Umění

V Urumči skončil tematický film Guardian „My Boundary Monument“

souhrn

Xinhua News Agency, Urumqi, 10. června (Reportéři Cai Guodong a Pan Ying) Film „My Boundary Monument“ adaptovaný na základě skutků Wei Deyou, „modelu doby“, byl v Urumqi oznámen 9. a vstoupil do postu - produkční fáze speciálních efektů. Očekává se, že bude promítnuta online v hlavních divadlech po celé zemi v říjnu. Režisér "Můj hraniční památník" představil Fang Junliang,Abychom skutečně obnovili dotek Wei Deyoua

V Urumči skončil tematický film Guardian „My Boundary Monument“

V Urumči skončil tematický film Guardian „My Boundary Monument“-0

  Xinhua News Agency, Urumqi, 10. června (Reportéři Cai Guodong a Pan Ying) Film „My Boundary Monument“ adaptovaný na základě skutků Wei Deyou, „modelu doby“, byl v Urumqi oznámen 9. a vstoupil do postu - produkční fáze speciálních efektů.

V Urumči skončil tematický film Guardian „My Boundary Monument“-1

   Očekává se, že bude promítnuta online v hlavních divadlech po celé zemi v říjnu. Režisér "Můj hraniční památník" představil Fang Junliang,Aby skutečně obnovil dojemné činy Wei Deyou, spěchal kreativní tým Changying na hranici oblasti Tacheng v Sin-ťiangu, aby shromáždil scénu tváří v tvář Wei Deyou a jeho manželce, poslechl si jejich vedlejší příběhy a zažil drsné prostředí "země nikoho".

V Urumči skončil tematický film Guardian „My Boundary Monument“-2

   Po více než půl roce předběžných příprav byl film oficiálně uveden v Sin-ťiangu 26. dubna. „Ve srovnání s předchozími tématickými filmyFilm má inovace a průlomy v narativních technikách a nastavení zápletky.

V Urumči skončil tematický film Guardian „My Boundary Monument“-3

  Prostřednictvím křížového vyprávění časových stop a vodních stop postavy je hluboce zobrazen drahocenný duch a osobnostní styl protagonisty. "Fang Junliang řekl.

V Urumči skončil tematický film Guardian „My Boundary Monument“-4

   Umělec představení Liu Peiqi hrál roli" starého strýce Weiho, který hlídá hranice "ve filmu" My Boundary Monument "a vystupoval jako komunistický občan.

V Urumči skončil tematický film Guardian „My Boundary Monument“-5

  "Pevné přesvědčení a vysoký morální charakter „hlídání hranice pro vlast. “ Tento film zaznamenává období historie a vzdává hold skupině pohraničníků, kteří tiše hlídají hranici vlasti, kterou představuje Wei Deyou. "Liu Peiqi řekl.

V Urumči skončil tematický film Guardian „My Boundary Monument“-6

   Wei Deyou, stará pohraniční stráž, se přestěhovala z bývalé vojenské oblasti v Pekingu v roce 1964 a vydala se na severozápad, aby získala zpět a bránila hranice. Už více než půl století je se svou ženou v Sarbulaku louky a pastviny na hranici mezi Čínou a Kazachstánem. Dobrovolné hlídkování na 200 000 kilometrech, známé jako „hraniční značka“ na hranici.

V Urumči skončil tematický film Guardian „My Boundary Monument“-7

   V říjnu loňského roku byl Wei Deyou oceněn čestným titulem „Model doby“.

V Urumči skončil tematický film Guardian „My Boundary Monument“-8

.