Sdružení

Hongkongští podnikatelé a rozvíjející se ekonomiky pevniny rostou společně

souhrn

Xinhua News Agency, Shanghai, June 13 (Reporter Xu Xiaoqing) „20 let od návratu Hongkongu je pro mě také 20 let zahájení podnikání. Za těchto 20 let létám mezi Šanghajem a Hongkongem a jsem svědkem různých změny., Má skvělé slovo. “řekl Huang Quang, předseda představenstva a generální ředitel skupiny Fei Ao Group, novinářům Xinhua News Agency. V roce 1997 se skupina Fei Ao Group narodila v Hongkongu,Zvláštní zmínka

Hongkongští podnikatelé a rozvíjející se ekonomiky pevniny rostou společně

Hongkongští podnikatelé a rozvíjející se ekonomiky pevniny rostou společně-0

 Xinhua News Agency, Shanghai, June 13 (Reporter Xu Xiaoqing) „20 let od návratu Hongkongu je pro mě také 20 let zahájení podnikání.

Hongkongští podnikatelé a rozvíjející se ekonomiky pevniny rostou společně-1

  Za těchto 20 let létám mezi Šanghajem a Hongkongem a jsem svědkem různých změny. , Má skvělé slovo.

Hongkongští podnikatelé a rozvíjející se ekonomiky pevniny rostou společně-2

  “řekl Huang Quang, předseda představenstva a generální ředitel skupiny Fei Ao Group, novinářům Xinhua News Agency.

Hongkongští podnikatelé a rozvíjející se ekonomiky pevniny rostou společně-3

  V roce 1997 se skupina Fei Ao Group narodila v Hongkongu,Se specializací na poskytování služeb outsourcingu call centra a řešení elektronického obchodování se podnikání brzy rozšíří do Šanghaje.

Hongkongští podnikatelé a rozvíjející se ekonomiky pevniny rostou společně-4

  Společnost vyrostla z ničeho a vedoucí Fei Ao Huang má právo přejít od „hongkonského mládí“, kterému je méně než 40 let, k vysokému hongkonskému obchodníkovi s bílými chrámy. Společnost sídlí v prosperující společnosti Softwarový park Pudong New Area Lujiazui v Šanghaji. V 90. letechRodinné telefony na pevnou linku se staly populární v pevninských městech a mobilní telefony jsou stále novinkou a mnoho lidí stále používá stránkovací komunikační nástroj s názvem „BP“.

  Huang Quangquan připouští, že inspirace pro podnikání pochází převážně z „demografické dividendy“ na pevnině.

  V roce 1997 odešel Huang Quang poprvé do Šanghaje Pudong.

  V té době byly ulice Lujiazui v Pudongu stále velmi světlé.

 Tok lidí není tak vysoký jako u Puxi a komunikační nástroje se často spoléhají na veřejné telefonní automaty. Na takovém trhu někteří lidé zavrtěli hlavou, když to viděli, ale Huang Quanquan měl pocit, že „to je naděje“. „Je nezbytné plně využít„ demografickou dividendu “na pevnině v oboru komunikačních hovorů. “ Za pouhé tři roky otevřela jeho společnost trh na pevnině - „800 servisních středisek telefonních hovorů“Nechat růst.

  Huang Quangong připomněl: „V té době by se služba telefonních hovorů dala nazvat„ moderním průmyslem služeb “, ale dnes se zdá, že je třeba ji neustále aktualizovat. Od začátku telefonního hovoru se počet zaměstnanců Fei Ao výrazně zvýšil Do roku 2008 jsme dohnali novou vlnu rozvojových příležitostí na pevnině - vzestup Taobao.

 „Vezměte Taobaovu„ zlatou horečku “. “ „Existují hongkongská média, která komentují strategickou vizi společnosti Huang Quang.

  Jako poskytovatel služeb tradičních telefonních hovorů podnikla společnost Fei Ao téměř každý krok průmyslové modernizace. Huang Quang řekl:„ Vždy jsem byl velmi optimistický ohledně provozního modelu společnosti Taobao.

  Stupnice Taobao tehdy činila pouze necelých 20% současné stupnice. Jejich vedení vidí obrovský prostor pro rozvoj, a tak před rokem 2008 svěřili podnikání zákaznického servisu profesionální outsourcingové společnosti a my jsme vybranou společností, která odpovídá za zodpovídání dotazů a stížností společnosti Taobao. Speciálně jsme poskytli služby pro celou řadu podniků Ali Wangwang od více než 60 lidí v tomto roce,Později se rozrostla na více než 900 lidí.

  Huang Quang upřímně řekl, že Fei Ao „následuje“ Taobao.

  Jeho rychlý rozvoj také odráží energický rozvoj elektronického obchodování na pevnině. Nejen, že se stal poskytovatelem služeb pro Taobao, ale také známými domácími i zahraničními společnosti jako Sony a UPS přijaly obchod se službami volání Fei Ao. Kromě toho, vzhledem k rychlému rozvoji trhu s nemovitostmi,Fei Ao strávil tři roky vývojem systému správy nemovitostí s cílem zlepšit efektivitu práce a uživatelské zkušenosti a byl uveden do provozu ve společnostech jako DTZ a Shui On Land. Dnes skupina Fei Ao, která má přibližně 3 000 zaměstnanců, nadále „hluboce kultivuje“ trh na pevnině a Huang Quang se již zaměřil na „třetí vlnu příležitostí“.

  V uplynulém roce nebo dvou, s nárůstem umělé inteligence,Nechte Huang Quanga přemýšlet o podnikání Feilaa. Analyzoval: "Jako telefonní systém, který neustále postupuje s dobou, nevylučuje použití některých robotických hlasů. Pokud jde o to, zda roboti mohou zcela nahradit lidské odpovídací služby, věří, že to ještě není známo, ale všechno je možné.

  “2017 má Huang právo rozšířit své podnikání do Guangzhou,Otevřená operační střediska v Chongqing a Xi'an. To naznačuje, že společnost Fei Ao, která „startuje“ z Hongkongu, úspěšně rozšířila své podnikání z východní Číny do jižní Číny a střední Číny. Dnešní společnost Fei Ao také každoročně pořádá program stáží pro některé hongkongské mladé lidi. Jako jeden z nadšených představitelů šanghajských hongkonských podnikatelů Huang Quang často porovnává své 20leté zkušenosti s novými, kteří do Šanghaje přišli.

 Hongkongská mládež „sdílejte. “ Naše generace podnikatelů je více motivována a obáváme se, že příští generace bude mít stejné odhodlání a vytrvalost jako naše, ale mladým lidem řeknu, že pevnina je zemí pokladů pro podnikání, pouze rozvíjející se ekonomika Růst obchodního formátu je slibný.

  „V poledne byl softwarový park Lujiazui plný lidí. Huang Quang, který pracuje ve skupině Feilao, někdy nese oběd s mladými lidmi na pevnině a v Hongkongu při jídle. Upřímně se na všechny podíval a řekl: „Po návratu na 20 let mám příliš mnoho na to, abych řekl .

. . “.