Auto

Ma Qiulin se setkává s ministrem dopravy Zimbabwe u zemské vlády

souhrn

12. viceguvernér Ma Qiulin se setkal s ministrem dopravy Zimbabwe Yolandem Macdonaldem Gongboem u zemské vlády. Ma Qiulin uvedl, že Jiangsu je hlavní ekonomická provincie, hlavní otevření vnějšímu světu a hlavní provincie pro budování infrastruktury. Stavební společnosti Jiangsu shromáždily vynikající talenty a nashromáždily bohaté zkušenosti. Jiangsu je ochoten spolupracovat se Zimbabwe na prozkoumání nových způsobů spolupráce,Nechť výsledky spolupráce prospívají oběma

Ma Qiulin se setkává s ministrem dopravy Zimbabwe u zemské vlády

Ma Qiulin se setkává s ministrem dopravy Zimbabwe u zemské vlády-0

  12. viceguvernér Ma Qiulin se setkal s ministrem dopravy Zimbabwe Yolandem Macdonaldem Gongboem u zemské vlády.

Ma Qiulin se setkává s ministrem dopravy Zimbabwe u zemské vlády-1

   Ma Qiulin uvedl, že Jiangsu je hlavní ekonomická provincie, hlavní otevření vnějšímu světu a hlavní provincie pro budování infrastruktury. Stavební společnosti Jiangsu shromáždily vynikající talenty a nashromáždily bohaté zkušenosti. Jiangsu je ochoten spolupracovat se Zimbabwe na prozkoumání nových způsobů spolupráce,Nechť výsledky spolupráce přinášejí větší užitek obyvatelům obou stran a přispívají ke konsolidaci a rozvoji přátelských vztahů mezi oběma zeměmi.

Ma Qiulin se setkává s ministrem dopravy Zimbabwe u zemské vlády-2

   Předpokládá se, že obě strany dále zdokonalí mechanismus spolupráce v oblasti budování infrastruktury, zvýší spolupráci v oblasti investic do infrastruktury, dále rozšíří prostor pro hospodářskou a obchodní spolupráci a zvýší úroveň spolupráce. Yolan Macdonald Gongbo uvedl, že je velmi šťastný, že může spolupracovat s Jiangsu, hlavní ekonomickou provincií.

Ma Qiulin se setkává s ministrem dopravy Zimbabwe u zemské vlády-3

Při výstavbě veřejných zařízení, jako jsou letiště, si podniky Jiangsu získaly důvěru zimbabwské vlády a lidí díky dobré kvalitě stavby. Zimbabwe je ochotno posílit spolupráci s Jiangsu ve více oblastech a dosáhnout lepších výsledků spolupráce. .