Majetek

HBIS Handan Steel poprvé válcuje potrubní ocel X70M s mezní šířkou

souhrn

(Reportér Zhang Xiujuan, korespondent Wu Zhaojun a Zhang Hailong) Nedávno, na žádost známé domácí továrny na výrobu trubek, společnost Handan Iron and Steel Handan Hot Rolling Plant společnosti HBIS úspěšně válcovala 385 tun potrubí X70M z oceli 1924 mm s nejširší limit průřezu poprvé. Společnost HBIS Handan Iron and Steel zpracovala výrobky křížovým řezáním a zaslala je zákazníkům v krabicových a lepenkových obalech. Po výrobě budou výrobky exportovány do zámoří.Rozumí se, že dálková potrubí jsou v

HBIS Handan Steel poprvé válcuje potrubní ocel X70M s mezní šířkou

HBIS Handan Steel poprvé válcuje potrubní ocel X70M s mezní šířkou-0

  (Reportér Zhang Xiujuan, korespondent Wu Zhaojun a Zhang Hailong) Nedávno, na žádost známé domácí továrny na výrobu trubek, společnost Handan Iron and Steel Handan Hot Rolling Plant společnosti HBIS úspěšně válcovala 385 tun potrubí X70M z oceli 1924 mm s nejširší limit průřezu poprvé. Společnost HBIS Handan Iron and Steel zpracovala výrobky křížovým řezáním a zaslala je zákazníkům v krabicových a lepenkových obalech. Po výrobě budou výrobky exportovány do zámoří.

HBIS Handan Steel poprvé válcuje potrubní ocel X70M s mezní šířkou-1

  Rozumí se, že dálkové potrubí představuje do určité míry technologickou úroveň podniku.

HBIS Handan Steel poprvé válcuje potrubní ocel X70M s mezní šířkou-2

   Původní šířka potrubního ocelového produktu HBIS Handan Steel X70 je 1550 mm. Šířka produktu požadovaného zákazníkem je tentokrát 1924 mm, což je o 374 mm širší než dříve, a dosahuje hranice válcovny. Obtížnost požadavků produktu na kontrolu přesnosti šířky a rovnoměrnosti tloušťky ve směru šířky se ve srovnání s originálem značně zvýšila. Po obdržení výrobního úkolu se výrobní a výrobní oddělení společnosti HBIS Handan Iron and Steel spojilo s technickými pracovníky Hanbao Steelmaking a Hanbao Hot Rolling Plant, aby předem vytvořili plány výroby.

HBIS Handan Steel poprvé válcuje potrubní ocel X70M s mezní šířkou-3

Před válcováním společnost Hanbao Hot Rolling Plant posílila standardizační operace pro zaměstnance a organizované zaměstnance, aby prováděli simulované válcování. Optimalizací použití přechodových materiálů a přijetím metod, jako je přechod širokořezných sochorů podobných ocelí,Zajistěte, aby byl produkt bez problémů v režimu offline. .