Regionální

Pilotní experimenty na komplexních venkovských reformách v šesti provinciích včetně Anhui

souhrn

Ministerstvo financí nedávno oznámilo, že v zájmu přizpůsobení se potřebám hlubokých změn vnitřního a vnějšího prostředí a podmínek venkovských reforem, dalšího prohlubování venkovských reforem a další podpory strukturálních reforem na straně zemědělské nabídky, ministerstvo financí prostudoval a formuloval implementační plán pro pilotní experiment komplexních venkovských reforem. Plán poukázal na to, že pilotní test přijal hlavně komplexní integrovaná politická opatření,Zejména po mnoho let dokument ústředního výboru č. 1

Pilotní experimenty na komplexních venkovských reformách v šesti provinciích včetně Anhui

Pilotní experimenty na komplexních venkovských reformách v šesti provinciích včetně Anhui-0

  Ministerstvo financí nedávno oznámilo, že v zájmu přizpůsobení se potřebám hlubokých změn vnitřního a vnějšího prostředí a podmínek venkovských reforem, dalšího prohlubování venkovských reforem a další podpory strukturálních reforem na straně zemědělské nabídky, ministerstvo financí prostudoval a formuloval implementační plán pro pilotní experiment komplexních venkovských reforem. Plán poukázal na to, že pilotní test přijal hlavně komplexní integrovaná politická opatření,Zejména různé reformní politiky vyhlášené v ústředním dokumentu č.

Pilotní experimenty na komplexních venkovských reformách v šesti provinciích včetně Anhui-1

   1 po mnoho let implementovaly více politik najednou, implementovaly centralizované politiky, podporovaly venkovské vazby a politiky se potopily do vesnic, aby přezkoumaly a ověřily účinnost zemědělských politik ve venkovských oblastech.

Pilotní experimenty na komplexních venkovských reformách v šesti provinciích včetně Anhui-2

   Účinně respektujte dominantní postavení a průkopnického ducha místních kádrů a aktivně hrajte celkovou koordinaci, inovaci systému a inovaci komplexních reforem venkova. Výhody integrace zdrojů, pevná podpora strukturální reformy na straně zemědělské nabídky, účinné uvolnění komplexních účinků reformních politik a prozkoumání způsobů a shromažďování zkušeností pro další komplexní prohlubování venkovských reforem. Plán objasňuje čtyři aspekty zlepšení mechanismu kolektivního hospodářského rozvoje na vesnici, zlepšení mechanismu správy venkova, budování mechanismu pro nepřetržité zvyšování příjmu zemědělců a vytvoření mechanismu pro rozvoj venkovské ekologické civilizace. Plán zároveň vyžaduje pečlivý výběr testovacích míst.

Pilotní experimenty na komplexních venkovských reformách v šesti provinciích včetně Anhui-3

V roce 2017 bylo vybráno šest provincií včetně Shandong, Anhui, Hunan, Guangdong, Yunnan a Shaanxi a každá provincie si vybrala dva kraje (města, okresy) a každý kraj si pro provedení pilotního projektu vybral určitý počet vesnic. Ústřední vláda poskytne odpovídající dotace a konkrétní částku venkovských dotací mohou pilotní provincie vhodně upravit s ohledem na finanční podporu provincií. (Reporter He Xiaoyuan Yu Qiongyuan).