Zápas

Elektronický obchod v polovině roku na „vytváření festivalů“

souhrn

Společnost Happy Shopping, která plánuje zásadní restrukturalizaci pozastavení obchodování, sponzorovala společně s Tmall „Karneval domácích spotřebičů 611“, který je průmyslem považován za nový hlas pro spoluvytváření ekosystémů obsahu. Výroční zpráva společnosti Happy Shopping za rok 2016 ukazuje, že tržby z nakupování v televizi představovaly méně než 40%. Transformace společnosti se týká online nakupování, zejména mobilního elektronického obchodování, sociálního elektronického obchodování a automatického elektronického obchodování.

Elektronický obchod v polovině roku na „vytváření festivalů“

Elektronický obchod v polovině roku na „vytváření festivalů“-0

  Společnost Happy Shopping, která plánuje zásadní restrukturalizaci pozastavení obchodování, sponzorovala společně s Tmall „Karneval domácích spotřebičů 611“, který je průmyslem považován za nový hlas pro spoluvytváření ekosystémů obsahu.

Elektronický obchod v polovině roku na „vytváření festivalů“-1

   Výroční zpráva společnosti Happy Shopping za rok 2016 ukazuje, že tržby z televizních nákupů představovaly méně než 40%. Transformace a zapojení společnosti do online nakupování, zejména mobilního elektronického obchodování, sociálního elektronického obchodování a automobilového elektronického obchodování, vytváří oslňující výsledky. Propojení se sítí Tmall na Tchaj-wanu je tentokrát pokusem o další zpeněžení provozu a doba integrace více obrazovek je slibná.

Elektronický obchod v polovině roku na „vytváření festivalů“-2

Podle průmyslových analytiků, díky integraci televize a elektronického obchodování na více obrazovkách a propojení mezi Tchaj-wanem a internetem, vysoce kvalitní obsah společně vytvořený oběma stranami dále podpoří provoz obsahu a zpeněžení provozu a otevře novou cestu pro elektronický obchod s obsahem. ■ Reportér Huang Lifei, stážista Ji Weihao.