Zábava

Komunitní sportovní konference města Guiyang začala tuto sobotu

souhrn

Tato konference o komunitním sportu v Guiyangu v roce 2017 a první soutěž v orientačním běhu v Guiyangu budou oficiálně zahájeny tuto sobotu. Slavnostní zahájení a první soutěž o stanici se bude konat v parku u jezera Guanshan odpoledne 17. června. V té době představí 26 týmů, které se do soutěže přihlásily, zajímavou komunitní verzi hry „Run“ v parku. Tuto komunitní sportovní konferenci pořádá městský výbor strany a pracovní výbor skupiny,Městský civilizační úřad

Komunitní sportovní konference města Guiyang začala tuto sobotu

Komunitní sportovní konference města Guiyang začala tuto sobotu-0

  Tato konference o komunitním sportu v Guiyangu v roce 2017 a první soutěž v orientačním běhu v Guiyangu budou oficiálně zahájeny tuto sobotu. Slavnostní zahájení a první soutěž o stanici se bude konat v parku u jezera Guanshan odpoledne 17.

Komunitní sportovní konference města Guiyang začala tuto sobotu-1

   června. V té době představí 26 týmů, které se do soutěže přihlásily, zajímavou komunitní verzi hry „Run“ v parku.

Komunitní sportovní konference města Guiyang začala tuto sobotu-2

   Tuto komunitní sportovní konferenci pořádá městský výbor strany a pracovní výbor skupiny,Spolufinancováno Městským civilizačním úřadem a Městským sportovním úřadem, Guiyang Daily Media Group, Guiyang Sports Federation, různé okresní (město, kraj) výbory a pracovní výbory, okresní (město, kraj) civilizační kanceláře, okres (město, kraj) kulturní a sportovní kanceláře atd. Řada jednotek se společně zavazuje.

Komunitní sportovní konference města Guiyang začala tuto sobotu-3

   Tato soutěž v orientačním běhu je vedena způsobem, že obyvatelé komunity tvoří týmy, každý tým 5 lidí, alespoň 1 člen opačného pohlaví,Každá řada se skládá z 5 až 10 bodů v sérii. Rozumí se, že pro závod Guanshan Lake Division Race je celkem 11 bodů, což odpovídá 11 bodovým herním úkolům, jako je „Crab Back Melon“, „Throwing Ball into Basket“, „Shipboard Jumping Rope“, „Bead Traveling“ Deset tisíc mil “.

Komunitní sportovní konference města Guiyang začala tuto sobotu-4

   Podle příslušné osoby odpovědné za sportovní úřad v Guiyangu bude tato soutěž orientace na městské komunity trvat od června do listopadu. Existuje celkem 10 stanic a 1 konečná.

Komunitní sportovní konference města Guiyang začala tuto sobotu-5

   Po prvním okrese Guanshanhu bude 9 okresů včetně Nanming, Yunyan, Huaxi, Wudang, Baiyun, Qingzhen, Kaiyang, Xifeng a Xiuwen. (Města a kraje) budou také držte sub-stanice jeden po druhém.

   V současné době registrace pro závod v okrese Guanshan Lake skončila. Existují komunita Century City, komunita Yijing, komunita Guanshan,Do soutěže se přihlásilo 14 komunitních týmů ze 7 komunit, včetně New World Community, Jinhua Park Community, Exhibition Community a Bihai Community, a 12 týmů z podniků a institucí, celkem 130 lidí. V té době bude první komunitní vydání „Run It“ ve městě Guiyang oficiálně zahájeno v parku u jezera Guanshan.

.