Sdružení

Návštěvy provinčních vůdců a soustrast příbuzným obětované policie soudruha Zhu Xiaochena

souhrn

Sun Licheng, náměstek hejtmana a ředitel provinčního odboru veřejné bezpečnosti, navštívil 12. června v Linyi příbuzné příbuzného obětovaného policisty Zhu Xiaochen. Sun Licheng se podrobně zeptal na rodiče, životní a pracovní podmínky Zhu Xiaochenových rodičů, manželky a dcery a vyzval příslušná oddělení, aby se starala o životy příbuzných hrdinů a modelů a pomohla vyřešit praktické obtíže. Poukázal na to, že soudruh Zhu Xiaochen je jako den už 33 let.S „loajalitou ke straně, službě lidem a vymáhání práva

Návštěvy provinčních vůdců a soustrast příbuzným obětované policie soudruha Zhu Xiaochena

Návštěvy provinčních vůdců a soustrast příbuzným obětované policie soudruha Zhu Xiaochena-0

  Sun Licheng, náměstek hejtmana a ředitel provinčního odboru veřejné bezpečnosti, navštívil 12.

Návštěvy provinčních vůdců a soustrast příbuzným obětované policie soudruha Zhu Xiaochena-1

   června v Linyi příbuzné příbuzného obětovaného policisty Zhu Xiaochen. Sun Licheng se podrobně zeptal na rodiče, životní a pracovní podmínky Zhu Xiaochenových rodičů, manželky a dcery a vyzval příslušná oddělení, aby se starala o životy příbuzných hrdinů a modelů a pomohla vyřešit praktické obtíže. Poukázal na to, že soudruh Zhu Xiaochen je jako den už 33 let. S „loajalitou ke straně, službou lidem, spravedlností v vymáhání práva a přísnou kázní“ jako vírou policie bojuje na místní úrovni.

Návštěvy provinčních vůdců a soustrast příbuzným obětované policie soudruha Zhu Xiaochena-2

   Je oddaný své práci, nezištné obětavosti a činí praktická opatření podporovat ducha Yimenga. Je dobrým synem obyvatel Yimengu a je nejlepším synem celé provincie. Více než deset tisíc vynikajících představitelů veřejné bezpečnostní policie. Orgány veřejné bezpečnosti provincie musí upřímně studovat a realizovat ducha důležitého projevu generálního tajemníka Si Ťin-pchinga, když se setkal se zástupci hrdinů systému národní veřejné bezpečnosti a konference Konference hromadného uznání modelu.

Návštěvy provinčních vůdců a soustrast příbuzným obětované policie soudruha Zhu Xiaochena-3

  Vezměte si jako příklad soudruha Zhu Xiaochena, pamatujte na naše odpovědnosti a poslání, upevněte odpovědnosti, pevně vytvořte myšlenku rozvoje zaměřenou na lidi, plně investujte do základní stavby místních obyvatel a nově přispívejte k výstavbě bezpečného Shandongu, Shandong pod vládou zákona a silná ekonomická a kulturní provincie.

Návštěvy provinčních vůdců a soustrast příbuzným obětované policie soudruha Zhu Xiaochena-4

Rozumí se, že od reformy a otevření zemřelo hrdinně 729 policistů z orgánů veřejné bezpečnosti v Shandongu. Více než 20 000 policistů bylo čestně zraněno. (Reporter Li Zilu, korespondent Huang Keming).