Sportovní

Pěstování prospěšných talentů pro provincii Henan

souhrn

Podle zpráv si provincie Henan poprvé vybere skupinu kvalifikovaných středních odborných škol a místních vysoce kvalitních běžných středních škol, aby společně uspořádaly komplexní pilotní kurzy pro střední školy a zavedly „profesionální odbornou integraci“, aby studenti odborných škol mají možnost jít na střední školu a studenti středních škol mají také možnosti. Způsoby odborných kurzů v odborných učilištích. Tento krok má za cíl prolomit absolutní hranici mezi střední a střední odbornou školou a studenti si mohou vybírat podle svých učebních schopností a koníčků.Mít

Pěstování prospěšných talentů pro provincii Henan

Pěstování prospěšných talentů pro provincii Henan-0

  Podle zpráv si provincie Henan poprvé vybere skupinu kvalifikovaných středních odborných škol a místních vysoce kvalitních běžných středních škol, aby společně uspořádaly komplexní pilotní kurzy pro střední školy a zavedly „profesionální odbornou integraci“, aby studenti odborných škol mají možnost jít na střední školu a studenti středních škol mají také možnosti. Způsoby odborných kurzů v odborných učilištích. Tento krok má za cíl prolomit absolutní hranici mezi střední a střední odbornou školou a studenti si mohou vybírat podle svých učebních schopností a koníčků. Přispívat k preciznímu výcviku talentů.

Pěstování prospěšných talentů pro provincii Henan-1

   Zdrojem středních odborných učilišť po dlouhou dobu pocházejí hlavně absolventi středních škol, kteří nebyli schopni nastoupit na běžné střední školy, a jejich kulturní základna je relativně slabá. To ale neznamená, že odborné vzdělávání je zbytečné.

Pěstování prospěšných talentů pro provincii Henan-2

   Ve skutečnosti byli na trhu práce vždy vynikající technici, kteří mají jak odborné znalosti, praktické praktické dovednosti, tak inovativní myšlení. „Horké zboží“ se blíží také společenským potřebám. Ve skutečnosti je však střední odborné vzdělávání často chladné. Hlavním důvodem je, že rozvoj všeobecného středoškolského vzdělávání a středního odborného vzdělávání není koordinován a rozvoj středního odborného vzdělávání v některých oblastech zjevně zaostává; pod vlivem „pohledu na další studium“ a „pohledu na volbu povolání“ budou studenti a rodiče často číst obecnou střední školu,Zaměřte se na klíč a jako cíl otestujte slavné školy.

Pěstování prospěšných talentů pro provincii Henan-3

   Profesní univerzální integrace je v jistém smyslu pro studenty režimem „zkuste jíst, pak si objednejte“. Studenti si mohou zvolit typ vzdělávání, který vyhovuje jejich charakteristikám, podle jejich vlastních podmínek a zájmů. Existují výhody a nevýhody pro studenti; běžné střední školy a střední odborné školy mohou spolupracovat na sdílení výukových zdrojů,Odstraňování překážek přestupu z odborných škol na běžné střední školy je rovněž prospěšné pro rozvoj odborného vzdělávání. „Popularizační plán středoškolského vzdělávání (2017–2020)“ jasně navrhuje prozkoumat vývoj komplexních středních škol, zlepšit implementaci kurikula, řízení statusu studenta, zásady podpory zkoušek a přijetí a implementovat všeobecné odborné ubytování, které studentům poskytne více možností.

Pěstování prospěšných talentů pro provincii Henan-4

Výše uvedené postupy provincie Henan proto zpestří kanály školení talentů a stojí za to se učit z jiných regionů. (Tento článek Zdroj: Ekonomický deník Autor: Yang Yulong).