Mezinárodní

Je vydána nejnovější „Zpráva o rozvoji klíčových logistických parků v provincii“

souhrn

Nedávno byla zveřejněna „Zpráva o rozvoji klíčových logistických parků v provincii“. Doposud v provincii existuje 18 demonstračních logistických parků na úrovni provincií, z nichž 2 byly upgradovány na demonstrační logistické parky na národní úrovni, 22 klíčových logistických parků rezerv a celkem 40 klíčových logistických parků hrálo aktivní roli při podpoře udržitelného a zdravého rozvoje logistického průmyslu. Infrastruktura se postupně vylepšuje,Stavba parku neustále postupuje. Do

Je vydána nejnovější „Zpráva o rozvoji klíčových logistických parků v provincii“

Je vydána nejnovější „Zpráva o rozvoji klíčových logistických parků v provincii“-0

  Nedávno byla zveřejněna „Zpráva o rozvoji klíčových logistických parků v provincii“. Doposud v provincii existuje 18 demonstračních logistických parků na úrovni provincií, z nichž 2 byly upgradovány na demonstrační logistické parky na národní úrovni, 22 klíčových logistických parků rezerv a celkem 40 klíčových logistických parků hrálo aktivní roli při podpoře udržitelného a zdravého rozvoje logistického průmyslu.

Je vydána nejnovější „Zpráva o rozvoji klíčových logistických parků v provincii“-1

   Infrastruktura se postupně vylepšuje,Stavba parku neustále postupuje.

Je vydána nejnovější „Zpráva o rozvoji klíčových logistických parků v provincii“-2

   Do konce roku 2016 investovalo 40 klíčových logistických parků celkem 177,36 miliardy juanů. Skutečná provozní plocha parku je 87,47 milionů metrů čtverečních a skladovací plocha je 32,856 milionů metrů čtverečních. Provozní efektivita se neustále zlepšovala a vývoj aglomerace dosáhl pozoruhodných výsledků.

Je vydána nejnovější „Zpráva o rozvoji klíčových logistických parků v provincii“-3

   V roce 2016 dosáhlo 40 klíčových logistických parků provincie celkového provozního příjmu 448,27 miliardy juanů. Dokončená propustnost nákladu 710 milionů tun. Funkce parku jsou stále dokonalejší a možnosti služeb se neustále zlepšují.

Je vydána nejnovější „Zpráva o rozvoji klíčových logistických parků v provincii“-4

   Nantong Rugao Port Modern Logistics Park aktivně navazuje na strategii Yangtze River Economic Belt a vybudoval 16 přístavišť, z toho 2 přístaviště 150 000 tun, s roční manipulační kapacitou 72 milionů tun.

Je vydána nejnovější „Zpráva o rozvoji klíčových logistických parků v provincii“-5

   Mezinárodní logistický park v Šanghajské organizaci pro spolupráci (Lianyungang) se zaměřuje na vybudování mezinárodního logistického uzlu a námořní základny,Vlaky „Lianxinya“ a „Lianxinou“ byly úspěšně otevřeny a na objem nákladu dovnitř a ven ze skladu dohlíželo 1,07 milionu tun a průchodnost kontejneru činila 5490 TEU.

Je vydána nejnovější „Zpráva o rozvoji klíčových logistických parků v provincii“-6

.