Hra

Soud Wenshui zahajuje speciální školení týkající se „elektronického spisu“

souhrn

Novinky z tohoto webu (Ning Liangbin a Wu Fan) Za účelem efektivního využívání elektronických souborů ke zlepšení efektivity vyřizování případů a podpory celkového zlepšení kvality a efektivity soudů uspořádal krajský soud ve Wenshui nedávno speciální školení na téma „Synchronous Generation“ a In-depth Application of Electronic Files with Cases. “Jsou vysvětleny a podrobně vysvětleny konkrétní provozní metody a kroky a jsou zdůrazněny běžné problémy při používání.V zájmu ochrany

Soud Wenshui zahajuje speciální školení týkající se „elektronického spisu“

Soud Wenshui zahajuje speciální školení týkající se „elektronického spisu“-0

  Novinky z tohoto webu (Ning Liangbin a Wu Fan) Za účelem efektivního využívání elektronických souborů ke zlepšení efektivity vyřizování případů a podpory celkového zlepšení kvality a efektivity soudů uspořádal krajský soud ve Wenshui nedávno speciální školení na téma „Synchronous Generation“ a In-depth Application of Electronic Files with Cases.

Soud Wenshui zahajuje speciální školení týkající se „elektronického spisu“-1

   “Jsou vysvětleny a podrobně vysvětleny konkrétní provozní metody a kroky a jsou zdůrazněny běžné problémy při používání. Aby byla zajištěna účinnost školení, soud jednotně vytiskl „Příručku uživatele elektronického spisu systému podnikových aplikačních systémů“ a vyškolil čtyři typy zkušebních týmů v dávkách. Na místě soudci a referenti každého zkušebního týmu přinesli své vlastní spisy případů, kombinované s výukovým obsahem, aby zaznamenali dovednosti použití, a diskutovali jeden po druhém o problémech existujících v operačním odkazu. Zajistěte, aby materiály dokumentace byly úplné, jasné a přesné.

Soud Wenshui zahajuje speciální školení týkající se „elektronického spisu“-2

   Toto školení umožnilo účastníkům lépe porozumět produkci elektronické dokumentace a položilo nemocnici pevný základ pro plnou podporu simultánního generování elektronické dokumentace s případy.

Soud Wenshui zahajuje speciální školení týkající se „elektronického spisu“-3

.