Hra

Provinční vůdci se setkávají s marockými hosty

souhrn

Xu Qian přivítal hosty a krátce představil ekonomický a sociální rozvoj Fujian a plnění povinností Stálým výborem provinčního lidového kongresu Fujian v souladu se zákonem. Uvedl, že návštěva místopředsedy plně prokázala důležitost a podporu marockého parlamentu při prosazování vztahů mezi Čínou a Marokem a posílení spolupráce mezi marockou stranou spravedlnosti a rozvoje, stranou autentičnosti a modernosti a komunistickou stranou Číny .Fujian vážně realizuje dvě hlavy států

Provinční vůdci se setkávají s marockými hosty

Provinční vůdci se setkávají s marockými hosty-0

  Odpoledne 12. se Xu Qian, tajemník a zástupce ředitele Stálého výboru zemského lidového kongresu, setkal s hostujícím prvním místopředsedou marocké Sněmovny reprezentantů, vůdcem Strany spravedlnosti a rozvoje Abdulazizem Omarim a zástupcem mluvčí marocké Sněmovny reprezentantů autentičnost a vůdce moderní strany Hayat Buffalahin a jeho strana. Xu Qian přivítal hosty k návštěvě,Rovněž stručně představil hospodářský a sociální rozvoj Fujian a plnění úkolů Stálého výboru provinčního lidového kongresu Fujian v souladu se zákonem.

Provinční vůdci se setkávají s marockými hosty-1

   Uvedl, že návštěva místopředsedy plně prokázala důležitost a podporu marockého parlamentu při prosazování vztahů mezi Čínou a Marokem a posílení spolupráce mezi marockou stranou spravedlnosti a rozvoje, stranou autentičnosti a modernosti a komunistickou stranou Číny . Fujian vážně uplatňuje konsenzus dosažený oběma hlavami států na zasedání v roce 2016,Přikládat důležitost rozvoji vzájemně výhodných a vzájemně výhodných výměn a spolupráce s Marokem V posledních letech se stále častěji objevuje hospodářská a obchodní spolupráce a přátelské výměny mezi Fujianem a Marokem. Doufáme, že v budoucnu Fujian a Maroko dále zintenzívní a prohloubí výměny a spolupráci mezi vládou, podniky a soukromým sektorem. Věřím, že pod vedením iniciativy „Belt and Road“ bude spolupráce mezi Fujian a Maroko jistě uvede do širšího prostoru.

Provinční vůdci se setkávají s marockými hosty-2

Abdulaziz Omari uvedl, že Maroko se aktivně účastní výstavby „pásu a silnice“ a doufá v další posílení výměn a spolupráce s Fujianem v oblastech ekonomiky, obchodu, kultury a cestovního ruchu. (Zheng Zhao).