Automatický

Lišta tipů Beidaihe podporuje velké vládní záležitosti

souhrn

(Zudi Song Shuo) V 10 hodin ráno 7. června jsem se v tichém vlaku vrhl do vládního servisního střediska okresu Beidaihe ze Shijiazhuangu do Qinhuangdao a obdržel jsem ho před oknem zpracování schůzky v příspěvku „Langtaosha Beidaihe“ Bar ve středu. U čísla zařazeného na číslo 1 trvalo dokončení obchodu souvisejícího s registrací nemovitostí jen déle než jednu hodinu.Registrace nemovitostí prostřednictvím služby online schůzek

Lišta tipů Beidaihe podporuje velké vládní záležitosti

Lišta tipů Beidaihe podporuje velké vládní záležitosti-0

  (Zudi Song Shuo) V 10 hodin ráno 7. června jsem se v tichém vlaku vrhl do vládního servisního střediska okresu Beidaihe ze Shijiazhuangu do Qinhuangdao a obdržel jsem ho před oknem zpracování schůzky v příspěvku „Langtaosha Beidaihe“ Bar ve středu.

Lišta tipů Beidaihe podporuje velké vládní záležitosti-1

   U čísla zařazeného na číslo 1 trvalo dokončení obchodu souvisejícího s registrací nemovitostí jen déle než jednu hodinu. Je to odvážná inovace a experiment v okrese Beidaihe projít formalitami registrace nemovitostí prostřednictvím služby online schůzek. Tichý přišel do Beidaihe před měsícem a chtěl projít procedurami hypotečního úvěru na nemovitost, ale v té době bylo v řadě spousta lidí a ona si nedohodla schůzku, aby číslo sjednala, takže se jí nepodařilo procesem.

Lišta tipů Beidaihe podporuje velké vládní záležitosti-2

   6. června „Lang Tao Sha Beidaihe“Tieba vyzkoušela model plánování schůzek, udělala online schůzku s mentalitou, že to zkusí. „Byl jsem první, kdo si online objednal procedury hypotéky na nemovitosti.

Lišta tipů Beidaihe podporuje velké vládní záležitosti-3

   Nečekal jsem, že to půjde tak hladce,“ řekl tiše. Rozumí se, že v budoucnu si místní i cizí občané mohou domluvit schůzku na příštích pět dní registrace a číslování nemovitostí prostřednictvím poštovní lišty „Langtaosha Beidaihe“. Každý den si můžete domluvit schůzku na 10 čísel.

Lišta tipů Beidaihe podporuje velké vládní záležitosti-4

   "Prostřednictvím metody jmenování online poštovní lišty pro registraci nemovitostí si můžete uvědomit rozptýlení davu.

Lišta tipů Beidaihe podporuje velké vládní záležitosti-5

   Není to příliš úzkostlivé. Můžete si domluvit schůzku o několik dní později prostřednictvím online poštovní lišty.

Lišta tipů Beidaihe podporuje velké vládní záležitosti-6

   Pokud máte zvláštní úzkost, číslo si můžete přímo domluvit na místě, což šetří čas a náklady.

Lišta tipů Beidaihe podporuje velké vládní záležitosti-7

   “Představeno obchodním ředitelem centra. Kromě toho „Langtaosha Beidaihe“ Tieba také spustil online politickou vyšetřovací službu. Netizens může hlásit veřejné nálady okresnímu výboru a příslušným útvarům okresní vlády prostřednictvím sloupku pošty a konkrétní záležitosti hlášené netizens mohou v zásadě dostat odpověď od příslušných ministerstev v krátké době.

   Aby se dále podpořila otevřenost a transparentnost vládních záležitostí, uspořádal okres v tomto regionu dvakrát za sebou důležitá setkání. Netizens může sledovat všechny dokumenty, videa a projevy schůzky v reálném čase a aktivně se účastnit, podporovat a dohlížet na práci okresního výboru Beidaihe a okresní vlády prostřednictvím simultánní online a offline interakce.

   Podle statistik následuje od března letošního roku po baru „Langtaosha Beidaihe“ více než 11 000 netizenů s více než 40 000 místy a 97 jednotek v okrese má zaregistrováno oficiální účty. Nastavte příspěvky příspěvků, reklamu a práci oddělení zobrazení. Kromě toho Tieba zřídila více než deset tematických příspěvků, například „Sbírka otázek okolností lidu Beidaihe“, „Sbírka příspěvků pro členy strany a nelegální konstrukce kádrů“, „Sbírka příspěvků otázek okolností lidí Beidaihe“, a více než deset tematických míst na základě klíčových úkolů okresu.

Doposud bylo prostřednictvím Tieby řešeno více než 200 veřejných záležitostí. .