Zábava

Xu Renyan, prezident banky Zheshang, byl schválen Čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí

souhrn

Každý reportér Xiao Le & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; každý redaktor Yao Xiangyun & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Zheshang Bank vydal oznámení 6. srpna večer. Odpověď “(Yinbaojianfu [2018] č. 125), schváleno

Xu Renyan, prezident banky Zheshang, byl schválen Čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí

Xu Renyan, prezident banky Zheshang, byl schválen Čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí-0

  Kvalifikace prezidenta Zheshang Bank Xu Renyan byla schválena Čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí. Každý reportér Xiao Le a každý redaktor Yao Xiangyun vydali oznámení večer 6.

Xu Renyan, prezident banky Zheshang, byl schválen Čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí-1

   srpna Yinbaojianfu [2018] č.

Xu Renyan, prezident banky Zheshang, byl schválen Čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí-2

   125), schválil kvalifikaci Xu Renyan na post prezidenta. 27. června správní rada Zheshang Bank oznámila, že se správní rada rozhodla jmenovat Xu Renyan prezidentem banky na stejné funkční období jako páté představenstvo.

Xu Renyan, prezident banky Zheshang, byl schválen Čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí-3

   V současné době se správní rada Zheshang Bank skládá z 13 ředitelů, včetně 3 výkonných ředitelů, 4 nevýkonných ředitelů a 6 nezávislých nevýkonných ředitelů. Výkonnými řediteli jsou Shen Renkang, Xu Renyan a Zhang Luyun;Nevýkonnými řediteli jsou Gao Qinhong, Hu Tiangao, Zhu Weiming a Lou Ting; nezávislými nevýkonnými řediteli jsou Jin Xuejun, Tong Benli, Yuan Fang, Dai Deming, Liao Baiwei a Zheng Jindu. Xu Renyan, 53 let, býval zástupcem vedoucího, vedoucího a zástupce vedoucího účetní divize účetního oddělení pobočky Zhejiang Čínské lidové banky a zástupcem vedoucího divize účetnictví a financí Hangzhou Center Pobočka Čínské lidové banky.

Xu Renyan, prezident banky Zheshang, byl schválen Čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí-4

  Ředitel, člen výboru strany a viceprezident pobočky Hangzhou Center Čínské lidové banky. Podle výroční zprávy Zheshang Bank za rok 2017 činila ke konci roku 2017 její celková aktiva 1536,752 miliardy juanů, což je nárůst o 181,897 miliardy juanů, což je o 13,43% více než na konci předchozího roku. Celkové závazky činily 1,447064 miliardy juanů, což je nárůst o 159,685 miliardy juanů na konci předchozího roku, což představuje nárůst o 12,40%.

Xu Renyan, prezident banky Zheshang, byl schválen Čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí-5

   V roce 2017 dosáhla provozního výnosu 342. 6,4 miliardy juanů, což představuje nárůst o 611 milionů juanů v porovnání s předchozím rokem, což představuje nárůst o 1,81%, čistý zisk připadající akcionářům banky činil 10,95 miliardy juanů, což představuje nárůst o 797 milionů juanů v porovnání s předchozím rokem, což představuje nárůst o 7,85 %. Ke konci roku 2017 činil poměr nesplácených úvěrů Zheshang Bank 1,15%, což je pokles o 0,18 procentního bodu od konce předchozího roku, kapitálová přiměřenost byla 12,21%, kapitálová přiměřenost Tier 1 byla 9,96%, a základní kapitálová přiměřenost Tier 1 byla 8. 29%.

Xu Renyan, prezident banky Zheshang, byl schválen Čínskou bankovní a pojišťovací regulační komisí-6

Odpovědný redaktor: Yang Qun Klíčová slova článku: Zheshang Bank Xu Renyan Insurance Regulatory Commission Horká doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte (sinafinance).