Fyzický

Yongzhou: Od ledna do května bylo podáno 631 případů, bylo vyšetřováno a řešeno 16 úředníků okresu

souhrn

Od ledna do května tohoto roku podaly disciplinární inspekční a kontrolní agentury na všech úrovních v Yongzhou City celkem 631 případů, což představuje meziroční nárůst o 16,64%, včetně 16 úředníků na úrovni krajů a 115 úředníků na úrovni měst; 428 případy byly uzavřeny, meziročně vzrostly o 1,18%; bylo otevřeno 207 dotazů v otevřeném rozhovoru, což představuje 12,28% vodítek, která se mají řešit; 448 lidí bylo potrestáno za stranickou a politickou kázeň a předáno soudním orgánům

Yongzhou: Od ledna do května bylo podáno 631 případů, bylo vyšetřováno a řešeno 16 úředníků okresu

Yongzhou: Od ledna do května bylo podáno 631 případů, bylo vyšetřováno a řešeno 16 úředníků okresu-0

  Od ledna do května tohoto roku podaly disciplinární inspekční a kontrolní agentury na všech úrovních v Yongzhou City celkem 631 případů, což je meziroční nárůst o 16,64%, včetně 16 úředníků na úrovni krajů a 115 úředníků na úrovni měst; Bylo uzavřeno 428 případů, což představuje nárůst o 1,18%; bylo provedeno 207 šetření, což představuje 12,28% řešených vodítek; 448 osob bylo potrestáno za stranickou a vládní kázeň a 9 osob bylo předáno soudním orgánům. nedávno,Uskutečnilo se zasedání protikorupční koordinační skupiny výboru městské strany Yongzhou a Yang Yong, člen stálého výboru výboru městské strany a tajemník městské komise pro disciplinární inspekci, referoval o výstavbě městského stylu strany a čisté vlády a protikorupční práce v první polovině roku. Od začátku letošního roku přikládal Městský stranický výbor velký význam protikorupční koordinační práci, podepsal dopis o odpovědnosti za budování stranického stylu a čisté vlády a vůbec implementoval cílené řízení stranických výborů (stranických skupin). úrovně.

Yongzhou: Od ledna do května bylo podáno 631 případů, bylo vyšetřováno a řešeno 16 úředníků okresu-1

   Městská komise pro kázeňskou inspekci uspořádala několik setkání vedoucích skupin,Posílit organizační vedení, zlepšit mechanismy a systémy a posílit dohled a odpovědnost, aby se protikorupční práce města nadále prohlubovala. Město doplňuje koordinační mechanismus, integruje síly pro řešení případů a zdroje pro řešení případů různých agentur pro vymáhání kázní, vzájemně spolupracuje a pracuje jednotně a vytváří silnou protikorupční společnou sílu. Dále upevňujte odpovědnost za vedení, přísně implementujte systém odpovědnosti,Striktně odpovídat za porušení předpisů, zatajování, opomenutí, pozdní hlášení případů nebo stopy k případům. Za prvních 5 měsíců letošního roku řešily městské kázňové inspekční a dozorové agentury 852 vodítek, přičemž „čtyři formy“ dohledu a kázně použily na 579 osob, z nichž první forma zvládla 129 osob, což je nárůst o 1072,72% ročně - ročně; druhý formulář zpracoval 342 osob,Meziroční pokles o 3,12%; třetí forma vyřazení 91 osob, meziroční pokles o 40%; čtvrtá forma vyřazení 17 osob, meziroční pokles o 29,17%.

Yongzhou: Od ledna do května bylo podáno 631 případů, bylo vyšetřováno a řešeno 16 úředníků okresu-2

(Chen Zhuotao, oddělení propagandy, Yongzhou Discipline Inspection Commission).