Právní

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání

souhrn

V nové kancelářské oblasti poblíž Shenzhen Bay zřídila Royole Technology otevřenou výstavní síň. Kino umístěné na hlavě, flexibilní displej, flexibilní senzor a další produkty vystavené ve výstavní síni přilákaly návštěvníky a partnery z celého světa. Flexibilní displej přináší lidem velmi futuristický vizuální zážitek, který je průkopníkem v prolomení stávajícího globálního vzoru technologie zobrazovacích technologií.Klidný a klidný

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-0

 V nové kancelářské oblasti poblíž Shenzhen Bay zřídila Royole Technology otevřenou výstavní síň. Kino umístěné na hlavě, flexibilní displej, flexibilní senzor a další produkty vystavené ve výstavní síni přilákaly návštěvníky a partnery z celého světa. Flexibilní displej přináší lidem velmi futuristický vizuální zážitek, který je průkopníkem v prolomení stávajícího globálního vzoru technologie zobrazovacích technologií. Na rozdíl od klidné a jemné osobnosti je Liu Zihong, zakladatel společnosti Rouyu Technology, inovační a podnikatelský příběh velmi špičkový a podvratný: vynalezl ve studentské éře „systém automatického nastavení intenzity světla“, aby vyřešil osvětlení pódia problém s přizpůsobením a vyvinul „přenosný polovodičový přenos“ „Systém snímání“ dává elektrickému přikrývce inteligentní vnímání a navrhuje „vnitřní komplexní sportovní simulační systém“Je možné hrát golf a bowling doma .

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-1

 . . 34letý Liu Zihong již použil „staršího“ výrobce. Jeho rané spuštění přesně zasáhlo „bolestivé body“ tohoto odvětví a dokonce se zaměřilo na trendy a trendy o několik let později.

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-2

  Někteří lidé říkají, že podnikatelská zkušenost Liu Zihonga je jako velká show kouzelníka, která se vždy nechtěně mění “„Holubice“, „plameny“ a „břemena“ se otevírají divákovi. „Řešení problémů vytváří hodnotu. “ Inovace a podnikání společnosti Liu Zihong se od univerzity řídily stejným přístupem: objevování problémů v životě a využívání odborných znalostí k a velkou hodnotu, kterou přináší řešení praktických problémů ve výrobě a v životě,Podnikání a průmyslové kruhy neustále potvrzují, že inovační a podnikatelské zkušenosti Liu Zihonga začaly jeho vysokoškolskou kariérou na katedře elektronického inženýrství univerzity Tsinghua. Univerzita Tsinghua má těžké školní úkoly a tvrdou akademickou konkurenci, ale nevenuje veškerý svůj čas domácím úkolům.

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-3

  Má velký zájem o umění. Do Student Art Troupe se připojil, jakmile vstoupil na univerzitu Tsinghua, kde hostoval pořady,Předvádějte dramata a vyměňujte si nápady se studenty umělecké skupiny, abyste našli rezonanci. Jeho první vynález souvisí také s výkonem.

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-4

  Během zkoušky dramatu v jeho druhém ročníku požádal Liu Zihong osvětlovacího inženýra, aby ztlumil jas kvůli oslňujícímu světlu na jevišti, které se ukázalo být opět příliš tmavé. Pomyslel si: Proč systém nastavení osvětlení pódia nerealizuje automatické ovládání?Přednastavte parametry programu tak, aby automaticky detekoval intenzitu světla, nelze toho snadno dosáhnout? Brzy využil svých odborných znalostí k vytvoření sady systému automatického nastavení intenzity světla, zúčastnil se soutěže „Challenge Cup“ univerzity Tsinghua a získal cenu. Liu Zihong připomíná zkušenosti s inovacemi a podnikáním a je přesvědčen, že kariéra umělecké skupiny a umělecké myšlení na něj mají velký vliv. Přinesl spoustu inspirace.

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-5

  Podnikání a inovace v oblasti aplikovaných věd, kombinace pečlivého inženýrství a umělecké kreativity, mohou být schopné kolidovat s ještě oslnivějšími jiskrami. „Přední a nejextrémnější stav vědy, technologie a technického rozvoje musí být na umělecké úrovni. V angličtině se výraz„ state of theart “používá k popisu nejvyšší úrovně věcí. Řekl: „V současné době musí vývoj flexibilních displejů Rouyu, flexibilních elektronických senzorů a 3D kinematografických produktů na hlavě, kudrnatý oblouk a mechanická struktura kina zahrnovat do designu umělecké koncepty, které jsou blízké snaze lidí o krása.

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-6

  "Řiďte se pokyny zájmu a dělejte to, co se vám líbí a v čem jste dobří. To je zásada, kterou Liu Zihong dodržuje, když čelí volbě ve svém oboru.

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-7

 "„Pokud budeš dělat, co se ti líbí, nebudeš se nudit.

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-8

  Na cestě boje bude spousta štěstí a budeš schopen odolat všemožným těžkostem a výzvám. Díky štěstí a obohacení bude život dán nové významy a není čas jít. Lenost. "Řekl:„ A najdi to, v čem jsi dobrý, protože máš základ a akumulaci, abys to dokázal lépe než ostatní.

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-9

  ". Když Liu Zihong vyrostl v Jiangxi, často potřeboval elektrické přikrývky, aby se zahřál na mokré a chladné zimní noci.

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-10

  Existoval však „bod bolesti“, díky kterému si hluboce vzpomněl: po dlouhém zapnutí bylo snadné cítit se horko čas a brzy po vypnutí bude opět chladno. Proč ne být chytřejší? V posledním ročníku zkoumal polovodičové senzory a konzultoval lékařské materiály s cílem navrhnout systém polovodičových senzorů nositelných na zápěstí. Tyto nositelné „hodinky“ dokáží snímat a detekovat fyziologický stav v reálném čase a automaticky zapínat nebo deaktivovat elektrické přikrývky.

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-11

  Tento projekt s názvem „Human Biological Intelligent Sensing and Application System“ se zúčastnil 8.

[Seznam podniků v Zhongjingu] Liu Zihong: „Magic Show“ pro podnikání-12

  ročníku soutěže „Challenge Cup“ National College Students Extracurricular Academic Science and Technology Competition a získal zvláštní osobní cenu a národní šampionát. Ten rok,20letá Liu Zihong nepředpokládala, že se nositelná elektronická zařízení po 10 letech stanou jedním z nejvyhledávanějších produktů na světě. Když byl postgraduálním studentem, Liu Zihong uspořádal tým pro 10 osob, který vyvinul soubor „komplexního simulačního systému vnitřních sportů“, který dokáže realizovat golf a bowling doma. Tento projekt získal cenu za nejlepší kreativitu v soutěži Student Entrepreneurship Competition Univerzita Tsinghua.

 „Vyrobili jsme také prototyp, připravený ho použít k zahájení podnikání. “ Jelikož však v té době byly instituce rizikového kapitálu velmi opatrné při investování do studentských podnikatelských projektů, toto podnikání se nerozvíjelo hladce. O několik let později se po celém světě zuřila herní zařízení jako Xbox a PS4.

  Dva zmeškali nejlepší čas na „vstup“, což Liu Zihong trochu litovalo. Ale zvítězil v hodnocení hodnoty produktu a průmyslových trendů. Věří: „Podnikatelé nemohou zaručit úspěch svého podnikání, mohou se držet„ dobrého podnikání “. Směr zvolený„ dobrým podnikáním “musí mít pro společnost pozitivní hodnotu a podnikání, které dělají, může udělat ze světa svět lepší místo.

  Zjistíte význam vytrvalosti a nevzdáte se snadno.

  “. Stanford Meadows Imagination Pokud se velká obrazovka může stát tenkou jako papír a lze ji dokonce srolovat a přenášet, může vyřešit současné problémy s technologií displeje.

  Na podzim roku 2006 dorazila 23letá doktorská nováčka Liu Zihong na Stanford University.

  V souladu s pedagogickou praxí uvedou akademičtí lektoři Stanfordské univerzity některá témata a pokyny, které si studenti mohou vybrat. V seznamu témat instruktora však Liu Zihong nenašel směr, který by ho zajímal natolik, aby se mohl věnovat deset nebo dvacet let nebo dokonce celý život. Liu Zihong leží na otevřené trávě v areálu Stanfordské univerzity a představuje si budoucnost: 70% metod zadávání informací pro lidi i pro vnější svět závisí na vizi. V té době začaly LCD ploché televizory nahrazovat monitory CRT,Proč jsou ale všechny obrazovky čtvercové? Může to být tenčí? Současná technologie zobrazení obrazovky současně nemůže mít jak velký formát, tak vysoké rozlišení a přenositelnost: malé obrazovky nemohou dosáhnout velmi vysokého rozlišení; obrazovky s vysokým rozlišením mají obvykle velké rámečky a nemohou být přenosné.

  Liu Zihong si myslel, že pokud by velká obrazovka mohla být tenká jako papír,Lze jej dokonce srolovat a přenášet, aby vyřešil problémy, kterým čelí současná technologie zobrazení. Jako směr doktorského výzkumu se rozhodl použít „flexibilní displej“.

  Liu Zihong vyjádřil své myšlenky svému akademickému učiteli, profesorovi Nishimeovi. Profesor byl po poslechu překvapen: „Nejprve si studenti zvolili můj předmět. Neexistuje precedens, aby si studenti tento předmět sami navrhli; zadruhé, tento směr jsem nestudoval.

  “Profesor Nishimeo, kterému je téměř 70 let, je bývalý senior viceprezident a technologický ředitel společnosti Texas Instruments. Zeptal se Liu Zihonga napsat na stránku dopisního papíru. Plán dalšího projektu nastiňuje myšlenky a postupy. S touto stránkou plánu konzultoval profesor Nishimeo mnoho přátel v oboru,Pomohl Liu Zihongovi získat grant na výzkum ve výši 100 000 dolarů sponzorovaný kamarádem a najal profesora na katedře chemického inženýrství, aby studoval flexibilní materiály jako jeho spolurozhodovatel PhD.

  Liu Zihong si dodnes pamatuje učení profesora Nishimea: Aby nové produkty vytvářely velkou společenskou hodnotu, měly by být co nejvíce industrializovány a industrializovány. Před 11 lety,Liu Zihong zasadil semena „flexibilního displeje“ do Stanfordu; o 11 let později nechal myšlenku vyvinout v sérii produktů a zkomponovat soubor nápadité hudby do velké symfonie. Flexibilní displej interakce člověka s počítačem a flexibilní senzor, které definují další éru, jsou jen okno. Po otevření okna se zobrazí „„Forest“, tento „les“ zahrnuje design nesčetných elektronických produktů a obsahu.

  Flexibilní displej a technologie flexibilního snímání proto ovlivňují nejen produkt, ale také průmyslový a ekologický řetězec. Po absolvování doktorského studia Liu Zihong původně plánováno na začátek Začalo se ve flexibilním zobrazovacím poli, ale v té době se Spojené státy utopily v mezinárodní finanční krizi. Mnoho absolventů Stanfordu si nemůže najít práci, což ještě více ztěžuje hledání rizikového kapitálu.

  Zvolil kompromisní řešení: jít pracovat do IBM Watson Research Center v New Yorku, využít svůj volný čas ke studiu flexibilních displejů a počkat na správný čas k zahájení podnikání. Ve druhé polovině roku 2011 se americká ekonomika začala zotavovat a nastal čas zahájit podnikání.

  Počátkem roku 2012Liu Zihong rezignoval na společnost IBM a začal formovat podnikatelský tým. V srpnu téhož roku byla Royole Technology Co. , Ltd. založena současně v Shenzhenu, Silicon Valley a Hongkongu a postupně získala stovky milionů dolarů na investice od skupiny známých institucí rizikového kapitálu doma a v zahraničí, stejně jako národní „plán tisíců talentů“, plán týmů pro inovace a podnikání v Guangdongu, podpora města Shenzhen z „projektu pávů“ města.

 Je těžké překonat technické překážky flexibilních displejů. Na rozdíl od LCD obrazovek musí flexibilní obrazovky vytvořit desítky milionů tranzistorů na velmi tenkém filmu a poté použít materiály vyzařující světlo, což vyžaduje velmi vysokou technologii a řemeslné zpracování. Podle slov Liu Zihonga je to jako „stavět budovu na tofu“; průmysl flexibilních displejů vyrostl z ničeho,Od prvotní materiálové technologie, elektronických zařízení až po následný design produktu je třeba ji přestavět. Jelikož je zapojeno příliš mnoho základních průmyslových odvětví, je těžké na chvíli vidět výsledky.

  Navzdory všem obtížím a překážkám však Liu Zihong nedělal kompromisy a byl stále plný důvěry v budoucnost. V srpnu 2014 společnost Rouyu Technology vydala světově nejtenčí barevný flexibilní displej s tloušťkou pouze 0,01 mm.

 Obrovská komerční představivost, kterou tato „černá technologie“ přinesla Rouyu, okamžitě katapultovala do popředí a téměř ji proslavila „první světovou válkou“. Pouze více než 4 roky po svém založení hodnota společnosti Royole Technology přesáhla 3 miliardy USD a stala se jedním z nejrychleji rostoucích technologických startupů „unicorn“ na světě a vyhrazila si více než 700 základních práv duševního vlastnictví doma i v zahraničí. Jeho flexibilní zobrazovací technologie může být široce používána v různých elektronických výrobcích, včetně spotřební elektroniky, inteligentní dopravy, inteligentní domácnosti, sportovní módy, architektonické dekorace atd.

  „Flexibilní displej a flexibilní senzor jsou jen okno.

  Po otevření okna uvidíte„ les “. Tento„ les “zahrnuje design nesčetných elektronických produktů a obsahu. Flexibilní displej a technologie flexibilního snímání proto ovlivňují nejen produkt, ale také průmyslový a ekologický řetězec.

  „Liu Zihong uvedl příklad. Pokud jsou v oblasti mobilních telefonů široce používány flexibilní displeje, mohou být smartphony a tablety plně integrovány. Výrobci mobilních telefonů mohou navrhovat mobilní telefony tak, aby byly přenosné a skládací během hovorů i při procházení Internet.

 Rozšířený stav velké obrazovky během zábavy umožňuje spotřebitelům volně přepínat mezi různými stavy. „V budoucnu by měly existovat tři základní směry informační technologie: interakce člověk-počítač, umělá inteligence a propojení všeho. “ Liu Zihong uvedl, že interakce člověk-počítač je způsob, jakým lidé komunikují se stroji a způsob, jakým lidé vnímají informace; v interakci člověk-počítač, stroje Po obdržení informací analyzujte a rozhodujte,Jedná se o umělou inteligenci; jednotlivci pouze s interakcí člověk-počítač nebo umělá inteligence jsou stále izolovanými systémy, které jsou propojeny technologií internetu všeho a vytvářejí inteligentní informační síť. „Doufáme, že definujeme metodu interakce člověka s počítačem příští éry pomocí curlingové flexibilní elektroniky.

 “ Od založení technologie Rouyu je odhodlání a vášeň Liu Zihonga mimořádná. Pracuje téměř 16 hodin denně a dosud proletěl více než 1 milion kilometrů mezi Čínou a Spojenými státy. Na začátku svého podnikání, aby ušetřil peníze, strávil měsíc na podlaze v malém obývacím pokoji domu svého přítele v Silicon Valley.

  Řekl: „Mně moc nezáleží na lehkosti hmotného života. Doufám, že to, co dělám, může přinést společnosti větší hodnotu. Nechte více lidí mít lepší život.

"(Ekonomický deník · Čínský reportér ekonomické sítě Yu Jian).