Ekonomika

Otevřel se první plně chlazený kontejnerový vlak v Sin-ťiangu

souhrn

Hluboce zpracované výrobky z ovoce Xinjiang poprvé odvedly chladicí kontejnerový vlak ze železniční stanice Horgos 10. a zamířily ke stanici Hangzhou, která je vzdálená 4500 kilometrů. Vlak chladicího řetězce přepravovaný společností China Railway Special Cargo Transportation Co., Ltd. má celkovou délku 620 metrů a skládá se ze 40 chlazených kontejnerů. Celková přepravní hmotnost je 1160 tun ovocné šťávy Nongfu Spring Concentrated Fruit Juice, což zajišťuje 24hodinový provoz studený řetězec s konstantní teplotou.

Otevřel se první plně chlazený kontejnerový vlak v Sin-ťiangu

Otevřel se první plně chlazený kontejnerový vlak v Sin-ťiangu-0

  Hluboce zpracované výrobky z ovoce Xinjiang poprvé odvedly chladicí kontejnerový vlak ze železniční stanice Horgos 10. a zamířily ke stanici Hangzhou, která je vzdálená 4500 kilometrů. Speciální vlak chladicího řetězce přepravovaný společností China Railway Special Cargo Transportation Co. , Ltd.

Otevřel se první plně chlazený kontejnerový vlak v Sin-ťiangu-1

   má celkovou délku 620 metrů a skládá se ze 40 chlazených kontejnerů. Celková přepravní hmotnost je 1160 tun ovocné šťávy Nongfu Spring Concentrated Fruit Juice, což je 24 hodin. přeprava studeného řetězce při konstantní teplotě. Žádné demontáže, žádné seskupování a nepřetržité řetězení během celého procesu.

Otevřel se první plně chlazený kontejnerový vlak v Sin-ťiangu-2

   Han Tieqiang, ředitel oddělení rozvoje trhu společnosti China Railway Special Cargo Co. , Ltd. , která tento speciální vlak přepravila, uvedl, že se jedná o nově spuštěné speciální chladírenské kontejnerové vozidlo společnosti China Railway Special Cargo.

Otevřel se první plně chlazený kontejnerový vlak v Sin-ťiangu-3

   Je vybaveno vysoce sada generátoru energie k zajištění nepřetržitého napájení chladicího kontejneru. 14 ℃ chlazená přeprava a izolovaná přeprava zboží.

Otevřel se první plně chlazený kontejnerový vlak v Sin-ťiangu-4

  Šťávy přepravované speciálními vlaky se vyrábějí z výrobní základny projektu Nongfushanquan Concentrated Fruit Juice Project v zóně hospodářského rozvoje Horgos. V minulosti se džusové výrobky Xinjiang spoléhaly hlavně na silniční dopravu a používání železničních speciálních vlaků sníží logistické náklady podniků. Mezi nimi bude jarní džus Nongfu, který se vyrábí pouze z původního ekologického ovoce a zeleniny v Yili v Sin-ťiangu, letos vyveze 10 000 tun Sin-ťiangu.

Otevřel se první plně chlazený kontejnerový vlak v Sin-ťiangu-5

  V příštím roce překročí 30 000 tun.

Otevřel se první plně chlazený kontejnerový vlak v Sin-ťiangu-6

Železniční přístav Khorgos je výchozím bodem tohoto zvláštního vlaku. Od začátku tohoto roku objem dovozu a vývozu v přístavu Khorgos meziročně vzrostl o více než 70%. Ke konci května bylo dokončeno 510 000 tun dovozních a vývozních operací. .