Finance

Oba sektory upravují politiku půjček na automobily, nejvyšší podíl půjček na nová energetická vozidla je 85%

souhrn

Centrální banka a bankovní regulační komise vydaly dokument k úpravě politiky půjček na automobily. China Securities Journal □ náš reportér Peng Yang centrální banka novinky na 8. místě, centrální banka a čínská bankovní regulační komise nedávno vydaly „Oznámení o úpravě auto Úvěrové politiky „k uvolnění potenciálu diverzifikované spotřeby a podpoře ekologického průmyslu na ochranu životního prostředí Ekonomický rozvoj zlepšuje kvalitu a efektivitu dodávek na trhu spotřebitelských úvěrů pro automobily.Centrální banka a Čínská bankovní regulační komise pro úpravu půjček na auto

Oba sektory upravují politiku půjček na automobily, nejvyšší podíl půjček na nová energetická vozidla je 85%

Oba sektory upravují politiku půjček na automobily, nejvyšší podíl půjček na nová energetická vozidla je 85%-0

  Centrální banka a bankovní regulační komise vydaly dokument k úpravě politiky půjček na automobily. China Securities Journal □ náš reportér Peng Yang centrální banka novinky na 8. místě, centrální banka a čínská bankovní regulační komise nedávno vydaly „Oznámení o úpravě auto Úvěrové politiky „k uvolnění potenciálu diverzifikované spotřeby a podpoře ekologického průmyslu na ochranu životního prostředí Ekonomický rozvoj zlepšuje kvalitu a efektivitu dodávek na trhu spotřebitelských úvěrů pro automobily. Oznámení centrální banky a čínské bankovní regulační komise o úpravách politiky půjček na automobily poukázalo na to, že nejvyšší poměr půjček na tradiční použití motorových vozidel pro vlastní použití je 80%, nejvyšší poměr komerčních tradičních úvěrů na motorová vozidla je 70% ; nejvyšší poměr půjček na nová energetická vozidla pro vlastní použití je 85%.

Oba sektory upravují politiku půjček na automobily, nejvyšší podíl půjček na nová energetická vozidla je 85%-1

   nejvyšší podíl úvěrů na nová komerční komerční energetická vozidla je 75%; nejvyšší podíl půjček na ojetá vozidla je 70%. Mezi nimi mohou finanční instituce u řady typů vozidel, které implementují novou politiku půjček na energetické vozy, odkazovat na „Propagaci nových energetických vozidel“ vydanou Ministerstvem průmyslu a informačních technologií na základě „Opatření pro správu úvěru“ a v souladu se zásadami dobrovolnosti, obezřetnosti a kontroly rizik. Provést „Použít katalog doporučených modelů“. Oznámení objasnilo, že všechny finanční instituce by měly kombinovat svou vlastní politiku půjček na auto,Prevence a kontrola rizik a další faktory založené na úvěrovém stavu dlužníka, schopnosti splácet atd.

Oba sektory upravují politiku půjček na automobily, nejvyšší podíl půjček na nová energetická vozidla je 85%-2

, Aby rozumně určily konkrétní poměr vydávání úvěrů na auto; účinně posílit celý proces správy úvěrů na auto, posílit kontrolu před půjčkami, neustále zlepšovat zákazníka systém hodnocení úvěrů a zajistit splácení první půjčky Zdroj může plně pokrýt odpovídající jistinu a úrok; pokračovat v posilování hromadění údajů o zkušenostech se zbytkovou hodnotou,Provádět politiku obezřetného hodnocení hodnoty zajištění a zajištění, vylepšit systém hodnocení hodnoty zajištění a zajištění; zlepšit systém klasifikace půjček, posílit monitorování nesplácených úvěrů a v plném rozsahu přijmout příslušná ustanovení. .