Politický

Městská federace odborových svazů podporuje rozvoj prostřednictvím učení a vzdělávání

souhrn

Včera uspořádala Městská federace odborových svazů studijní (expanzní) setkání ústřední skupiny Skupiny stran, aby studovala a realizovala ducha podpory města v normalizaci a institucionalizaci studia a vzdělávání „dvě studie a jedna dělá“ a vývoj pracovní konference pro opravu pracovního stylu. Schůzi předsedal Huang Yusheng, zástupce ředitele Stálého výboru Městského lidového kongresu a předseda Městské federace odborových svazů. Setkání poukázalo na to, že je nutné hluboce uchopit „dva, kteří se učí a jeden dělá“Normalizace a institucionalizace učení a vzdělávání

Městská federace odborových svazů podporuje rozvoj prostřednictvím učení a vzdělávání

Městská federace odborových svazů podporuje rozvoj prostřednictvím učení a vzdělávání-0

  Včera uspořádala Městská federace odborových svazů studijní (expanzní) setkání ústřední skupiny Skupiny stran, aby studovala a realizovala ducha podpory města v normalizaci a institucionalizaci studia a vzdělávání „dvě studie a jedna dělá“ a vývoj pracovní konference pro opravu pracovního stylu.

Městská federace odborových svazů podporuje rozvoj prostřednictvím učení a vzdělávání-1

   Schůzi předsedal Huang Yusheng, zástupce ředitele Stálého výboru Městského lidového kongresu a předseda Městské federace odborových svazů. Setkání poukázalo na to, že je nutné hluboce uchopit „dva, kteří se učí a jeden dělá“Normalizace a institucionalizace cílů, úkolů a základních požadavků na vzdělávání a vzdělávání a podporuje, aby se učení a vzdělávání „dva učení a jeden dělá“, které má „klíčová menšina“ pokrýt, všem členům strany. Je nutné vzít styl práce jako hlavní linii, změnit cíle, akce a obrázky jako cíle a komplexně otestovat účinnost normalizace a institucionalizace učení a vzdělávání „dvou studií a jedné práce“ na základě duševní stav a pracovní styl členů strany a kádrů.

Městská federace odborových svazů podporuje rozvoj prostřednictvím učení a vzdělávání-2

  Schůze požadovala, aby myšlenky a akce byly rychle integrovány do ústředního rozhodování a nasazení a do zemských a obecních výborů stran, a trvala na podpoře normalizace a institucionalizace učení a vzdělávání „dvěma studiemi a jedním prováděním“ a prováděním nápravy stylu jako hlavní politický úkol v současnosti.

Městská federace odborových svazů podporuje rozvoj prostřednictvím učení a vzdělávání-3

   Je nutné zjistit problém, změnit styl a provést seriózní vyšetřování 20 otázek v „pěti aspektech“. Rozšiřte prodloužení opravy a vážně dosáhněte „vodorovně do strany, svisle do konce“. Musíme se zaměřit na integraci, dobře implementovat, podporovat rozvoj prostřednictvím učení a vzdělávání, budovat image prostřednictvím změn ve stylu, dále sjednocovat a organizovat většinu zaměstnanců, aby přispívali do skvělé praxe implementace nové koncepce rozvoje a zrychlování tempa Harbinova revitalizace a rozvoj a splnění desátého výročí strany praktickými akcemi. Konalo se devět hlavních vítězství.

Městská federace odborových svazů podporuje rozvoj prostřednictvím učení a vzdělávání-4

.