Obchodní

Sociální pracovníci Magnolia uspořádali dětskou zábavnou párty, více než 70 dětí strávilo šťastný víkend společně

souhrn

Zprávy sítě Dongguan Time Network 10. června dopoledne se na potopeném náměstí klubu Dongtai konala dětská zábavná párty s tématem „Energické děti · Užijte si sport.“ Akci pořádalo Centrum služeb rodiny Bai Magnolia pro ženy v Dongguan ( Komunita Dongtai, Dongcheng).) Společně pořádané komplexním servisním střediskem Wanjiang Liuyongwei a sponzory. Této akce se zúčastnilo více než 70 nových Dongguanů a dětí z nešťastných rodin.obvykle

Sociální pracovníci Magnolia uspořádali dětskou zábavnou párty, více než 70 dětí strávilo šťastný víkend společně

Sociální pracovníci Magnolia uspořádali dětskou zábavnou párty, více než 70 dětí strávilo šťastný víkend společně-0

  Zprávy sítě Dongguan Time Network 10. června dopoledne se na potopeném náměstí klubu Dongtai konala dětská zábavná párty s tématem „Energické děti · Užijte si sport. “ Akci pořádalo Centrum služeb rodiny Bai Magnolia pro ženy v Dongguan ( Komunita Dongtai, Dongcheng). ) Společně pořádané komplexním servisním střediskem Wanjiang Liuyongwei a sponzory.

Sociální pracovníci Magnolia uspořádali dětskou zábavnou párty, více než 70 dětí strávilo šťastný víkend společně-1

   Této akce se zúčastnilo více než 70 nových Dongguanů a dětí z nešťastných rodin. Obvykle nemají mnoho zábavných a volnočasových aktivit.

Sociální pracovníci Magnolia uspořádali dětskou zábavnou párty, více než 70 dětí strávilo šťastný víkend společně-2

   Tato aktivita jim umožňuje strávit šťastný víkend a povzbudit je k integraci do komunity. Na místě konání akce bylo zřízeno sedm sportovních stánků, včetně stanů pro rychlé trávení času, skupinových luků a šípů a pokutových kopů. Pod vedením dobrovolníků se děti účastnící se aktivity vzájemně povzbuzovaly a postupně dokončovaly různé sportovní vazby. Shromáždilo 7 kapitol na mapě sportovních snů a obdrželo velké dárkové balení.

Sociální pracovníci Magnolia uspořádali dětskou zábavnou párty, více než 70 dětí strávilo šťastný víkend společně-3

Děti zanechaly na scéně radost a smích. .