Soutěž

Stovky milujících matek v Sin-ťiangu jsou vlastenecké a vděčné za cestu do Hunanu

souhrn

V 16:00 10. dne měla v Urumči železniční stanice Urumči vřelou atmosféru. 108 pečujících matek všech etnických skupin s červenými stužkami uspořádalo slavnostní odjezd „Národní jednoty a rodiny, stovky pečujících matek v Sin-ťiangu, vlasteneckých a Vděčný Huxiangovi “. Budou zastupovat matky milionů rodin v Sin-ťiangu vlakem do Shaoshanu a dalších míst, kde budou provádět charitativní charitativní činnosti.Vyjádřete vděčnost straně a vlasti.

Stovky milujících matek v Sin-ťiangu jsou vlastenecké a vděčné za cestu do Hunanu

Stovky milujících matek v Sin-ťiangu jsou vlastenecké a vděčné za cestu do Hunanu-0

  V 16:00 10.

Stovky milujících matek v Sin-ťiangu jsou vlastenecké a vděčné za cestu do Hunanu-1

   dne měla v Urumči železniční stanice Urumči vřelou atmosféru. 108 pečujících matek všech etnických skupin s červenými stužkami uspořádalo slavnostní odjezd „Národní jednoty a rodiny, stovky pečujících matek v Sin-ťiangu, vlasteneckých a Vděčný Huxiangovi “.

Stovky milujících matek v Sin-ťiangu jsou vlastenecké a vděčné za cestu do Hunanu-2

   Budou zastupovat matky milionů rodin v Sin-ťiangu vlakem do Shaoshanu a dalších míst, kde budou provádět charitativní charitativní činnosti. Vyjádřete vděčnost straně a vlasti. Rozumí se, že v rámci aktivit „Rodina národní jednoty, sto milujících matek v Sin-ťiangu vlastenecky vděčných za výlet do Huxiangu“, od asociace vzájemné pomoci matek v Sin-ťiangu, asociace vzájemné pomoci matek v mongolské autonomní prefektuře Bayingoleng a okresu Hetian Hemoyu, Luopu, péče o celebrity 108 matky různých etnik ze Sdružení milujících matek v okrese Minfeng a Yutian,Vstoupí do Shaoshanu a zkontroluje závazek strany připojit se ke straně pod hlavičkou strany; půjde do vesnice Huiwei Village, Fengshu Township v okrese Taoyuan, uspořádat večírek s místními ujgurskými vesničany a promluvit o velkých změnách v Sin-ťiangu; rovněž vyjádří soustrast rodinám Hunanem podporovaných úředníků Xinjiangu a vyjádřit jejich podporu Xinjiangu. Vděčnost a požehnání kádrů.

Stovky milujících matek v Sin-ťiangu jsou vlastenecké a vděčné za cestu do Hunanu-3

   Gu Lixian Abasov, člen Xinjiang Mutual Aid Association for Mothers, ve svém projevu jménem Xinjiang Caring Mothers uvedl:„Je to také příležitost pro nás, abychom si zlepšili vlastní gramotnost. Jedná se o výměnu, zobrazování a učení rodinných tradic a rodinné výchovy.

Stovky milujících matek v Sin-ťiangu jsou vlastenecké a vděčné za cestu do Hunanu-4

   Naše matky všech etnických skupin tvoří v Xinjiangu krásnou krajinu. Našich 100 matek v Xinjiangu určitě schopna úspěšně dokončit tuto smysluplnou zkušenost.

Stovky milujících matek v Sin-ťiangu jsou vlastenecké a vděčné za cestu do Hunanu-5

Činnosti. “Ženská federace autonomní oblasti, Ženská federace provincie Hunan, Menšinový výbor autonomní oblasti, Menšinový výbor provincie Hunan,Silnou podporu a pomoc této akci poskytl Úřad pro podporu Xinjiang v autonomní oblasti, Úřad pro podporu Xinjiang v provincii Hunan a Turistické sdružení v autonomní oblasti. .