Hra

Řeknu vám pravdu o trhu nemovitostí v Dongguan! Řada nových disků se prodala pod očekávání

souhrn

V poslední době, když si povídám s vývojáři, často slyším větu „Pokud to dokážu prodat loni nebo dokonce předminulý rok…“ a pak to budu moci podpořit. Ale podle zápletky musím přidat „ale“ teď, není to loni. Není to rok předtím, takže ... Bratře, abychom rychle prodali dům, snižme cenu. 3. června,Oficiálně otevřen okres Chashan Weilong International·Lan

Řeknu vám pravdu o trhu nemovitostí v Dongguan! Řada nových disků se prodala pod očekávání

Řeknu vám pravdu o trhu nemovitostí v Dongguan! Řada nových disků se prodala pod očekávání-0

 V poslední době, když si povídám s vývojáři, často slyším větu „Pokud to dokážu prodat loni nebo dokonce předminulý rok…“ a pak to budu moci podpořit. Ale podle zápletky musím přidat „ale“ teď, není to loni. Není to rok předtím, takže . .

Řeknu vám pravdu o trhu nemovitostí v Dongguan! Řada nových disků se prodala pod očekávání-1

 . Bratře, abychom rychle prodali dům, snižme cenu. 3.

Řeknu vám pravdu o trhu nemovitostí v Dongguan! Řada nových disků se prodala pod očekávání-2

  června,Chashan Weilong International· Lanjun oficiálně otevřel modelový dům pro vnější svět, propagoval hlavně 101-123 metrů čtverečních vázaných tří ložnic. V den zahájení příslušná osoba odpovědná za Weilong International· Lanjun novinářům řekla, že cena projektu je asi 15 000 juanů / metr čtvereční a průměrná cena po slevě je asi 14 000 juanů / metr čtvereční. „Zvláště stojí za zmínku, že prodáváme vázané místnosti.

Řeknu vám pravdu o trhu nemovitostí v Dongguan! Řada nových disků se prodala pod očekávání-3

 “ Před tím,Odvětví obecně věří, že jednotková cena Weilong International·lanjun bude vyšší než 16 000 juanů / metr čtvereční, ale neočekává se, že bude o tolik nižší. A když jsme v květnu letošního roku šli posílit trh, prodejní pracovníci společnosti Weilong International·Lanjun novinářům řekli: „Cena pozemku v okolním sídle Luneng je 12 119 juanů / metr čtvereční a minimální cena projektu Times Chashan je 12 517 juanů / metr čtvereční.

Řeknu vám pravdu o trhu nemovitostí v Dongguan! Řada nových disků se prodala pod očekávání-4

 Cena pozemku je tam a cena tohoto pozemku bude určitě mnohem vyšší, než je nyní. Otevírací cena nemovitostí Luneng a Shidai bude určitě přesahovat 20 000 juanů / metr čtvereční. Nemělo by to být drahé, když je prodáme za 16 000 juanů / metr čtvereční? „Shodou okolností byla cena společnosti Huangjiang Zhongtai Fengjing, která právě 28. května otevřela svůj modelový dům, také mnohem nižší, než se očekávalo.

Řeknu vám pravdu o trhu nemovitostí v Dongguan! Řada nových disků se prodala pod očekávání-5

 „Naše první várka produktů se rozkládá na ploše 88–125 metrů čtverečních, včetně 4, 5, 6, 7 a 8 domů s celkem 636 sadami domů. Výzdoba s konceptem inteligentního života je v prodeji , a jednotkové cenové rozpětí je pouze 1 500–15 800 juanů / metr čtvereční. “V den otevření modelového domu způsobil Wang Shunli, zástupce generálního ředitele pobočky Dongguan ve skupině Zhongtai Group, rozruch, jakmile byla novinka oznámena.

Řeknu vám pravdu o trhu nemovitostí v Dongguan! Řada nových disků se prodala pod očekávání-6

 Podle statistik společnosti Dongguan Ruichengsou Business Information Service Co. , Ltd. byla průměrná transakční cena obytných budov Huangjiang od 29.

Řeknu vám pravdu o trhu nemovitostí v Dongguan! Řada nových disků se prodala pod očekávání-7

  května do 4. června 2017 21848 juanů za metr čtvereční. Kromě toho jsou ceny za registraci některých zbrusu nových nemovitostí, které dosud na trh nevstoupily, také mnohem nižší, než očekávají trhy, jako je například zahrada Machong Jinhewan Shui'an Garden. Nedávno, zahrada Jinhewan Shui'an 1,Budovy 2, 3 a 6 byly podány poprvé a přihlašovací cena byla pouze 8 200–9800 juanů / metr čtvereční, zatímco aktuální cenové rozpětí rezidenčních transakcí na trhu Machong bylo 1 000–14 000 juanů / metr čtvereční.

  Hlasy průmyslu Podle údajů ze sběru a souhrnných statistik objemu předplatného 155 nemovitostí k prodeji v Dongguanu výzkumným oddělením Dongguan Central Plains se transakce s předplatným na trhu Dragon Boat Festival zvýšila, ale stále je na nízké úrovni .

 Trh se zmenšil přibližně o 50% ve srovnání s obdobím před New Deal.

  Výzkumné oddělení společnosti Dongguan Centaline věří, že neustálé zlepšování regulace politiky, neustálé zpřísňování úvěrů, role odklonění kapitálu na akciovém trhu a podstatné zvýšení nových dodávek v Dongguanu ve druhé polovině roku, celkový pokles tlak na trh nemovitostí roste. Výběr finančních prostředků se stane hlavním tématem trhu nemovitostí v Dongguanu ve druhé polovině roku.

 „V současné době je tržní transakce relativně pomalá. Abychom mohli přepravovat zboží, musíme vyměnit cenu za množství,“ řekl Chen Junliang, generální tajemník realitní asociace Dongguan.

  Li Xingwang, hlavní analytik Hefu Research Institute (Dongguan), také uvedl, že s rostoucím růstem nákladů na pozemky vstoupili vývojáři do modelu rozvoje s vysokým obratem a tlak na přepravu a odbavení se postupně zvyšuje.

  V poslední době některé projekty snížili své ceny za podání. Přestože se celkové snížení cen na trhu ještě nevytvořilo, soudě podle aktuální transakční výkonnosti rezidenčních nemovitostí Dongguan, méně než 80 jednotek transakcí za den skutečně kleslo do nejnižšího bodu.

  Vzhledem k tomu, že trh je stále pomalý, úroveň zásob postupně roste a zvyšuje se tlak na ceny bydlení a obecným trendem může být cena za množství.

  „Po zavedení nové dohody se hranice pro nákup domu v Shenzhenu dále zvýšila.

 Příliv a odliv je zřejmý a trh Dongguan se postupně vrací k místní poptávce, ale místní zákazníci si nemohou dovolit vysoké ceny.

  Doporučuje se, aby se vývojáři vrátili do místní oblasti ve své strategii rozšiřování zákazníků a uzamkli zdroje zákazníků pomocí racionálních cen.

  „Řekl generální ředitel společnosti Dongguan Ruichengsou Business Information Service Co. , Ltd.

Li Lingling. .