Informace

Chen Yibing přišel do Hunanu vyprávět olympijský příběh

souhrn

Naše noviny 12. června informovaly, že Chen Yibing, bývalý kapitán čínského mužského týmu v gymnastice a olympijský vítěz v ringu, přišel do Hunanu jako charitativní velvyslanec Guangxi Normal University Press, aby daroval knihy a papírnictví základní škole Changsha Donghui. “ Brave Book “se s mladými čtenáři podělila o sportovní chování v knize a životní postřehy, které přinesla olympijská zkušenost."méně

Chen Yibing přišel do Hunanu vyprávět olympijský příběh

Chen Yibing přišel do Hunanu vyprávět olympijský příběh-0

  Naše noviny 12. června informovaly, že Chen Yibing, bývalý kapitán čínského mužského týmu v gymnastice a olympijský vítěz v ringu, přišel do Hunanu jako charitativní velvyslanec Guangxi Normal University Press, aby daroval knihy a papírnictví základní škole Changsha Donghui. “ Brave Book “se s mladými čtenáři podělila o sportovní chování v knize a životní postřehy, které přinesla olympijská zkušenost. „Mladí lidé jsou silní, Čína je silná," uvedl Chen Yibing v rozhovoru s reportérem z Sanxiang Metropolis Daily.

Chen Yibing přišel do Hunanu vyprávět olympijský příběh-1

V současné době se věnuje hlavně výzkumu sportovního tréninku. Věnuje pozornost růstu čínské mládeže během jeho výuky na Pekingské normální univerzitě. Pokud dokážeme provádět tělesná cvičení v souladu s duchem olympiády a zlepšovat naši fyzickou zdatnost, výrazně se také zlepší kvalita celého lidu. ■ Reporter Zhu Rong.