Právní

Dongcheng: Bylo postaveno 20 místností pro kontrolu bezpečnosti rychlého občerstvení

souhrn

Dongguan Time Network News Dongguan Food and Drug Administration v letošním roce přidá 150 nových zemědělských trhů, aby provedla rychlé testování jedlých zemědělských produktů na ochranu bezpečnosti jazyka. Reportér se včera z Dongchengu dozvěděl, že v posledních letech Dongchengský úřad pro kontrolu potravin a léčiv energicky prosazoval vybudování rychlé kontrolní místnosti pro farmářský trh. Od července 2016 bylo přes ulici postaveno 20 místností pro rychlou kontrolu.Účinně posilujte jídlo

Dongcheng: Bylo postaveno 20 místností pro kontrolu bezpečnosti rychlého občerstvení

Dongcheng: Bylo postaveno 20 místností pro kontrolu bezpečnosti rychlého občerstvení-0

  Dongguan Time Network News Dongguan Food and Drug Administration v letošním roce přidá 150 nových zemědělských trhů, aby provedla rychlé testování jedlých zemědělských produktů na ochranu bezpečnosti jazyka. Reportér se včera z Dongchengu dozvěděl, že v posledních letech Dongchengský úřad pro kontrolu potravin a léčiv energicky prosazoval vybudování rychlé kontrolní místnosti pro farmářský trh. Od července 2016 bylo přes ulici postaveno 20 místností pro rychlou kontrolu.

Dongcheng: Bylo postaveno 20 místností pro kontrolu bezpečnosti rychlého občerstvení-1

Účinně posílila dohled nad kvalitou a bezpečností jedlých zemědělských produktů v jurisdikci a zajistila bezpečnost potravin pro občany. .