Živobytí

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“

souhrn

Reportér se 12. prosince dozvěděl od Nejvyššího lidového prokurátora, že prokurátorské orgány v celé zemi se budou spoléhat na špičkové technologie, jako jsou velká data a inteligentní hlas, aby koordinovaly využívání zdrojů pro prokurátorské údaje se základním zpracováním údajů soudními případy celková struktura prokuraturních velkých dat a vytvoření dobrého ekosystému pro aplikace velkých dat. „Chytré stíhání“. Rozumí se, že v posledních letech došlo k rychlému rozvoji konstrukce informatizace prokuratur.

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“-0

  Reportér se 12. prosince dozvěděl od Nejvyššího lidového prokurátora, že prokurátorské orgány v celé zemi se budou spoléhat na špičkové technologie, jako jsou velká data a inteligentní hlas, aby koordinovaly využívání zdrojů pro prokurátorské údaje se základním zpracováním údajů soudními případy celková struktura prokuraturních velkých dat a vytvoření dobrého ekosystému pro aplikace velkých dat. „Chytré stíhání“.

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“-1

   Rozumí se, že konstrukce informatizace prokuraturních orgánů se v posledních letech rychle rozvinula. Hloubka a šíře uplatnění vědy a techniky v prokurátorských orgánech se stále zvyšuje a úloha vědy a techniky v posilování řešení soudních případů, prohlubování prokurátorských záležitostí a zvyšování důvěryhodnosti soudnictví se stává stále více prominentní. Některé orgány státního zastupitelství v celé zemi postupně začaly zkoumat roli technologie velkých dat v inteligentním vyhledávání, oznamování podobných případů push, pomocného odsouzení a odsouzení a řízení výkonu.

Vnitrostátní orgány prokuratury se zaměří na vytváření „inteligentních služeb prokuratury“-2

Prokurátorská aplikace pro velká data se začala formovat. ■ Podle zpravodajské agentury Xinhua.