Cestovní ruch

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém

souhrn

Reportérka Securities Times Duan Jiuhui, Jia Yueting a LeTV jsou opět zapojeny do sporů o smlouvy o finanční půjčku. Poslední občanské rozhodnutí ukázalo, že kvůli sporu o smlouvě o finanční půjčce požádala pekingská pobočka banky Zheshang Bank o ochranu majetku za účelem zmrazení majetku Jia Yueting a jejích dceřiných společností, jako jsou LeTV Sports a LeTV Holdings. Jenom to, že tato zmrazená aktiva,LeTV Holdings a LeTV Sports jsou již v platební neschopnosti,

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-0

 Reportérka Securities Times Duan Jiuhui, Jia Yueting a LeTV jsou opět zapojeny do sporů o smlouvy o finanční půjčku. Poslední občanské rozhodnutí ukázalo, že kvůli sporu o smlouvě o finanční půjčce požádala pekingská pobočka banky Zheshang Bank o ochranu majetku za účelem zmrazení majetku Jia Yueting a jejích dceřiných společností, jako jsou LeTV Sports a LeTV Holdings.

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-1

  Jenom to, že tato zmrazená aktiva,Společnosti LeEco Holdings a LeEco Sports jsou v úpadku a spolu s Jia Yueting byly uvedeny jako nedůvěryhodné osoby, které podléhají vymáhání z důvodu mnohonásobně nezaplacených dluhů.

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-2

  Obraťte se na soud o ochranu majetku. Večer 6.

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-3

  srpna oznámil občanský rozsudek China Judgment. com, že Zheshang Bank podala u soudu žádost o ochranu majetku kvůli sporům o finanční půjčky a požaduje zmrazení rozvoje průmyslu sportu LeTV. (Peking) Co. , Ltd.

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-4

 ,Jia Yueting, LeTV Holdings (Beijing) Co. , Ltd.

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-5

  a Xiamen Octopus Interactive dosáhly v bankovních vkladech 206 milionů juanů nebo zabavily nebo zabavily jiné rovnocenné nemovitosti. Žalobcem je pekingská pobočka banky Zheshang.

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-6

  Zheshang Bank Co. , Ltd. vydala v tomto případě záruční list.

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-7

  Datum občanskoprávního rozhodnutí je 27. července tohoto roku. V rozhodnutí bylo uvedeno,Zabavení, zabavení a zmrazení majetku společností LeTV Sports, Jia Yueting a dalších žadatelů je omezeno na přibližně 206 milionů juanů.

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-8

  Doba zmrazení bankovních vkladů je jeden rok, doba zatavení movitého majetku je dva roky a doba utěsnění nemovitostí a zmrazení dalších vlastnických práv je tři roky. Reportér z Securities Times se prostřednictvím „Enterprise Check“ dozvěděl, že všechny tři společnosti, které byly požádány o zabavení, se všechny týkaly Jia Yueting.

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-9

 Jia Yueting je skutečnou správkyní společnosti LeTV Holdings (Beijing) Co. , Ltd. (drží 92,07% vlastního kapitálu). LeTV Sports drží 32,05% Jia Yueting a Jia Yuefang.

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-10

  Xiamen Octopus Interactive byla kdysi sportovní platformou živého vysílání LeTV Sports a provozovala hlavně platformu živého vysílání Octopus TV; v lednu 2016 společnost LeTV Sports oznámila akvizici Octopus TV za protiplnění 300 milionů juanů;Do června letošního roku však společnost LeTV Sports opustila seznam investorů. Akcionáři společnosti se změnili na fyzické osoby Du Bingsi a Zhang Lei a Peking 2805 Sports Technology Center (Limited Partnership), akcionáři fyzických osob Du Bingsi drží 45% akcií .

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-11

  Problém je se splácením peněz.

Žádosti banky Zheshang o zmrazení 206 milionů majetku Jia Yueting a problém se splácením peněz je problém-12

  Výše ​​zmíněná zmrazená aktiva nemají žádná aktiva ke splacení. Reportér viděl, že Čínská výkonná informační informační síť ukázala, že od roku 2017 má Jia Yueting osobně 8 informací o nedůvěryhodných osobách podléhajících vymáhání, které zahrnují financování jistiny a úroků více než 300 milionů juanů a úroků od společnosti Guotai Junan Securities a kapitál Zhejiang Zhongtai Chuangzhan Enterprise Management Co. , Ltd. Odškodnění a likvidační škody jsou více než 1,4 miliardy juanů, více než 300 milionů juanů a likvidace škod společnosti Huafu Securities a více než 500 milionů juanů za nedoplatky společnosti Ping Jistina cenných papírů a náhrada škody.

 Reportér se navíc z šetření společnosti dozvěděl, že společnost LeEco Holdings, dceřiná společnost společnosti Jia Yueting, byla soudem vynucena za nesplnění svých zákonných povinností včas. O společnostech, které byly uvedeny jako nedůvěryhodné a vynucené, bylo uvedeno 61 informací soud kvůli neplnění, které zahrnovalo 11 informací. Stovky milionů juanů dluží mnoho dodavatelů a inzerentů.

  Další společnost, LeTV Sports, byla kvůli nepoctivosti popravena se 4 informacemi.

 V prosinci loňského roku, v březnu a květnu letošního roku, obdržela LeTV Sports celkem jistinu přibližně 1,5 milionu juanů a očekávala náhradu škody z žádosti společnosti Wangsu Technology u soudu o nucenou exekuci. 12.

  června, poté, co soud odečetl 21 900 juanů z vkladů LeTV Sports Bank, však LeTV Sports neměla žádné bankovní vklady, informace o registraci motorových vozidel a bydlení a zahraniční investice pod názvem LeTV Sports. Veřejné informace ukazují, že v červenci, září, říjnu, prosinci a dubnu 2016 provedla banka Zheshang 5 zastavených projektů akcií LeTV v hodnotě 1 miliard juanů, 550 milionů juanů a 1 miliardy juanů. repo transakce v celkové výši 800 milionů RMB, 800 milionů RMB a 500 milionů RMB.

  Dne 2. května letošního roku Jing Feng, generální ředitel finančního oddělení banky Zheshang, vysvětlil, že 4 z transakcí byly vypořádány normálně. Obchodování se zástavou akcií LeTV bylo v roce 2017 klasifikováno jako podkategorie podle pětistupňové klasifikace.

Doposud činil zůstatek v oblasti zpětného odkupu akcií LeTV od Zheshang Bank téměř 800 milionů juanů s rezervou 40%. Zodpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Jia Yueting Zheshang Bank Property Hot Doporučení Odložit veřejný účet Sina Finance na nepřetržité 24hodinové vysílání nejnovějších finančních informací a videí,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).