Mezinárodní

Otevřel se tematický venkovský pavilon obchodního veletrhu - pákistánský pavilon

souhrn

Ráno 12. června se konal v Pákistánu, který je zemí obchodního veletrhu 2017, slavnostní zahájení Pákistánského pavilonu. Pákistán přikládá spolupráci s Yunnanem velký význam a aktivně se účastní předchozího jihočínského veletrhu a veletrhu Kunming. Na letošním veletrhu se výstavy zúčastnilo mnoho špičkových obchodních společností z Pákistánu a zúčastnily se největší výstavní síně v jižní Asii s celkem 224 stánky v 7 kategoriích.Současně také vezměte

Otevřel se tematický venkovský pavilon obchodního veletrhu - pákistánský pavilon

Otevřel se tematický venkovský pavilon obchodního veletrhu - pákistánský pavilon-0

  Ráno 12. června se konal v Pákistánu, který je zemí obchodního veletrhu 2017, slavnostní zahájení Pákistánského pavilonu. Pákistán přikládá spolupráci s Yunnanem velký význam a aktivně se účastní předchozího jihočínského veletrhu a veletrhu Kunming. Na letošním veletrhu se výstavy zúčastnilo mnoho špičkových obchodních společností z Pákistánu a zúčastnily se největší výstavní síně v jižní Asii s celkem 224 stánky v 7 kategoriích.

Otevřel se tematický venkovský pavilon obchodního veletrhu - pákistánský pavilon-1

Zároveň je připraveno pódium a pákistánští tradiční hudební nástroje předvádějí každý den ve stanovenou dobu známí pákistánští umělci. Zahajovacího ceremoniálu se zúčastnila pákistánská generální konzulka v Čcheng-tu Amna Borushová a viceguvernérka provincie Yunnan Chen Shun. .