Domácí

Zadrženo bylo více než 2 000 lidí a dopravní nehody výrazně poklesly

souhrn

12. června naše noviny vyslýchaly 2 175 lidí a administrativně zadržely 22 733 dopravních delikventů. Dnes odpoledne uspořádalo ředitelství dopravní policie provinčního odboru veřejné bezpečnosti videokonferenci o shrnutí „bitvy stovek dnů“ v provincii. Jiang Jianxiang, kapitán provinčního ředitelství dopravní policie, shrnul výsledky „stovek dnů“ Battle “a nasadil další fázi práce. Od 28. února „Sto dní

Zadrženo bylo více než 2 000 lidí a dopravní nehody výrazně poklesly

Zadrženo bylo více než 2 000 lidí a dopravní nehody výrazně poklesly-0

  12. června naše noviny vyslýchaly 2 175 lidí a administrativně zadržely 22 733 dopravních delikventů. Dnes odpoledne uspořádalo ředitelství dopravní policie provinčního odboru veřejné bezpečnosti videokonferenci o shrnutí „bitvy stovek dnů“ v provincii.

Zadrženo bylo více než 2 000 lidí a dopravní nehody výrazně poklesly-1

   Jiang Jianxiang, kapitán provinčního ředitelství dopravní policie, shrnul výsledky „stovek dnů“ Battle “a nasadil další fázi práce. Od 28. února „Stodenní válka“Od zahájení operace se dopravní policie provinční veřejné bezpečnosti úzce zaměřila na „šest typů klíčových vozidel“ a „šest typů klíčových porušení“, provádějící „nejpřísnější nápravu v historii Hunanu“ s vysokými standardy, vysokými intenzitu a vysokou účinnost a úspěšně realizoval pracovní cíle „nic se nestalo, dva výrazné poklesy a tři významná vylepšení“.

Zadrženo bylo více než 2 000 lidí a dopravní nehody výrazně poklesly-2

   Během období nápravy bylo na místě v provincii napraveno celkem 174 porušení. 90 000 případů, meziroční nárůst o 126,4%; bylo zjištěno celkem 1 039 milionů klíčových dopravních přestupků, meziroční nárůst o 24,5%; v provincii bylo vyřízeno celkem 4 501 trestních případů, z toho 2 175 kriminální zadržení a 22 733 pachatelů dopravního deliktu ve správním zadržení; snížil se počet dopravních nehod, počet úmrtí, počet zraněných a majetkové ztráty o 16,5%, 14,2%, 17,9% a 11. 9%.

Zadrženo bylo více než 2 000 lidí a dopravní nehody výrazně poklesly-3

   Přestože operace „Stodenní válka“ úspěšně skončila, oddělení dopravní policie bude v další fázi i nadále dodržovat přísné řízení vysokých trestů, vyšetřování a nápravu skrytých nebezpečí, výzvy k propagaci a budování týmů a bude v dobré formě práce v oblasti řízení bezpečnosti provozu v povodňových obdobích a prevence závažných dopravních nehod.

Zadrženo bylo více než 2 000 lidí a dopravní nehody výrazně poklesly-4

Prohloubit reformu policejního mechanismu a energicky provádět vynikající činnosti v oblasti vytváření týmů. ■ Reporter Guo Can, korespondent Wen Fei, Chen Yuke, Intern Shen Pan.