Žena

Konference o hledání služeb pro malé a střední podniky se konala 16. dne v Changsha

souhrn

Reportér se dnes od provinční hospodářské a informatizační komise dozvěděl, že třetí zasedání konference o dohazování služeb pro malé a střední podniky v naší provincii se bude konat v hotelu Changsha Rongcheng Garden Hotel 16. dne tohoto měsíce. Rozumí se, že na místě dohazování bude oblast dokování služeb, oblast nabídek služeb, oblast uvolňování poptávky, oblast propagace služeb, služby inovací a podnikání a výstava informačních služeb.

Konference o hledání služeb pro malé a střední podniky se konala 16. dne v Changsha

Konference o hledání služeb pro malé a střední podniky se konala 16. dne v Changsha-0

  Reportér se dnes od provinční hospodářské a informatizační komise dozvěděl, že třetí zasedání konference o dohazování služeb pro malé a střední podniky v naší provincii se bude konat v hotelu Changsha Rongcheng Garden Hotel 16.

Konference o hledání služeb pro malé a střední podniky se konala 16. dne v Changsha-1

   dne tohoto měsíce. Rozumí se, že na místě dohazování bude oblast dokování služeb, oblast aukcí služeb, oblast uvolňování poptávky, oblast propagace služeb, služby inovace a podnikání a oblast zobrazení informačních služeb. Plocha místa konání je 600 metrů čtverečních. Během tohoto období budou vydány produkty veřejné služby pro provinční platformy pro malé a střední podniky v roce 2017 a vedoucí představitelé průmyslu budou pozváni k pořádání summitového fóra „Integrace a propojení pomáhající silné provincii výroby“.

Konference o hledání služeb pro malé a střední podniky se konala 16. dne v Changsha-2

   Aby pomohl malým, středním a mikropodnikům v naší provincii najít cestu transformace a získat nové konkurenční výhody na pozadí „Made in China 2025“, organizátor najal téměř 500 servisních organizací po celé zemi. Kromě toho je vybráno 100 známých institucí pro přesné spojení s malými, středními a mikropodniky a inovativními podnikateli v celé provincii.

Konference o hledání služeb pro malé a střední podniky se konala 16. dne v Changsha-3

■ Reportér Liang Xing, stážista Qu Weijuan a Gu Shuran.