Průmysl

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti

souhrn

12. června se futures dluhopisů Treasury otevíraly výše, pohybovaly se výše a ostře se uzavíraly červeně. Hlavní 10letý futures kontrakt státních dluhopisů T1709 vzrostl o 0,36% na 95,34, což je nové maximum od 14. dubna. Výnos spotových dluhopisů prudce poklesl a obchodování bylo aktivní. Výnos aktivního 10letého státního dluhopisu 170010 poklesl o 5,99 BP na 3,57%. Stanoveno od 15. května

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-0

 Business Herald 21. století 12. června se futures dluhopisů Treasury otevíraly výše, pohybovaly se výše a ostře se uzavíraly červeně.

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-1

  Hlavní 10letý futures kontrakt státních dluhopisů T1709 vzrostl o 0,36% na 95,34, což je nové maximum od 14. dubna. Výnos spotových dluhopisů prudce poklesl a obchodování bylo aktivní. Výnos aktivního 10letého státního dluhopisu 170010 poklesl o 5,99 BP na 3,57%.

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-2

  Dosáhla nejnižší vnitrodenní hodnoty od 15. května.

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-3

 Tato výkonnost trhu je v souladu se současnými očekáváními financování různých finančních institucí.

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-4

  Mnoho výzkumníků v oblasti správy aktiv a obchodníků s kapitálem řeklo novinářům z 21. století Business Herald, že ačkoli je nyní polovina června, situace ve financování se zlepšila a celková rovnováha je uvolněná.

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-5

  Zároveň vzhledem k nedávným podstatným operacím centrální banky a souvisejícímu„Appease“ uvedl, že trh očekává, že následné finanční prostředky budou relativně stabilní, a většina věří, že druhá polovina roku bude lepší než první polovina. Zhao Bowen, ředitel výzkumu společnosti Bluestone Asset Management, novinářům řekl, že současné financování je mnohem volnější než v předchozím čtvrtletí. Říká se, že to byla doba, kdy mezisezónní fondy byly nejvíce uvolněné od loňského roku. Ačkoli cena nebankovních institucí za získání prostředků od bank není nízká,Ale částka je v zásadě dostatečná.

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-6

  Těšíme se na druhou polovinu roku, protože se bude snižovat tlak na ekonomiku, měnová politika by měla být stabilnější a tempo zavádění politiky dohledu jedné banky a tří výborů může být také pomalejší než v roce první polovina roku. Strana kapitálu má tendenci vyvažovat současnou situaci na trhu s likviditou, která je mnohem lepší, než předchozí očekávání hlavních institucí pro mezisezónu. Podle reportéra 21.

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-7

  století Business Herald bylo po posílení dohledu a zpřísnění likvidity v první polovině roku mnoho bank k této mezisezóně velmi opatrné a mezisezónní fondy dokonce připravovaly již v dubnu. Od poloviny června z pohledu vývoje úrokových sazeb tržního kapitálu ve srovnání s celkovým nárůstem minulý týden, začátkem tohoto týdne,Cena fondů na trhu kolísala. Například cena fondů na mezibankovním trhu s půjčkami na 14 dní, 21 dní, 3 měsíce a 4 měsíce se různě snížila. Osoba z platformy pro citace odvětví DM novinářům řekla, že prostředky tento týden již nejsou napjaté a cena fondů se nezvýšila, ale některé termíny mírně poklesly.

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-8

  Údaje z nabídky, které poskytl, to ukázalyV údajích o kotacích institucí s aktivy nad 1 bilion juanů vykazovaly 14denní kotované fondy jasný sestupný trend a stabilizovala se také cena fondů se splatností jeden měsíc a dva měsíce. Některé organizace jsou však stále opatrnější.

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-9

  Osoba z agentury pro správu aktiv firmy s cennými papíry novinářům řekla, že zatím není jasné, zda se cena mezisezónního fondu stabilizovala. Dosáhla 15. dne a v pátek bude splatná částka 200 miliard MLF (Mid Term Loan Facility).

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-10

  Pokud bude příští pondělí jako toto pondělí, budou prostředky na konci měsíce v zásadě v pořádku. Obchodník s penězi novinářům řekl, že celková očekávání současného trhu s penězi jsou relativně optimistická, zejména kvůli dolaďování operací umisťování měn centrální bankou. Stejně jako prohlášení o „pohodlí“ pro trh.

Červnové mezisezónní fondy jsou relativně volné, nebankovní instituce si s penězi nedělají starosti-11

  Pokud jde o takzvané „jemné doladění“ provozní metody, vysvětlil Zhao Bowen novinářům, že ve srovnání s „krátkodobým a dlouhodobým“ uvolňováním, které začalo v druhé polovině loňského roku, je současné uvolňování likvidity „činka", to znamená, že se dá dohromady délka. Nahraďte 14denní období 7denními fondy pro provoz na volném trhu a půlroční období nahraďte 1letými fondy MLF,To zajišťuje nejen krátkodobou likviditu trhu, ale také stabilizuje dlouhodobá očekávání. "Na druhou stranu, po předchozím snižování zadluženosti, pákový poměr banky významně poklesl.

  V této době banka nemá nedostatek finančních prostředků.

  Pouze kvůli předchozím opatrným očekáváním nepřidělily dluhopisy.

  Zhao Bowen také je přesvědčen, že jelikož tlak na ekonomiku klesá,Očekává se, že měnová a regulační politika ve druhé polovině roku bude mírnější než v první polovině roku. Ve druhé polovině roku může být likvidita uvolněnější. Yuan Jiwei, výzkumný pracovník společnosti Huarong Trust, novinářům řekl, že pod tlakem ekonomiky nemusí mít politiky nutně tendenci být volnější. Závisí to hlavně na toleranci regulačních orgánů vůči faktorům, jako je hospodářský pokles, výkyvy na finančních trzích a dopad dohledu nad nemovitostmi.

 Krátkodobé uvolnění a žádná změna obecného trendu nebankovní transformace Celková očekávání současného tržního kapitálu jsou relativně stabilní. Dříve bylo oznámeno, že Čínská bankovní regulační komise umožnila některým bankám odložit předložení vlastní kontroly zprávy na tři měsíce. Na základě toho se mnoho lidí domnívá, že centrální banka a bankovní regulační orgány Existují známky deregulace. Podle reportéra 21.

  století Business Herald však trh stále má jasná a konzistentní očekávání ohledně směru a standardů dohledu. Yuan Jiwei uvedl, že i když dohled zohlední toleranci trhu ve druhé polovině roku, čímž zpomalí regulační rytmus, nedojde k žádným změnám v obecném směru de-channelingu, de-nestingu a zkrácení mezioborového řetězce i konkrétních standardů, které mohou být zavedeny. „Přechod nebankovních institucí na aktivní správu je obecným trendem, ale jak na to?V současnosti nemá celé odvětví žádný konkrétní směr a čeká na další regulační dokumenty. Předtím byla řada institucí v obchodních operacích konzervativní a ty podniky, které by mohly být zakázány, byly pozastaveny.

  „Generální ředitel dceřiné společnosti fondu také novinářům odhalil, že jako dceřiná společnost fondu je její hlavní činností podnikání v oblasti kanálů. Poté, co bude jasný regulační směr, byl značně ovlivněn obchod, téměř útesový pokles. Ačkoli tlak na příjmy v tomto roce není velký kvůli akciovému vztahu, téměř všechny instituce hledají nová odbytiště, "konkrétní směr však není jasný. V současné době mnoho lidí provádí výzkum ABS, FOF a dalších obchodních aspektů.

" „Zhao Bowen také odhalil,Některé malé a střední banky již vyplatily outsourcované prostředky od nebankovních institucí a vytvořily příslušné resortní týmy, které by v této oblasti mohly podnikat vlastní investice. „Očekává se, že z nebankovního sektoru do banky bude proudit velké množství pracovníků v oblasti výzkumu a správy aktiv. “.