Domácí

Posilujte „čtyři vědomí“, činy mluví hlasitěji než slova

souhrn

Dvanácté kolo inspekcí 18. ústředního výboru oznámilo zpětnou vazbu z inspekcí 8 regionů a jednotek. Na 8 „seznamech otázek“ se první otázky týkají „čtyř vědomostí“. Například Vnitřní Mongolsko, Jilin, Yunnan a Shaanxi, kteří přijali „ohlédnutí se zpět“, jsou všichni obviněni z „čtyřech vědomí“ nejsou dostatečně silní. “ 4 jednotky „mobilní“ hlídky,Relevantní výrazy jsou různé - ústřední

Posilujte „čtyři vědomí“, činy mluví hlasitěji než slova

Posilujte „čtyři vědomí“, činy mluví hlasitěji než slova-0

  Dvanácté kolo inspekcí 18. ústředního výboru oznámilo zpětnou vazbu z inspekcí 8 regionů a jednotek. Na 8 „seznamech otázek“ se první otázky týkají „čtyř vědomostí“. Například Vnitřní Mongolsko, Jilin, Yunnan a Shaanxi, kteří přijali „ohlédnutí se zpět“, jsou všichni obviněni z „čtyřech vědomí“ nejsou dostatečně silní.

Posilujte „čtyři vědomí“, činy mluví hlasitěji než slova-1

   “ 4 jednotky „mobilní“ hlídky,Relevantní výrazy se liší - ústřední kancelář ústřední skupiny pro kybernetickou bezpečnost a informatizaci je obviněna z „časového období, ústřední správa kyberprostoru v Číně není silná ve čtyřech povědomí“; Úřad vedoucí skupiny státní rady pro zmírnění chudoby a Development je obviňován z „čtyř povědomí není„ dost silné “; China Railway Corporation je obviňována z„ „čtyřech vědomí“ je třeba dále posilovat “; Čínská loďařská průmyslová korporace je obviněna z „ne silné'Čtyři vědomí '“. Inspekce jsou politická fyzická vyšetření. „Není dostatečně silný“ a „ne silný“ „čtyř vědomí“ odráží hlavní problémy, které nelze podceňovat.

Posilujte „čtyři vědomí“, činy mluví hlasitěji než slova-2

   Z nich, pokud jde o závažnost, je „ne silný“ ještě horší. Oprava je politický úkol a nelze jej „pochopit“„Extrémní původ", takže musíme vědět proč. Pouze když pochopíme ve své mysli, můžeme být při akci vědomi a můžeme provádět změny a dosáhnout „silného". Proč ústřední kontrolní tým potřebuje „čtyři vědomí" v tyto oblasti a jednotky "Problém, který na prvním místě existuje? Spočívá ve skutečnosti, že pro velkou stranu, jako je ta naše, jsou soudruzi celé strany obzvláště"Zda lze klíčovou menšinu „sjednotit v myšlení a postupnosti, plně implementovat linii, principy, politiku, politiku a rozhodování a nasazení ústředního výboru strany, souvisí s realizací dvou století starých cílů a realizace „Velkého omlazení čínského národa.

Posilujte „čtyři vědomí“, činy mluví hlasitěji než slova-3

  “ „Čtyři vědomí“ Je specifický, což se odráží ve skutečnosti, že si vždy zachovává vysoký stupeň konzistence s ústředním výborem strany. Rozhodně dodržujte rozhodnutí ústředního výboru strany a rozhodně vylučujte rozhodnutí výslovně zakázaná ústředním výborem strany, zajistěte plynulý tok vládních příkazů a udržujte autoritu a centralizované a jednotné vedení ústředního výboru strany.

Posilujte „čtyři vědomí“, činy mluví hlasitěji než slova-4

   Naopak, mluvit o „čtyřech vědomích“ abstraktním způsobem se zapojí do politiky s prázdnou hlavou, použije linii, principy a politiku strany jako slogany a bude rozhodování a nasazení ústřední vlády považovat za formalistické a byrokratické způsob. Ústřední inspekce zjistila, že někteří skandovali „Čtyři Vědomí“ v jejich ústech, ale ve skutečnosti nebyly realizovány ústřední rozhodování a rozmístění; někteří ignorovali politickou disciplínu a pravidla, zapojeni do malých kruhů, a neměli širokou vizi zaměstnávání lidí; někteří se uchýlili k padělání. , Klamání horní a dolní části, padělání ekonomických údajů . .

Posilujte „čtyři vědomí“, činy mluví hlasitěji než slova-5

  . Není těžké z toho vidět, že centrální inspekce zdůrazňuje „čtyři vědomí“Má velký praktický význam. Pokud narazíte na problém, musíte jej okamžitě vyřešit.

Posilujte „čtyři vědomí“, činy mluví hlasitěji než slova-6

   Na jedné straně by kontrolovaná stranická organizace měla jako politické měřítko použít „čtyři vědomí“, zdůraznit orientaci na problém, najít politické odchylky a opravit, opravit a opravit odchylky zjištěné při kontrolách. , Každý kus má dobrý výsledek, vložtePosílení „čtyř vědomostí“ je zakotveno ve zvláštních opatřeních k chytání „známek“ a zanechávání „známek“; na druhé straně musí inspekce a náprava obsahovat jak „reformní“ opatření, tak „mechanismus„ zavedení “. tým, ponořte se hluboko do „kořene nemoci“, vyvozujte vzájemné závěry a neustále gravírujte do tabulky a nacházejte mezery v požadavcích ústřední vlády. “„Čtyři vědomí“, kteří hledají pravdu a jsou pragmatičtí, a tvrdě pracují na implementaci hlavních politik a rozhodovacích opatření ústředního výboru strany.

Posilujte „čtyři vědomí“, činy mluví hlasitěji než slova-7

Každý vedoucí kádr si musí pamatovat své vlastní odpovědnosti a vždy musí mít na paměti ústřední politiku. „Celková situace ústřední vlády, zlepšení politických pozic, posílení politické odpovědnosti a seriózní ochrana a upevnění ideologické stránky strany,Vysoký stupeň politické a organizační jednoty. .