vyčištěné uhlí použité pro koksování (osmistupňové hlavní koksovatelné čisté uhlí) 991 juanů. cena klesla o 2,3%, resp. 2,2%, ceny vzrostly o 49,6% a 81.

Ceny materiálu pro průmyslovou výrobu v provincii v květnu více poklesly a méně vzrostly-7

5%. Do června vstupuje v důsledku zesilujícího účinku průmyslové elektřiny letní vrchol spotřeby uhlí a domácí ceny uhlí klesly na rozumnou pozici, poptávka po uhlí se obnoví a ceny uhlí se stabilizují. .