Sdružení

Dopravní policie zasahuje proti nezákonné činnosti falešných nákladních vozidel, zabavila 16 vozidel za hodinu

souhrn

Večer jedenáctého se oddělení dopravní policie v Harbin City zaměřilo na kontrolu ulice Xiangming, silnice Diantan a dalších úseků silnic, aby bylo možné tvrdě zasáhnout proti závažným protiprávním činnostem, jako je přetížení bahenních vozíků a běh na červenou. nelegální vozidla za pouhou hodinu. V noci na 11. brigády dopravní policie Songbei Brigade, Power Brigade a Xiangfang Brigade prováděly společné operace v celém regionu a preventivně používaly místní vozidla k četě.Služební režim, ve kterém jsou policejní vozidla kdykoli připravena k posílení

Dopravní policie zasahuje proti nezákonné činnosti falešných nákladních vozidel, zabavila 16 vozidel za hodinu

Dopravní policie zasahuje proti nezákonné činnosti falešných nákladních vozidel, zabavila 16 vozidel za hodinu-0

  Večer jedenáctého se oddělení dopravní policie v Harbin City zaměřilo na kontrolu ulice Xiangming, silnice Diantan a dalších úseků silnic, aby bylo možné tvrdě zasáhnout proti závažným protiprávním činnostem, jako je přetížení bahenních vozíků a běh na červenou. nelegální vozidla za pouhou hodinu.

Dopravní policie zasahuje proti nezákonné činnosti falešných nákladních vozidel, zabavila 16 vozidel za hodinu-1

   V noci na 11. brigády dopravní policie Songbei Brigade, Power Brigade a Xiangfang Brigade prováděly společné operace v celém regionu a preventivně používaly místní vozidla k četě. Servisní režim policejních vozidel v pohotovosti kdykoli pro posily může rychle a přesně zaútočit na různé nelegální aktivity falešných nákladních vozidel, aby byl zajištěn účinek nápravy. Těchto 16 zabavených nákladních vozidel, které byly tentokrát zabaveny, má zpravidla poškozené poznávací značky, chybějící čísla vozidel, vážné přetížení, nedovolené přidávání desek kontejnerů a instalaci LED světel.

Dopravní policie zasahuje proti nezákonné činnosti falešných nákladních vozidel, zabavila 16 vozidel za hodinu-2

   Všechna vozidla jsou přetížena více než dvakrát.

Dopravní policie zasahuje proti nezákonné činnosti falešných nákladních vozidel, zabavila 16 vozidel za hodinu-3

Oddělení dopravní policie předá tato vozidla předem dopravní kanceláři, poté, co dopravní oddělení uloží pokuty, uloží dopravní policie za jejich porušení horní limity a kombinované pokuty. .