Místní

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled

souhrn

Ráno 12. června byly dopravní zácpy v komunitě Jiangbin způsobeny neuspořádaným parkováním vozidel a neuspořádanou výstavbou obchodů. Po dokončení zlepšování kvality se zde zlepší parkovací prostředí. Fotografoval reportér Lv Julan 12. června, nová asfaltová dlažba, jednotná parkovací místa a zelené komunitní prostředí ... Jedná se původně o staré komunity, které nejsou daleko.

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled-0

 Ráno 12. června byly dopravní zácpy v komunitě Jiangbin způsobeny neuspořádaným parkováním vozidel a neuspořádanou výstavbou obchodů.

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled-1

  Po dokončení zlepšování kvality se zde zlepší parkovací prostředí. Fotografoval reportér Lv Julan 12. června, nová asfaltová dlažba, jednotná parkovací místa a zelené komunitní prostředí . .

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled-2

 . Jedná se původně o nedosažitelné památky ve starých komunitách. Tento rok se stane realitou v 50 starých komunitách. Reportér se dnes dozvěděl, že Changsha letos upgraduje 50 starých komunit.

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled-3

  Byl stanoven výběr lokality a stavba bude zahájena tento měsíc. Tyto staré komunity se před obyvateli objeví s novým vzhledem do konce roku. Staré komunity mají spoustu problémů s dopravní zácpou,Nedostatek zeleně, špinavé a zchátralé oblasti se jeví jako běžný problém mnoha starých komunit.

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled-4

  Komunita Jiangbin v okrese Kaifu není výjimkou. Dnes ráno vstoupili novináři do komunity a viděli, že různé obchody byly postaveny neuspořádaně, silnice byly hrbolaté a billboardy byly neuspořádané. Nejen to, ale někteří obyvatelé změnili květinové záhony na malou zeleninu zahrady. , Umístěte révu vinnou.

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled-5

 Celá komunita je extrémně chaotická. Před uzavřenou prodejnou masáží byl nápis šikmý a zchátralý.

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled-6

  „Podívejte se na toto znamení, téměř odpadá. Co mám dělat, když někoho srazím?“ Rezidentka Yang řekla novinářům, že každý deštivý den musí být silnice v komunitě zaplaveny a silnice jsou stále nerovné.

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled-7

  nepohodlné vzít děti ven. „V komunitě také nejsou žádná pouliční světla. V noci světla ztmavnou. „Reportér viděl, že v komunitě je pět průchodů.

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled-8

  Tři z nich jsou přetížené.

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled-9

  Pískavý zvuk je obzvláště drsný. “ Ačkoli na každé silnici jsou parkovací místa, poptávka je stále nedostatečná. „Obyvatel pan Gao si stěžoval, že v komunitě je často přetížen kvůli náhodnému parkování a není snadné jít domů pokaždé po práci. Nepříjemnosti a problémy v 50 starých komunitách se výrazně změní a brzy se rozloučí s obyvateli komunity Jiangbin.

50 starých komunit v Changsha bude mít do konce roku nový vzhled-10

  Letos okres Kaifu přijme přístup „zóna + uzel“ zahrnující šest oblastí, včetně financí, Beichen a Jiangwan, tři hlavní okresy, stejně jako městské dálnice, vchody a východy, areály značek, průmyslové parky, dopravní uzly a rezidenční budovy Uzel implementuje aktualizaci a aktualizaci kvality a souborů. Mezi nimi je oblast Jiangwan 3,8 kilometrů čtverečních.

  Na základě renovace první fáze komunity Fucheng v loňském roce bude upgradována komunita Jiangbin a druhá fáze komunity Fucheng. 80 stávajících přesídlovacích obytných budov v Jiangbin komunita se upgraduje. Očekává se, že bude více starých komunit, které budou mít nový vzhled. Rozumí se, že pod vedením Úřadu pro vymáhání práva Changsha Urban Management Law,Podle implementace okresních vlád bude letos Changsha provádět modernizaci a transformaci 50 starých komunit.

  V současné době je výběr lokality v zásadě určen. „Většina z 50 starých komunit, které byly modernizovány a renovovány, jsou ty staré komunity se špatnou infrastrukturou, nízkou kvalitou, zchátralým vybavením a nedostatkem, nebo ty v rámci druhého okruhu, které jsou vysoce otevřené,Stará komunita se spoustou pozornosti. „Představeno příslušnou osobou odpovědnou za úřad Changsha Urban Management Law Enforcement Bureau. Jak zlepšit kvalitu? To zahrnuje všechny aspekty komunitního prostředí.

  Zavedená osoba, jako je bagrování stok, renovace fasád domu, standardizace vzduchovodů, přidání odpadkových košů a dalších hygienických zařízení a norem.

  Parkovací zařízení, perfektní pouliční osvětlení a další osvětlení,Pokládání asfaltových silnic a tak dále. „Kromě zlepšení kvality prostředí a funkcí komunity také vylepší podpůrná zařízení komunity, posílí správu komunitních služeb a efektivně zvýší štěstí životů obyvatel. “ Uvádí se, že projekty na zlepšení kvality a renovaci staré komunity začnou stavět tento měsíc. Dokončeno do konce roku.

■ Reportérka Lv Julan, stážistka Tang Yuanhua, Wei Meifei, má odkaz na těchto 50 starých komunit. Existují nějaké komunity, kde žijete v okrese Furong (10):Stanice North Road, Zuomalou, Lizili, Tangjialing, Wuyi East Village, Heyan, Yuegui, Tantouping, Baishawan, komunity na ulici Yanshan; Okres Tianxin (10): Bajiao Pavilion, Chiling Road, Meiling, Jingui, Furong South Road, Yunan Street, Lion Skála, most Gongnong, Qingyuan, komunita Yili; okres Yuelu (10): Jinjiang, zahrada Yunlu,Shijiagang, Longwanggang, Party School, Jiangongshan, Nanjiatang, Fuhou Road, Runze Garden, Aerospace Community; Kaifu District (10): Four Seasons Flower City, Jiangbin, Zifeng, Dongfeng Road, Fucheng, Jiangbin, Yuehu, Xinglian, Zhongqing, Gaoling ; Yuhua District (10): Changgang, Amiling, Jiayuan, Juyuan, Lizishan, Puyuan,Changzhong, Qutang, Jingxiang a Yongxiang komunity. .