Fyzický

Průkopnický ceremoniál pro náměstí Wuyue Plaza v Changsha New City

souhrn

Stovky miliard nového města, zářte v Xingsha! 10. června ráno uspořádal projekt Wuyue Plaza v Novém Městě Changsha, který se nachází na křižovatce Xingsha East Fourth Road a Teli Road, slavnostní průkopnický ceremoniál. Mezinárodní obchodní komplex s ekologickými zkušenostmi na jednom místě investoval a zkonstruoval jezero Yahu Lake.Uvádí se, že Changsha New City Wuyue

Průkopnický ceremoniál pro náměstí Wuyue Plaza v Changsha New City

Průkopnický ceremoniál pro náměstí Wuyue Plaza v Changsha New City-0

  Stovky miliard nového města, zářte v Xingsha! 10. června ráno uspořádal projekt Wuyue Plaza v Novém Městě Changsha, který se nachází na křižovatce Xingsha East Fourth Road a Teli Road, slavnostní průkopnický ceremoniál. Mezinárodní obchodní komplex s ekologickými zkušenostmi na jednom místě investoval a zkonstruoval jezero Yahu Lake.

Průkopnický ceremoniál pro náměstí Wuyue Plaza v Changsha New City-1

  Uvádí se, že Changsha New City Wuyue Plaza otevře své brány v prosinci 2018. Zástupce tajemníka výboru okresu Changsha a starosta okresu Zhang Zuolin se zúčastnili průkopnické slavnosti a oznámili oficiální zahájení projektu.

Průkopnický ceremoniál pro náměstí Wuyue Plaza v Changsha New City-2

   Starosta Huang Zehong, Changsha County CPPCC místopředseda Guo Yanhong,Slavnostního ceremoniálu se zúčastnili Chen Deli, prezident skupiny New Town Holdings Group, Wang Juan, viceprezident a Wang Hongwei, generální ředitel společnosti Changsha Wuyue Real Estate Development Co. , Ltd. Hlavní představitelé různých ministerstev, komisí a úřadů v okrese Changsha, zástupci Federace průmyslu a obchodu, zástupci bankovního průmyslu, představitelé desítek provinčních a obecních mainstreamových médií a reportérů, mnoho spolupracujících jednotek a speciální hosté,Buďte svědky historického okamžiku náměstí Wuyue Plaza v Changsha New City u krásného jezera Songya.

Průkopnický ceremoniál pro náměstí Wuyue Plaza v Changsha New City-3

   Paní Wang Juan, viceprezidentka skupiny Xincheng Holding Group, ve svém projevu uvedla, že jako první komplexní projekt skupiny Xincheng Holding Group v Hunanu získal Changsha Xincheng Wuyue Plaza vysokou důvěru a silnou podporu stranického výboru okresní provincie Changsha a krajské vlády a všech obory života. Skupina Xincheng Holding Group postaví projekt Changsha Xincheng Wuyue Plaza na mezník s charakteristikami kultury Huxiang a bude usilovat o brzké a vzrušující otevření.

Průkopnický ceremoniál pro náměstí Wuyue Plaza v Changsha New City-4

Ekonomické informace.