Právní

Zheshang Bank: Čínská bankovní a pojišťovací regulační komise schválila jmenování prezidenta Xu Renyana

souhrn

Zheshang Bank oznámila večer 6. srpna, že nedávno obdržela „Schválení kvalifikací Xu Renyana ze Zheshang Bank“ Čínské bankovní a pojišťovací regulační komisi a schválila kvalifikaci Xu Renyana pro prezidenta banky. Rozumí se, že Zheshang Bank vydala 18. dubna tohoto roku oznámení, že Liu Xiaochun, prezident banky, rezignoval na svůj post v Zheshang Bank kvůli změnám pracovních míst.Zároveň linka

Zheshang Bank: Čínská bankovní a pojišťovací regulační komise schválila jmenování prezidenta Xu Renyana

Zheshang Bank: Čínská bankovní a pojišťovací regulační komise schválila jmenování prezidenta Xu Renyana-0

  Zheshang Bank oznámila večer 6. srpna, že nedávno obdržela „Schválení kvalifikací Xu Renyana ze Zheshang Bank“ Čínské bankovní a pojišťovací regulační komisi a schválila kvalifikaci Xu Renyana pro prezidenta banky. Rozumí se, že Zheshang Bank vydala 18. dubna tohoto roku oznámení, že Liu Xiaochun, prezident banky, rezignoval na svůj post v Zheshang Bank kvůli změnám pracovních míst.

Zheshang Bank: Čínská bankovní a pojišťovací regulační komise schválila jmenování prezidenta Xu Renyana-1

  Současně správní rada banky přijala usnesení o jmenování Xu Renyan za prezidenta. Veřejné informace ukazují, že Xu Renyan se narodil v srpnu 1965 a má více než 30 let pracovních zkušeností v bankovním sektoru. Do banky Zheshang Bank nastoupil v květnu 2004, kde působil jako výkonný ředitel a viceprezident.

Zheshang Bank: Čínská bankovní a pojišťovací regulační komise schválila jmenování prezidenta Xu Renyana-2

Toto je hlavní zkušenost Xu Renyan: Od srpna 1985 pracovala v účetním oddělení pobočky Zhejiang Čínské lidové banky;Od dubna 1989 do července 1993 působil jako zástupce vedoucího finanční sekce divize účetnictví pobočky Čínské lidové banky v Číně; od července 1993 do srpna 1996 pracoval jako vedoucí finančního oddělení divize účetnictví divize účetnictví Pobočka Čínské lidové banky Zhejiang; Od srpna 1996 do prosince 1998 působil jako zástupce ředitele účetního oddělení pobočky Zhejiang Čínské lidové banky; od ledna 1999 do března 2000Působil jako zástupce ředitele odboru účetnictví a financí ústřední pobočky Čínské lidové banky v Čchang-čou; od března 2000 do dubna 2002 působil jako ředitel odboru účetnictví a financí ústřední pobočky Hangzhou lidové banky; od dubna 2002 do května 2004 působil jako člen výboru strany a viceprezident pobočky Hangzhou Center Čínské lidové banky; od prosince 2016 také působil jako ředitel a ředitel společnosti Zhejiang Zhejiang Bank Financial Leasing Co. , Ltd. Předseda. Odpovědný redaktor: Du Yan SF007 Horké doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).