Sportovní

Soud uzavřel a zmrazil Jia Yueting a LeTV Holdings a další aktiva ve výši 206 milionů

souhrn

Soud rozhodl, že lhůta pro uzavření a zmrazení 206 milionů majetku a zmrazení vkladů banky Jia Yueting je jeden rok, lhůta pro uzavření movitého majetku je dva roky a lhůta pro uzavření nemovitosti a zmrazení jiného majetku práva jsou tři roky. Beijing News & (Reporter Chen Peng) Dopisovatel 8 Ze sítě China Judgment Document Network ze dne 7. července se dozvědělo, že pobočka v Pekingu banky Zheshang Bank nedávno požádala soud o zmrazení Jia Yueting a dalších čtyř žádostí

Soud uzavřel a zmrazil Jia Yueting a LeTV Holdings a další aktiva ve výši 206 milionů

Soud uzavřel a zmrazil Jia Yueting a LeTV Holdings a další aktiva ve výši 206 milionů-0

 Soud rozhodl, že lhůta pro zajištění a zmrazení 206 milionů juanů majetku společnosti Jia Yueting na zmrazení bankovních vkladů je jeden rok, doba pro uzavření movitého majetku je dva roky a doba pro uzavření nemovitostí a zmrazení dalších majetkových práv jsou tři roky. Beijing News (Reporter Chen Peng) Reporter 7.

Soud uzavřel a zmrazil Jia Yueting a LeTV Holdings a další aktiva ve výši 206 milionů-1

  srpna Japonsko se z webových stránek China Judgment Documents dozvědělo, že pekingská pobočka banky Zheshang Bank nedávno požádala soud o zmrazení majetku čtyř respondentů, včetně Jia Yueting. Čtvrtý zprostředkující lidový soud v Pekingu rozhodl, že majetek společností LeTV Sports Culture Industry Development (Beijing) Co. , Ltd. , Jia Yueting, LeTV Holdings (Beijing) Co.

Soud uzavřel a zmrazil Jia Yueting a LeTV Holdings a další aktiva ve výši 206 milionů-2

 , Ltd. a Xiamen Octopus Interactive Network Technology Co.

Soud uzavřel a zmrazil Jia Yueting a LeTV Holdings a další aktiva ve výši 206 milionů-3

 , Ltd. bude zabaveno, zabaveno a zmrazeno s limitem 206 milionů juanů. Čas uvedený ve výše uvedeném občanském rozhodnutí je 27.

Soud uzavřel a zmrazil Jia Yueting a LeTV Holdings a další aktiva ve výši 206 milionů-4

  července 2018. Žalobcem je pekingská pobočka banky Zheshang.

Soud uzavřel a zmrazil Jia Yueting a LeTV Holdings a další aktiva ve výši 206 milionů-5

  Mezi nimi je doba zmrazení bankovních vkladů jeden rok, doba uzavření movitého majetku dva roky a doba uzavření nemovitého majetku a zmrazení dalších majetkových práv tři roky. Podle rozsudku, pekingská pobočka banky Zheshang Bank žalovala společnost LeTV Sports Culture Industry Development (Beijing) Co. , Ltd. , Jia Yueting, LeTV Holdings (Beijing) Co.

Soud uzavřel a zmrazil Jia Yueting a LeTV Holdings a další aktiva ve výši 206 milionů-6

 , Ltd. ,V případě sporu o finanční půjčku Xiamen Octopus Interactive Network Technology Co. , Ltd.

Soud uzavřel a zmrazil Jia Yueting a LeTV Holdings a další aktiva ve výši 206 milionů-7

  požádala žadatelka Zheshang Bank Beijing Branch o ochranu majetku 26. července 2018 a požadovala zmrazení 206 milionů juanů v bankovních vkladech čtyř respondentů, nebo zabavení nebo zabavení ostatních Ekvivalentní vlastnost.

  Zheshang Bank Co. , Ltd. vydala v tomto případě záruční list. Podle zpráv z médií v květnu letošního roku, od července 2015 do dubna 2016, Zheshang Bank provedla 5 projektů zástavy akcií pro LeTV, z nichž 4 byly vypořádány normálně a zbývající zůstatek jistiny je přibližně 800 milionů.

  Před tím byly Jia Yueting, LeTV Holdings a LeTV Mobile zahrnuty do seznamu nedůvěryhodných osob podléhajících vymáhání (běžně známých jako „Laolai“). LeEco je stále v dluhové bažině.

 Předchozí oznámení LeTV ukázalo, že společnost má v první polovině roku 2018 ztratit přibližně 1,1 miliardy juanů, což způsobí, že její čistá aktiva připadající akcionářům kótovaných společností budou k 30.

  červnu 2018 záporná. V současné době se představenstvo a vedení společnosti snaží ze všech sil vyřešit současné provozní potíže, ale finanční problémy společnosti nebyly vyřešeny kvůli dluhu spřízněných stran. Činnost společnosti nebyla plně zlepšena a v druhé polovině roku existuje možnost pokračujících ztrát.

  Pokud budou čistá aktiva společnosti za celý rok 2018 po provedení auditu záporná, může společnosti hrozit pozastavení zařazení na seznam. Podle statistik společnosti LeTV zahrnují typy dluhů společnosti finanční půjčky, provozní závazky a neprovozní závazky.

  Mezi nimi se odhadují dluhy úvěrů finančních institucí, které budou splatné do konce srpna, přibližně 18.

4,3 miliardy juanů. Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Jia Yueting Zheshang Bank Property Horká doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance a vysílejte nejnovější finanční informace a videa 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód (sinafinance).