Zápas

Trh se zámořskými studijními zájezdy je naplánován

souhrn

Jak se blíží letní dovolená, trh se zámořskými studijními turné se opět rozžhavil. Příslušná osoba odpovědná za Tuniu Travel dnes řekla: „V současné době dosáhly rezervace produktů zámořských studijních turné vrcholu. Na základě zkušeností z předchozích let a celkové situace v tomto roce se očekává, že letos v létě nastanou dvě vlny vrcholů studijní cesty koncem července a začátkem srpna."

Trh se zámořskými studijními zájezdy je naplánován

Trh se zámořskými studijními zájezdy je naplánován-0

  Jak se blíží letní dovolená, trh se zámořskými studijními turné se opět rozžhavil. Příslušná osoba odpovědná za Tuniu Travel dnes řekla: „V současné době dosáhly rezervace produktů zámořských studijních turné vrcholu. Na základě zkušeností z předchozích let a celkové situace v tomto roce se očekává, že letos v létě nastanou dvě vlny vrcholů studijní cesty koncem července a začátkem srpna. „V poslední době online cestovní společnosti, jako jsou Tuniu a Ctrip, vydaly„ Analýza zámořské studie online zámořské studie.

Trh se zámořskými studijními zájezdy je naplánován-1

   “47% rodičů může přijmout výdaje na obyvatele ve výši 20 000 až 30 000 juanů a 37% rodičů si vybírá zámořské výdaje méně než 20 000 jüan na obyvatele. U produktů studijního turné si dalších 16% uživatelů vybírá produkty, které stojí více než 30 000 na obyvatele. Je zřejmé, že při výběru produktů pro zahraniční studijní turnéUživatelé jsou racionálnější a příliš se nesnaží o levné nebo špičkové studijní cesty. Kam hlavně směřují zámořské studijní skupiny? Statistiky ukazují, že v uplynulém roce jsou Spojené státy, Velká Británie, Německo, Francie a Austrálie stále 5 nejlepších destinací pro zámořské studie.

Trh se zámořskými studijními zájezdy je naplánován-2

   Díky pozitivnímu podnětu „čínsko-australského roku cestovního ruchu“ a nárůstu přímých letů se letos v létě výrazně zvýšil počet čínských studijních cest do Austrálie. Kromě toho počet studijních cest do Kanady, Japonska a Singapuru roste a očekává se, že nadšení bude v budoucnu nadále stoupat.

Trh se zámořskými studijními zájezdy je naplánován-3

■ Reportér Liang Xing, stážista Gu Shuran a Qu Weijuan.