Informace

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády

souhrn

Se souhlasem Xi Jinpinga, předsedy Ústřední vojenské komise, naše armáda nově ustanovila medaili „1. srpna“ a uspořádala první výběr. Nově ustavená medaile „1. srpna“ je nejvyšším vyznamenáním armády, o kterém rozhoduje Ústřední vojenská komise a předseda Ústřední vojenské komise vydává osvědčení a uděluje nejvyšší vyznamenání armády. Uděluje se zřízením vynikajících zaslouží si ochranu národní svrchovanosti, bezpečnosti a rozvojových zájmů a podporu národní obrany a modernizace armády

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-0

 Se souhlasem Xi Jinpinga, předsedy Ústřední vojenské komise, naše armáda nově ustanovila medaili „1. srpna“ a uspořádala první výběr.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-1

  Nově ustavená medaile „1. srpna“ je nejvyšším vyznamenáním armády, o kterém rozhoduje Ústřední vojenská komise a předseda Ústřední vojenské komise vydává osvědčení a uděluje nejvyšší vyznamenání armády. Uděluje se zřízením vynikajících zaslouží si ochranu národní svrchovanosti, bezpečnosti a rozvojových zájmů a podporu národní obrany a modernizaci armády.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-2

 Výběr a udělení „medaile 1. srpna“ je důležitým opatřením k provedení rozhodovacích pokynů ústředního výboru strany a předsedy Xi o záslužných poctách a k podpoře velké příčiny posílení země a armády.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-3

  Je plný předsednictví Xi hluboká láska k armádě a velká chvála hrdinům, výrazně to zvýší morálku armády, stimuluje vysokou morálku a shromáždí silnou pozitivní energii k uskutečnění snu o silné armádě v Číně.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-4

 Práce při výběru a udělování cen vychází z ducha řady důležitých projevů předsedy Xi, která se zaměřuje na přípravu na válku a přímo slouží bojové efektivitě, zaměřuje se na pokrok a reprezentativnost a zaměřuje se na podporu bojové účinnosti, plnění hlavních úkolů, jako je boj, a pokrokové technologie. Významně přispívají k revitalizaci armády, podpoře národní obrany a modernizaci armády,Vytvořte hrdinský model vynikajících záslužných služeb. Organizační výběr na všech úrovních je považován za důležitý nástroj pro hluboký pokrok v politickém budování, reformách a posilování armády a posilování vojenského výcviku a příprav.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-5

  Kroky jmenování a doporučení, přezkum kvalifikace, publicita organizace, komplexní hodnocení a k organizaci a realizaci výběrového řízení byla přijata žádost o schválení. Staňte se hloubkovou studií činů hrdinů,Proces inspirování důstojníků a vojáků, aby usilovali vpřed.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-6

  „Medaile 1.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-7

  srpna“ je nejvznešenější poctou vojáků a hrdinové a modely jsou nejzářivějšími souřadnicemi národa. Na výběru doporučení se aktivně podílela široká masa důstojníků a vojáků, kteří vyjádřili, že péči a lásku prezidenta Xi využijí jako silnou hybnou sílu a výběr a udělování medailí „1. srpna“ budou brát jako důležitou příležitost učit se hrdiny , dělat úspěchy a stát se pokročilým.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-8

 Aktivně se podílet na skvělé praxi posilování a omlazování armády a s vynikajícími výsledky pozdravovat vítězství 19. Národního kongresu Komunistické strany Číny. [Historie] Systém pobídek k vyznamenání udělování medailí Udělování medailí je důležitým systémem pobídek ke cti naší armády.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-9

  V roce 1955 se stát rozhodl poskytnout záslužnou službu lidem, kteří se zasloužili během agrární revoluční války, protijaponské války a osvobozenecká válka. Udělena Bayi medaile a medaile, medaile za nezávislou svobodu a medaile, medaile za osvobození, respektive medaile. V roce 1988 se armáda rozhodla udělit kvalifikovaným kádrům ve výslužbě medaili Rudá hvězda za zásluhy, Nezávislou záslužnou medaili a Medaili za vítězství.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-10

  [Kandidáti] Předběžní kandidáti jsou oznamováni armádě uvnitř i vně armády a jsou nominováni a doporučováni Lidovou osvobozeneckou armádou, Ozbrojenou policií a aktivními silami veřejné bezpečnostiNedávno byli vybráni předběžní kandidáti, kteří byli ohlášeni armádě k vyjádření. Jedním z nich je Hunan.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-11

  Je ním Tan Qingquan, rodák z Xiangyinu, narozen v roce 1956, hlavní inženýr a odborník na rakety v určité raketové brigádě. Ústřední vojenská komise mu v roce 2013 udělila čestný titul „Pionýr meče“. 2015 a vyřešil více než 200 technických problémů. , Mnohokrát úspěšně provedeny startovací mise.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-12

 Seznam kandidátů Ma Weiming, ředitelka Ústavu technologie výkonové elektroniky, Škola elektrotechniky, Námořní univerzita strojírenství a akademička Čínské akademie inženýrství. Wang Gang, vedoucí oddělení ozbrojené policie Xinjiang Uygur Autonomous Region Corps.

„Medaile 1. srpna“, nové nejvyšší vyznamenání naší armády-13

  Wang Yongzhi, bývalý hlavní konstruktér a výzkumník projektu 921 odboru všeobecné vyzbrojování a akademik Čínské technické akademie. Wang Zhongxin, velitel čety 71. letky, 96722První seržant. Wei Changjin, zástupce politického komisaře Jinan Garrison v provincii Šan-tung.

  Niu Xianmin, zástupce politického komisaře určité rezervní protiletadlové dělostřelecké divize armády. Yin Chunrong, vůdce oddělení města Pu'er ze sboru pohraniční obrany veřejné bezpečnosti v provincii Yunnan. Mai Xiande, bývalá zástupce velitele jednotky 91708.

  Li Zhonghua, bývalý zástupce ředitele výcvikového oddělení Akademie velení vzdušných sil. He Xiangmei,Jednotka 73653 byla vůdcem oddělení. Leng Pengfei, bývalý zástupce vojenského vyšetřovatele jednotky 81032.

  Lin Yongnian je výzkumný pracovník v oddělení generálního úřadu vojenské komise a akademik Čínské akademie inženýrství. Jiang Jiaji, velitel jednotky 95478. Jing Haipeng, super astronaut brigády astronautů Lidové osvobozenecké armády. Cheng Kaijia, bývalý člen Stálého výboru Komise pro vědu a technologii při Komisi pro vědu, technologii a průmysl pro národní obranu,Profesor, akademik Čínské akademie věd.

Tan Qingquan, bývalý vedoucí inženýr technického oddělení zařízení armády 96301. Deming League, velitel jednotky 92198. ■ Komplexní zpravodajská agentura Xinhua.