Zábava

Bylo uspořádáno fórum Think Tank Čína-jižní Asie Jihovýchodní Asie

souhrn

12. června bylo v Kunmingu otevřeno Páté fórum Think Tank Čína - jižní Asie - jihovýchodní Asie. S tématem „Nové příležitosti, nové myšlenky a nová opatření prohlubující praktickou spolupráci mezi Čínou a zeměmi jižní Asie a jihovýchodní Asie na pozadí„ One Belt and One Road ““Mezinárodní a subregionální spolupráce, spolupráce Lancang-Mekong, lidé

Bylo uspořádáno fórum Think Tank Čína-jižní Asie Jihovýchodní Asie

Bylo uspořádáno fórum Think Tank Čína-jižní Asie Jihovýchodní Asie-0

  12. června bylo v Kunmingu otevřeno Páté fórum Think Tank Čína - jižní Asie - jihovýchodní Asie. S tématem „Nové příležitosti, nové myšlenky a nová opatření prohlubující praktickou spolupráci mezi Čínou a zeměmi jižní Asie a jihovýchodní Asie na pozadí„ One Belt and One Road ““Mezinárodní a subregionální spolupráce, spolupráce Lancang-Mekong, kulturní výměny a spolupráce v oblasti cestovního ruchu, mezinárodní spolupráce v oblasti výrobních kapacit a přeshraniční hospodářské, sociální a kulturní otázky mezi Yunnanem a sousedními zeměmi.

Bylo uspořádáno fórum Think Tank Čína-jižní Asie Jihovýchodní Asie-1

   Fórum Think Tank Čína – Jih Asie se konalo 4 zasedání a dosáhlo plodných výsledků. Země jižní Asie a jihovýchodní Asie jsou důležitou součástí iniciativy „One Belt One Road“,V Yunnanu existuje mnoho ekonomických koridorů, které jsou úzce spjaty se zeměmi jižní Asie a jihovýchodní Asie.

Bylo uspořádáno fórum Think Tank Čína-jižní Asie Jihovýchodní Asie-2

  Vývoj těchto ekonomických koridorů dosáhl díky úsilí různých stran významného pokroku. V září 2015 se zemský zemský výbor a zemská vláda spoléhaly na provinční akademii sociálních věd při zřízení Čínského (Kunmingova) institutu pro jižní Asii a jihovýchodní Asii a v současné době usilovně pracuje na vybudování institutu na národní špičkové úrovni think tank v Číně. A pokračovat v rozšiřování výměn a spolupráce s think-tanky v jižní Asii, jihovýchodní Asii a dalších zemích a aktivně poskytovat cennější intelektuální výsledky pro prohlubování regionální vzájemně výhodné a obojstranně výhodné spolupráce a dosažení společného rozvoje. Počínaje letošním rokem bylo „fórum think-tanků Čína-jižní Asie“ přejmenováno na „Fórum think tanků Čína-jižní Asie jihovýchodní Asie“, aby se vliv fóra dále posílil.

Bylo uspořádáno fórum Think Tank Čína-jižní Asie Jihovýchodní Asie-3

  Fóra se zúčastnil Gao Feng, viceguvernér provincie Yunnan. Fórum pořádala provinční vláda a Čínská akademie sociálních věd. Konference se zúčastnilo více než 300 odborníků a vědců ze 14 zemí a mezinárodních institucí, včetně Indického čínského institutu, Bangladéšského politického dialogového centra, Pákistánsko-čínského institutu, Indické nadace, Srílanského institutu pro výzkum politiky, Nadace indického pozorovatele a dalších Fóra se zúčastnili jihoasijští mezinárodně uznávaní odborníci a vědci z think tanku,Jedná se o největší počet účastníků ve fóru.

Bylo uspořádáno fórum Think Tank Čína-jižní Asie Jihovýchodní Asie-4

.