Mezinárodní

Slavnostní zahájení pamětní výstavy Mezinárodního filmového festivalu v Šanghaji „Sny o budování světla a stínu“

souhrn

V červnu Shencheng vyskočil s tlukotem srdce „otočit roh za krásou filmů“. 20. mezinárodní filmový festival v Šanghaji se bude konat od 17. června do 26. června. Od 11. odstartovala pamětní výstava „Light and Shadow Build Dreams-SIFF20“. Výstava nejenže poprvé provedla profesionální a systematickou revizi vzniku a růstu Mezinárodního filmového festivalu v Šanghaji, ale také přinesla inovace aPrůlomové objednávky

Slavnostní zahájení pamětní výstavy Mezinárodního filmového festivalu v Šanghaji „Sny o budování světla a stínu“

Slavnostní zahájení pamětní výstavy Mezinárodního filmového festivalu v Šanghaji „Sny o budování světla a stínu“-0

  V červnu Shencheng vyskočil s tlukotem srdce „otočit roh za krásou filmů“.

Slavnostní zahájení pamětní výstavy Mezinárodního filmového festivalu v Šanghaji „Sny o budování světla a stínu“-1

   20.

Slavnostní zahájení pamětní výstavy Mezinárodního filmového festivalu v Šanghaji „Sny o budování světla a stínu“-2

   mezinárodní filmový festival v Šanghaji se bude konat od 17. června do 26. června.

Slavnostní zahájení pamětní výstavy Mezinárodního filmového festivalu v Šanghaji „Sny o budování světla a stínu“-3

   Od 11. odstartovala pamětní výstava „Light and Shadow Build Dreams-SIFF20“.

Slavnostní zahájení pamětní výstavy Mezinárodního filmového festivalu v Šanghaji „Sny o budování světla a stínu“-4

   Výstava nejenže poprvé provedla profesionální a systematickou revizi vzniku a růstu Mezinárodního filmového festivalu v Šanghaji, ale také přinesla inovace aPrůlomové jednotky připravily scénu pro komplexní zobrazení.

   Výstava je rozdělena do pěti sekcí: „Předmluva, stopa, světlo hvězd, inovace a sen“. Mezi nimi oblast stopy využívá rok jako celek k shrnutí a upřesnění vrcholů minulých zasedání, k sestavení dlouhodobé chronologie Šanghajského mezinárodního filmového festivalu a zejména k vytvoření jedinečné výstavní trasy pro diváky ve tvaru písmene S.

  Pohybujte se a měňte scény a věcí, které je třeba sledovat, je neomezeno. Okres Starlight používá více než 300 fotografií k vytvoření velkolepé fotografické stěny, která se spolu s terénními úpravami Jin Jue stává završením této výstavy.

   Zóna inovací ztělesňuje průkopnického ducha Šanghajského mezinárodního filmového festivalu v pěti sekcích: „Filmový projekt Venture Capital,„ One Belt One Road “, International Direct Train, Internet Film Series Activities, Jackie Chan Action Film Week“. Šanghajský mezinárodní filmový festival byl zahájen v roce 1993 a jeho symbolem je „Golden Jue“, který sídlí v Šanghaji a dívá se na svět a neustále se rozvíjí a jasně uvádí pozice „Focus on Chinese, Focus on Asia a Focus o nově příchozích.

   “Nyní se stal světově vlivným 15 Jedním z mezinárodních nespecializovaných filmových festivalů soutěžního typu. Aby se Šanghajský mezinárodní filmový festival stal festivalem pro všechny lidi,Pamětní výstava má 6 zvláštních vydání, včetně výstaviště v Šanghaji, obchodního centra Superbrand Plaza, Crowne Plaza v Šanghaji, studia v Šanghaji, kulturní chodby stanice metra Nanjing East Road na lince 10, šanghajského velkého divadla a verze 15 pro domácí kino.

.