Regionální

Silné deště na jihu pokračují dodnes, silné deště jsou v Zhejiangu a na dalších místech

souhrn

CCTV News: Podle Čínské meteorologické sítě pokračovaly dnes (13.) silné deště v severní a východní části řeky Jang-c 'a ve střední a východní části jižní Číny, včetně silných dešťů v Če-ťiangu a Kuang-tungu. Veřejnost musí posílit prevenci geologických katastrof, jako jsou sesuvy půdy a sesuvy půdy, které mohou být způsobeny silnými dešti. Silné deště na jihu neustávaly, Zhejiang, Guangdong a další lokality měly včera silné deště,Srážky na jihu se koncentrují hlavně v Kuej-čou, Čchang-ša

Silné deště na jihu pokračují dodnes, silné deště jsou v Zhejiangu a na dalších místech

Silné deště na jihu pokračují dodnes, silné deště jsou v Zhejiangu a na dalších místech-0

  CCTV News: Podle Čínské meteorologické sítě pokračovaly dnes (13. ) silné deště v severní a východní části řeky Jang-c 'a ve střední a východní části jižní Číny, včetně silných dešťů v Če-ťiangu a Kuang-tungu.

Silné deště na jihu pokračují dodnes, silné deště jsou v Zhejiangu a na dalších místech-1

   Veřejnost musí posílit prevenci geologických katastrof, jako jsou sesuvy půdy a sesuvy půdy, které mohou být způsobeny silnými dešti. Silné deště na jihu neustávaly, Zhejiang, Guangdong a další lokality měly včera silné deště,Srážky na jihu se koncentrují hlavně v Kuej-čou, středním a dolním toku řeky Jang-c 'a ve středním a jižním Kuang-tungu. Monitorování ukazuje, že v centrálních a východních pobřežních oblastech Kuang-tungu se vyskytly silné deště nebo silné deště.

Silné deště na jihu pokračují dodnes, silné deště jsou v Zhejiangu a na dalších místech-2

   242 mm v Huizhou; současně, střední a jižní Zhejiang, severovýchodní Fujian, severozápadní Jiangxi, došlo k silným dešťům v částech jižní Hubei, jižní Guizhou, střední a západní Guangxi a východní Yunnan. Místní silný déšť, místní srážky v Ningde, Fujian dosáhl 180-234 mm. Pod vlivem srážek bylo včera od 16:00 nejvyšší teplota ve středním a dolním toku řeky Jang-c 'a ve většině východní části jihozápadní oblasti (východní S'-čchuan a Čchung-čching) nižší než 30 ° C, zatímco v Chang-čou bylo jen 21,1 ° C a počasí bylo mnohem chladnější. Ústřední meteorologická observatoř předpovídá, že dnes, pod vlivem smykové linie nízkého víru, budou na severu Jiangnanu a na dalších místech silné srážky;Navíc zasažený tajfunem „Miaobai“ vzkvétají silné srážky ve střední a východní jižní Číně.

Silné deště na jihu pokračují dodnes, silné deště jsou v Zhejiangu a na dalších místech-3

   Od 08:00 dne 13. do 08:00 dne 14.

Silné deště na jihu pokračují dodnes, silné deště jsou v Zhejiangu a na dalších místech-4

   se vyskytly silné deště nebo přívalové deště ve středním a východním Kuang-tungu, na severovýchodě a na jihu Jiangxi, na východě a na jihu Fujian, na jihovýchodě Anhui, většina Zhejiangu, na severozápadě Kuang-si a na jihovýchodě Yunnan. V částech jižního Fujianu, východního Zhejiangu a dalších míst se vyskytly silné bouřky (100–220 mm);Výše uvedené oblasti jsou částečně doprovázeny silným konvekčním počasím, jako jsou krátkodobé silné srážky, bouřky a vichřice. Maximální hodinová intenzita deště může dosáhnout 30–50 mm a místní oblast přesahuje 60 mm. Meteorologičtí experti naznačují, že malé a střední řeky ve střední a jižní Fujian a střední a východní Guangdong mají vyšší meteorologická rizika a vysoká rizika podmáčení.

Silné deště na jihu pokračují dodnes, silné deště jsou v Zhejiangu a na dalších místech-5

  Sekundární katastrofy, jako jsou sesuvy půdy a sesuvy půdy.

.