Sdružení

Cena zemědělských produktů v provincii klesla hlavně v květnu

souhrn

(Reporter Zhang Xiujuan) Podle monitorování Provinčního cenového monitorovacího střediska poklesly v květnu hlavně ceny sedmi zemědělských produktů sledovaných naší provincií. Mezi nimi dále rostla cena kukuřice, klesaly ceny pšenice, sóji, prasat a selat a ceny arašídů a bavlny se příliš nezměnily. Cena pšenice mírně poklesla a cena kukuřice dále rostla. Průměrná cena pšenice v provincii v květnu (za 500 gramů) je 1.3 jüany, nefrit

Cena zemědělských produktů v provincii klesla hlavně v květnu

Cena zemědělských produktů v provincii klesla hlavně v květnu-0

  (Reporter Zhang Xiujuan) Podle monitorování Provinčního cenového monitorovacího střediska poklesly v květnu hlavně ceny sedmi zemědělských produktů sledovaných naší provincií. Mezi nimi dále rostla cena kukuřice, klesaly ceny pšenice, sóji, prasat a selat a ceny arašídů a bavlny se příliš nezměnily.

Cena zemědělských produktů v provincii klesla hlavně v květnu-1

   Cena pšenice mírně poklesla a cena kukuřice dále rostla. Průměrná cena pšenice v provincii v květnu (za 500 gramů) je 1. 3 juany, kukuřice o 0,82 juanu, meziměsíčně ceny pšenice poklesly o 0,8%, ceny kukuřice vzrostly o 1,2%, ceny pšenice meziročně vzrostly o 6,6%, ceny kukuřice poklesly o 3,5%. Tento měsíc byla kukuřice v naší provincii ovlivněna obilím na severovýchodě a sklad byl před sklizní pšenice uvolněn.

Cena zemědělských produktů v provincii klesla hlavně v květnu-2

  Cena kukuřice byla mírně snížena a upravena v úzkém rozmezí. V červnu přebytečná zrna v provincii Che-pej dosáhla dna a obchodníci prodávali hlavně zásoby předem;Zároveň se na trh dostalo dražené obilí a celková nabídka kukuřice je napjatá a očekává se, že ceny kukuřice v červnu zůstanou stabilní. Ceny živých prasat a selat nadále klesaly a ceny se pohybovaly na nízké úrovni.

Cena zemědělských produktů v provincii klesla hlavně v květnu-3

   Ceny živých prasat a selat v provincii Che-pej pokračovaly v květnu v poklesu. Průměrná cena (za 500 gramů) živých prasat a selat v provincii byla 6,94 juanů a 18,41 juanů, což se snížilo o 6.

Cena zemědělských produktů v provincii klesla hlavně v květnu-4

  6% a 11,4%, meziročně pokles o 33,3%, respektive 35,2%.

Cena zemědělských produktů v provincii klesla hlavně v květnu-5

   Kvůli dubnovému neustálému poklesu trhu s živými prasaty se zemědělci zdráhali jatky prodat, což v květnu vedlo k celkové hmotnosti jatečných prasat.

Cena zemědělských produktů v provincii klesla hlavně v květnu-6

   Tržní terminální spotřeba trhu však byla slabá a jatka byla v nákup, který stále snižoval cenu prasat na výkrm. Počasí se navíc oteplilo a vepřové. Spotřeba je mimo sezónu,Počet objednávek od jatečných společností se snížil a objem porážek jatečných společností se těžko zvýšil a ceny prasat nadále klesaly. Na konci května činil cenový poměr vepřového krmiva v provincii Che-pej 7,89: 1, což bylo na zelené ploše s běžnými cenami (cenový poměr vepřového krmiva se pohyboval mezi 5,5: 1 a 8,5: 1).

Cena zemědělských produktů v provincii klesla hlavně v květnu-7

.