Právní

Bank of Communications se usadila v Zhangjiajie

souhrn

9. června uspořádala pobočka Bank of Communications Zhangjiajie zahajovací ceremoniál a podpisový ceremoniál vlády a bank, což znamená, že servisní síť Bank of Communications zahrnuje 14 měst a prefektur v Hunanu. Na slavnostním podpisu podepsala pobočka Bank of Communications Hunan Branch a vláda Zhangjiajie strategickou dohodu o spolupráci.V následujících pěti letech banka poskytne Zhangjiajie celkem 40 miliard juanů na úmyslnou podporu úvěrových linek.Kromě toho také

Bank of Communications se usadila v Zhangjiajie

Bank of Communications se usadila v Zhangjiajie-0

  9.

Bank of Communications se usadila v Zhangjiajie-1

   června uspořádala pobočka Bank of Communications Zhangjiajie zahajovací ceremoniál a podpisový ceremoniál vlády a bank, což znamená, že servisní síť Bank of Communications zahrnuje 14 měst a prefektur v Hunanu. Na slavnostním podpisu podepsala pobočka Bank of Communications Hunan Branch a vláda Zhangjiajie strategickou dohodu o spolupráci. V následujících pěti letech banka poskytne Zhangjiajie celkem 40 miliard juanů na úmyslnou podporu úvěrových linek.

Bank of Communications se usadila v Zhangjiajie-2

  Kromě toho také podepsalo dohodu o finanční spolupráci „Speed ​​Loan“ na podporu malých a středních podniků s finanční kanceláří Zhangjiajie.

Bank of Communications se usadila v Zhangjiajie-3

   V příštích třech letech mohou malé, střední a mikropodniky, které získaly objednávky od vlády Zhangjiajie, požádat o půjčku od Bank of Communications na základě oznámení o výhře nabídky a smlouvy Kvalifikované podniky Částka jedné půjčky může dosáhnout až 75% přidělené částky smlouvy, čímž prolomí omezení zástavy tradičních půjček.

Bank of Communications se usadila v Zhangjiajie-4

■ Ekonomické informace Pan Xianxuan Jiang Hao Yiyue.