Auto

Po období dešťů se v Changsha objevily sdílené deštníky

souhrn

Odpoledne 12. června na náměstí Wuyi ve městě Changsha občan naskenoval kód a zkusil společný deštník. Reportér Tian Chaoshe Díky popularitě konceptu ekonomiky sdílení se nekonečně objevují různé typy produktů pro sdílení. V návaznosti na sdílená kola, sdílená auta a sdílené energetické banky se sdílené deštníky začaly v blízké budoucnosti stávat horkým místem. Přes noc 12. června

Po období dešťů se v Changsha objevily sdílené deštníky

Po období dešťů se v Changsha objevily sdílené deštníky-0

 Odpoledne 12. června na náměstí Wuyi ve městě Changsha občan naskenoval kód a zkusil společný deštník. Reportér Tian Chaoshe Díky popularitě konceptu ekonomiky sdílení se nekonečně objevují různé typy produktů pro sdílení.

Po období dešťů se v Changsha objevily sdílené deštníky-1

  V návaznosti na sdílená kola, sdílená auta a sdílené energetické banky se sdílené deštníky začaly v blízké budoucnosti stávat horkým místem. Jen přes noc, v ulicích Changsha 12.

Po období dešťů se v Changsha objevily sdílené deštníky-2

  června,Objevilo se mnoho sdílených deštníků. Toto je také první rozsáhlý vzhled sdílených deštníků v Changsha. Lze říci, že období dešťů se rodí včas.

Po období dešťů se v Changsha objevily sdílené deštníky-3

  ■ Reportér Pan Xianxuan a stážista Ke Huang Can účtovali půl hodiny padesát centů. 12. reportér z Sanxiang Metropolis Daily viděl velké množství sdílených deštníků podél silnice Jiefang West Road.

Po období dešťů se v Changsha objevily sdílené deštníky-4

  Tyto deštníky jsou zvenčí duhové deštníky a jsou zavěšeny na autobusové zastávce,Na zábradlí poblíž stanice metra je v rukojeti deštníku zabudován kódový zámek a na povrchu deštníku je vytištěn QR kód se slovy „0,5 juanu za půl hodiny“.

Po období dešťů se v Changsha objevily sdílené deštníky-5

  Reportér naskenoval QR kód a stáhl si APP, aby jej mohl vyzkoušet. Po dokončení autentizace skutečným jménem zaplatil zálohu 19 juanů a dobil 9 juanů, aby získal právo používat sdílený deštník. Po zadání čísla jednoho z deštníkůČtyřmístný kód tohoto deštníku je uveden v aplikaci. Po zadání hesla a stisknutí tlačítka automatického otevření deštníku se deštník otevře jako odpověď.

Po období dešťů se v Changsha objevily sdílené deštníky-6

  Celý proces trvá přibližně 5 minut, od naskenování kódu přes registraci až po vypůjčení deštníku. Způsob používání sdílených deštníků je podobný jako u sdílených jízdních kol.

Po období dešťů se v Changsha objevily sdílené deštníky-7

  Protože se jedná o hromadný deštník, je velmi výhodné si jej půjčit a vrátit.

  Byla vložena první dávka 30 000, koncentrovaná v prosperující oblasti. Reportér se to dozvědělTato sdílená zastřešující značka je „e Umbrella“, která je podnikem v Shenzhenu.

  Zakladatel společnosti Zhao Shuping představil, že e-deštníky začaly být spouštěny v Changsha večer 11. června.

  První dávka byla 30 000. Dodávky byly hlavně na Wuyi Avenue, Bayi Road, Furong Road, Jiefang Road a nádraží .

  A další prosperující oblasti, zejména autobusové zastávky,Existuje mnoho nedalekých stanic metra. Ve skutečnosti metro Changsha vložilo tisíce bezplatných deštníků lásky.

  Pokud je zaplacena záloha ve výši 20 juanů, občané si je mohou na 7 dní půjčit pomocí svých průkazů totožnosti k bezplatnému použití a poté vzít deštníky do metra k vrácení peněz a vyzvednutí zálohy. Je to však poprvé, co se v Changsha objevily sdílené deštníky, jako jsou e-deštníky pro zisk.

 „Od prvního dne provozu jsou občané Changsha stále velmi rádi, že přijímají nové věci.

 “ Peng Jinglang, generální ředitel provozního oddělení e-zastřešujícího, řekl novinářům, že back-end data ukazují, že od 14. června 12.

  června , v Changsha byli asi 2 lidé. Deset tisíc lidí se zaregistrovalo a pokusilo se půjčit si sdílené deštníky, z nichž mnohé byly také zapůjčeny a vráceny dvakrát. Reportér zažil těžkopádné postupy pro vracení vkladů a dobíjení finančních prostředků a zjistil, žeSdílený deštník je mechanický zámek, to znamená, že heslo deštníku je pevné. To znamená, že pokud občané poprvé použijí a zapamatují si heslo, mohou deštník používat bez placení nájemného.

  Zhao Shuping uvedl, že se o tuto mezeru nestaral. "Příjmy sdílených elektronických deštníků se spoléhají hlavně na zastřešující reklamu a mobilní dopravní aplikaci APP. Příjmy z pronájmu deštníku budou tvořit jen malou část.

 ""Reportér si zároveň všiml, že při prvním použití musí být kromě zaplacení zálohy dobita. Částka dobití je minimálně 9 juanů. Peng Jinglang vysvětlil, že záloha bude vrácena okamžitě.

  Obecně platí, že Záloha bude přijata původní cestou do 15 dnů.

  Společnost byla zahájena. Spolupracujte s bankou při dohledu nad vkladem. Postup vrácení peněz za nevyužité doplňovací prostředky je však velmi těžkopádný. Uživatel musí poslat e-mail do vyhrazené poštovní schránky a poskytnout registrované číslo mobilního telefonu, jméno a sériové číslo dobití jednoho zůstatku.

  Zaměstnanci to zpracují do 15 pracovních dnů. Cena zvuku je přijatelná a deštník lze sdílet, pokud máte obavy z jeho poškození. Co si o tom myslíte? Reportér provedl náhodný rozhovor s několika projíždějícími občany na ulici.

  „Když jsem ráno šel do práce, viděl jsem na zastávce viset hodně sdílených deštníků. Půjčil jsem si ruku ze zvědavosti. „Chen Yuan, narozený v 90.

  letech, který žije poblíž Bayi Road, uvedl, že přináší pohodlí a mladí lidé by jej měli uvítat.

 “ Cena je přijatelná a nejdůležitější je mít možnost půjčit si velmi pohodlně deštník poblíž .

  “ „Občan Changsha, pan Chen. Existují také někteří občané, kteří se obávají, že sdílené deštníky budou zničeny nebo obsazeny pro soukromé použití.

 "Sdílené deštníky jsou náhodně ponechány na kraji silnice.

  Je snadné je odcizit a zámky se také pravděpodobně rozbijí. Sdílená kola jsou živým příkladem, a pokud si je každý jednou půjčí, přinese si je domů a už je nevytahujte. Neexistuje žádný deštník. Půjčování je však také problém.

“Řekla občanka Changsha, paní Wang. .