Majetek

CCTV nastavuje hlas negenetických dědičů Qinghai

souhrn

He Man, negenetický dědic naší provincie, a známý hostitel CCTV Shui Junyi hovořili o stoleté historii dědictví „dovedností výroby stříbra a bronzu a zlacení“ v Čching-chaj. Asi v 22:30 dne 5. června , soubor CCTV sloupce „Mám dědictví“ „Vysílá se podle plánu, negenický dědic národních„ dovedností výroby a zlacení a zlacení “- He Man a slavný hostitel CCTV Shui Junyi hovoří o Qinghai“Výroba stříbra a bronzu a zlacení

CCTV nastavuje hlas negenetických dědičů Qinghai

CCTV nastavuje hlas negenetických dědičů Qinghai-0

  He Man, negenetický dědic naší provincie, a známý hostitel CCTV Shui Junyi hovořili o stoleté historii dědictví „dovedností výroby stříbra a bronzu a zlacení“ v Čching-chaj. Asi v 22:30 dne 5. června , soubor CCTV sloupce „Mám dědictví“ „Vysílá se podle plánu, negenický dědic národních„ dovedností výroby a zlacení a zlacení “- He Man a slavný hostitel CCTV Shui Junyi hovoří o Qinghai“„Schopnosti výroby a pozlacování stříbrného a bronzového zboží“ mají století dědičnosti a vyprávějí příběh o stříbrném a bronzovém zboží Qinghai. CCTV znělo hlasem nezděděných dědiců Qinghai.

CCTV nastavuje hlas negenetických dědičů Qinghai-1

   Výroba a pozlacování zlatého a bronzového zboží mají 300 v Qinghai Huangzhong. Má dlouhou mnoholetou historii a je známý svým tenkým tvarem, lehkostí, měkkostí a čistou kvalitou. Používá techniky jako klepání a sekání,Razením, plochým řezbářstvím, filigránem a dalšími expresivními technikami v kombinaci s jedinečnými technikami - zlacením, jedno kladivo a jedno kladivo zasáhne jedinečnou „luxusní“ barvu života na plošině Qinghai-Tibet.

CCTV nastavuje hlas negenetických dědičů Qinghai-2

   He Man, provinční mistr umění a řemesel a reprezentativní dědic projektu národního nehmotného kulturního dědictví - „Výroba stříbra a bronzu a pozlacení“ se narodil v roce 1965,Je rodák z okresu Huangzhong v provincii Čching-chaj a v současné době je odborem nehmotného kulturního dědictví Ministerstva kultury vybrán jako „Konzultant pro výzkumný a školicí program pro skupinu dědického nehmotného kulturního dědictví v Číně“. V Qinghai existuje mnoho řemeslníků zabývajících se výrobou stříbrného a bronzového zboží, ale mistr He Man s rafinovanějšími, jemnějšími a dokonalejšími dovednostmi se postupně stal “Schopnosti „výroby stříbra a bronzu a zlacení“ jsou nejvýznamnějšími vítězi projektu nehmotného kulturního dědictví.

CCTV nastavuje hlas negenetických dědičů Qinghai-3

   Vytvořil „Lotosová socha s osmi okvětními lístky“, „Čistý stříbrný hrnec“, „Čistý stříbrný kadidlo“, „Slibný osm pokladů Drak Vzorkovaná stříbrná dřevěná mísa. "Mnoho dalších řemesel bylo shromážděno v Čínském národním muzeu a v Čínském muzeu umění a řemesel. Program„ Mám dědictví "trvá asi 45 minut. Poprvé byl vysílán film „Mistrovství He Man“ ve výrobě stříbra a bronzu a zlacení.

CCTV nastavuje hlas negenetických dědičů Qinghai-4

Dědictví zobrazené v programu, pozlacené měděné zlacené a stříbrné konvice, bylo plné chvály publika za jeho vynikající a tradiční řemeslné zpracování. Master He Man také vystavil dvě nádherná díla pozlaceně zlatého tančícího koňského poháru v koženém stříbrném hrnci a mincovního stříbra z jednoho kusu. (Li Xin).