Domácí

Konal se pracovní seminář projektu Student Aid praktické nadace Student

souhrn

Zhu Rongji a Lian Yong vyjádřili vděčnost Zhu Rongji všem zaměstnancům provincie Fujian, provincie Hunan a provincie Che-pej za jejich tvrdou práci při realizaci projektu a plné potvrzení pracovních postupů provincie Fujian při implementaci, dohledu a propagaci . Zhu Rui uvedl, že nadace Shishi Education Foundation vynaloží veškeré úsilí na propagaci výživných jídel studentů a dalších projektů ve venkovských školách povinného vzdělávání v oblastech postižených chudobou.Následující

Konal se pracovní seminář projektu Student Aid praktické nadace Student

Konal se pracovní seminář projektu Student Aid praktické nadace Student-0

  12.

Konal se pracovní seminář projektu Student Aid praktické nadace Student-1

   se v Changtingu konal pracovní seminář k projektu Student Aid Project of the Practical Education Foundation, předseda nadace Zhu Rui, generální tajemník Shen Xiangrong, supervizorka Lian Yong a zástupce ředitele Zhang Guangmin ze stálého výboru zemského lidového kongresu zúčastnil a přednesl projevy. Zhu Rongji a Lian Yong vyjádřili vděčnost Zhu Rongji všem zaměstnancům provincie Fujian, provincie Hunan a provincie Che-pej za jejich tvrdou práci při realizaci projektu a v provincii FujianPlné potvrzení pracovních postupů v oblasti dohledu a propagace. Zhu Rui uvedl, že nadace Shishi Education Foundation vynaloží veškeré úsilí na podporu výživných jídel studentů a dalších projektů ve venkovských školách povinného vzdělávání v oblastech postižených chudobou, bude nadále odměňovat vynikající učitele, kteří mají kořeny na venkově, drží se svých funkcí a mají vynikající výkon a podporovat komplexní kvalitu studentů podporovat. Zhang Guangmin poukázal na to, že tento seminář je komplexní inspekcí a kolektivní konzultací o účinnosti implementace projektu Changting po dobu tří let.

Konal se pracovní seminář projektu Student Aid praktické nadace Student-2

   Budeme prosazovat praktický účel nezapomínání, pracovní tým nebude oddělen, nadšení pro pomoc , hodně financování a intenzita dohledu. Hlavní ideologie redukce je orientovaná na studenty, orientovaná na problémy a realizuje různé projekty pomoci studentům. Naplno hrajte vedoucí a příkladnou roli projektu. Practical Education Foundation je veřejná sociální organizace založená darem soudruha Zhu Rongjiho za všechny jeho autorské honoráře.

Konal se pracovní seminář projektu Student Aid praktické nadace Student-3

   Počínaje podzimním semestrem 2014 nadace věnovala zvláštní finanční prostředky na zřízení vynikajících ocenění učitelů a finančních prostředků na školení pro školy povinného vzdělávání na venkově v klíčových krajích pro zmírnění chudoby a rozvoj v naší provincii, stejně jako výživné jídlo pro studenty v pěti povinných školy v Changting County. Obnova stolů a židlí, renovace projektů knihoven a darů knih atd.

Konal se pracovní seminář projektu Student Aid praktické nadace Student-4

(Zhang Ying, Zheng Yonghong).