Zdraví

Od této chvíle bude otevřeno 96 projektů osobní obrany v Chongqing City

souhrn

V polovině léta si obyvatelé horského města mohou vychutnat chlad v nedalekém projektu protivzdušné obrany. Ráno 12. června Městský úřad civilní protivzdušné obrany oznámil, že 96 projektů protivzdušné obrany města bude od nynějška do 22. září otevřeno a může pojmout 15 000 lidí současně. Ve srovnání s loňským rokem se v tomto roce snížila chladicí místa města kvůli městské výstavbě, získávání a demolici půdy a bezpečnostním faktorům

Od této chvíle bude otevřeno 96 projektů osobní obrany v Chongqing City

Od této chvíle bude otevřeno 96 projektů osobní obrany v Chongqing City-0

  V polovině léta si obyvatelé horského města mohou vychutnat chlad v nedalekém projektu protivzdušné obrany. Ráno 12. června Městský úřad civilní protivzdušné obrany oznámil, že 96 projektů protivzdušné obrany města bude od nynějška do 22. září otevřeno a může pojmout 15 000 lidí současně.

Od této chvíle bude otevřeno 96 projektů osobní obrany v Chongqing City-1

   Ve srovnání s loňským rokem se díky městské výstavbě, získávání půdy, demolici a bezpečnostním faktorům letošní chladicí místa města snížila o 10. Jsou to ochlazovací body oddílů civilní obrany A a B Huguang Guild Hall v okrese Yuzhong; 12. vchod na náměstí Wangjiangchang 817 Station Square a vesnici Dongfeng No.

Od této chvíle bude otevřeno 96 projektů osobní obrany v Chongqing City-2

   2 a Sancun v okrese Jiangbei; a ochlazovací místa zóny C a D Jianong Shopping Mall; a podzemí Longdong Tian, ​​okres Nan'an. Chladicí místa č. 1 a 2 v nákupním středisku; chladicí místa pro projekty civilní protivzdušné obrany hasičů a Jingningu Silnice v okrese Beibei; chladicí místa pro projekty civilní protivzdušné obrany vodního závodu města Baisha v okrese Jiangjin;Shapingba District Shuangyong Avenue civilní protivzdušné obrany zóny A a B, abyste si užili chladných míst.

Od této chvíle bude otevřeno 96 projektů osobní obrany v Chongqing City-3

   Současně bylo přidáno 5 nových chladicích míst, a to: chladicí místo pro projekt civilní protivzdušné obrany v komunitě východního pobřeží Dashiba v okrese Jiangbei; podzemní nákupní centrum civilní protivzdušné obrany (nahoře) v okrese Nan'an ; chladicí místo protivzdušné obrany pro základní školu Zhongshan Road v okrese Qijiang; chladicí bod náletu těžební společnosti č. 1, chladicí bod č.

Od této chvíle bude otevřeno 96 projektů osobní obrany v Chongqing City-4

   1 protivzdušné obrany Wansheng Xintian. Hu Wantai, ředitel Městského úřadu civilní protivzdušné obrany, uvedl, že každé chladné místo je otevřené zdarma, čaj, židle a stoličky jsou poskytovány zdarma.

Od této chvíle bude otevřeno 96 projektů osobní obrany v Chongqing City-5

Podmíněná chladná místa také poskytují knihy, noviny, léky na prevenci úpalu, TV a další Městský úřad civilní obrany zároveň nadále spolupracuje s Městským výborem Komunistické ligy mládeže, Městskou federací žen a dalšími příslušnými útvary provádějícími činnosti, jako jsou dobrovolné konzultace a dobrovolné vzdělávání. Městský úřad civilní protivzdušné obrany také připomněl lidem užívajícím si chladu,Je přísně zakázáno vnášet hořlavé, výbušné, toxické a nebezpečné materiály a domácí zvířata na chladném místě, hazardní hry na chladném místě a je přísně zakázáno vstupovat do neotevřeného projektu civilní protivzdušné obrany. .