Kultura

Haikou „zvážení vnitřních a vnějších“ k vybudování města humanitních věd

souhrn

Civilizovaný cestovní ruch inspiruje srdce lidí a dobrovolníci slouží Nuan Yecheng. V posledních letech město Haikou trvalo na kultivaci a praktikování základních socialistických hodnot jako základního tématu stavby duchovní civilizace, se zaměřením na publicitu a vzdělávání, typické demonstrace, tradiční festivaly a činnosti dobrovolné služby a na neustálé optimalizaci civilizované a harmonické humanistické prostředí a civilizovaná kvalita neustále se zlepšovat,S cílem urychlit stavbu mezinárodních květin na břehu řeky

Haikou „zvážení vnitřních a vnějších“ k vybudování města humanitních věd

Haikou „zvážení vnitřních a vnějších“ k vybudování města humanitních věd-0

 Civilizovaný cestovní ruch inspiruje srdce lidí a dobrovolníci slouží Nuan Yecheng.

Haikou „zvážení vnitřních a vnějších“ k vybudování města humanitních věd-1

  V posledních letech město Haikou trvalo na kultivaci a praktikování základních socialistických hodnot jako základního tématu stavby duchovní civilizace, se zaměřením na publicitu a vzdělávání, typické demonstrace, tradiční festivaly a činnosti dobrovolné služby a na neustálé optimalizaci civilizované a harmonické humanistické prostředí a civilizovaná kvalita neustále se zlepšovat,Aby se urychlila výstavba mezinárodního zahradního města u řeky, bude se shromažďovat stálý proud pozitivní energie. Počínaje jemnostmi je masová turistika v Haikou civilizovanější. Během prázdnin chodí velký počet občanů na West Coast Holiday Beach, Baishamen Park Beach a na další místa, kde si mohou hrát a užít si zábavu při rekreaci ve volné přírodě.

Haikou „zvážení vnitřních a vnějších“ k vybudování města humanitních věd-2

  Ale letošní rok je ve srovnání s předchozími roky trochu jiný:Stopy na pláži neklesaly, ale necivilizované chování, jako je házení odpadků na pláž, postupně mizelo. Reportér nedávno navštívil Holiday Beach, Baishamen Park Beach a další místa a viděl, že mnoho občanů si vzalo své rodiny, aby si hráli na pláži, a scéna odpadků na pláži již neexistovala a čistá pláž byla ponechána občanům a turistům.

Haikou „zvážení vnitřních a vnějších“ k vybudování města humanitních věd-3

  sladké vzpomínky. „Při pohledu na naše dospělé nosíme kromě sáčků na jídlo také pytel na odpadky. Vynášení dětí na občerstvení a občerstvení je nepostradatelná věc.

Haikou „zvážení vnitřních a vnějších“ k vybudování města humanitních věd-4

  Sáčky na balení potravin a další odpadky se budou generovat ve velkém množství.

Haikou „zvážení vnitřních a vnějších“ k vybudování města humanitních věd-5

  Jako rodiče můžeme jděte příkladem. Odpadky vložte do pytle na odpadky a odneste je.

Haikou „zvážení vnitřních a vnějších“ k vybudování města humanitních věd-6

  “Řekl občan Wang Xue s úsměvem, civilizace musí začít od dítěte. Dobré návyky je třeba postupně utvářet od dětství. Podle názoru Wang Xue každý začíná malými věcmi a vynakládá malé úsilí, aby toto město bylo krásnější a cestovalo v dobré náladě.

  Během letošního festivalu dračích lodí někteří turisté zahájili na pláži „piknik“ s rýžovými knedlíky a pivem a neviděli kolem sebe žádné odpadky. Skupina turistů, kteří si pochutnávají na jídle, si položila k nohám velkou černou plastovou tašku. Řekli: „Tak krásné město, tak krásná pláž, která se stydí házet odpadky a ničit nádhernou scenérii. drobnosti po jídle v tašce.

  Uvnitř se sbalíme a při odchodu je hodíme do odpadkového koše.

  “Za civilizovaným cestovním ruchem je pro civilizaci bohatá a úrodná půda Haikou. Neustálé úsilí prosazovat zvyky civilizované společnosti. V posledních letech Haikou neustále inovoval komplexní model řízení a pokračoval v podpoře reformy komplexního systému vymáhání práva cestovního ruchu. Zejména v důležitých časových obdobích, jako jsou svátky a svátky, posílit kontroly vymáhání práva a zřídit komplexní kontrolní tým.

  Prozkoumejte vytvoření komplexního managementu cestovního ruchu „1 + 3 + N“ a komplexního modelu vymáhání práva. Turistický obvodový soud zřídí kanceláře v turistických oblastech, jako je Holiday Beach. Místní řešení aktuálních otázek znepokojujících občany a turisty.

  Haikou také letos uskutečnil speciální civilizované turistické aktivity, jako je „Dobrý turistický výběr“ v parku Wanlv, Kráter kráteru, Pláž na dovolené, Stará ulice Qilou a Filmová komunita Feng Siao-jang, a prostřednictvím využití turistických dobrovolníků k procvičování odhazování odpadků, plivání a plivání v malebné oblasti. Necivilizované chování, jako je čmárání a čmárání, se nedoporučuje,Průvodce občany a turisty, aby cestovali civilizovaným způsobem, a podniky cestovního ruchu, aby přivítali hosty civilizovaným způsobem. S důkladným rozvojem práce „dvojí inovace" se řada reklamních aktivit pro civilizovaný cestovní ruch stala nadšením.

  Chování turistů se stalo civilizovanějším a fenomén necivilizovaných jevů se výrazně snížil.

  Počínaje láskou se dobrovolnictví stává „městskou kartou“Pro Xie Menxu, dobrovolníka druhého ročníku na Haijing Academy, si ho v květnu letošního roku díky dobrovolnické službě na Holiday Beach Plaza živě pamatoval. Tato zkušenost mu umožnila znovu zažít smysl pro dobrovolnickou službu. V 10 hodin toho dne ráno pět nebo šestiletý chlapec úzkostlivě procházel davem a vypadal, že hledá svou rodinu.

 Xie Menxu rychle vykročil vpřed a přivedl malého chlapce, aby se zeptal. Ukázalo se, že ten malý chlap ztratil své rodiče. Naštěstí si pamatoval telefonní číslo svého otce. Xie Menxu vytáhl svůj mobilní telefon a vytočil číslo otce chlapce.

  Když úzkostlivá rodina našla pohřešované dítě, nemohla si pomoci, ale poděkovat dobrovolníkům: „Je hezké tě mít!“ „Když jsem začala dobrovolnictví,Občané a turisté velmi podporují a spolupracují na mé práci. Toto je také druh městské civilizace.

  Každý hlídá krásný obraz Haikou. "Xie Menxu řekl s dojetím.

  Na dobrovolnické servisní stanici Haikou West Bus Station zůstali dobrovolníci na čerpací stanici, aby poskytli cestujícím různé dobrovolnické služby, které zahřívají srdce, a zprostředkovávají civilizaci a teplo města. Stanice je implementována. "Model řízení a služeb „dobrovolníků + členů sítě + sociálních pracovníků“ zaměřený na téma „dvojí inovace“ poskytuje dlouhodobé konzultace, vedení, udržování pořádku, civilizované přesvědčování a pomoc cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace a občané vstupující a vystupující ze západního autobusového nádraží Haikou.

  Tento druh dobrovolné služby. Stanice sociální práce Haikou Xinghai je odpovědná za zajištění 2 profesionálních sociálních pracovníků na stanici,Zajistit, aby služby správy dobrovolné čerpací stanice dosáhly normalizace, specializace a standardizace.

  Stanice komunitní dobrovolnické služby Bogui v okrese Qiongshan využívá model dobrovolnické služby „online + offline“, aby poskytovala pohodlné, rychlé a rozmanité dobrovolnické služby pro obyvatele v okolí.

  Stránka se točí kolem konstrukčních myšlenek budování vkusné veřejné sociální komunity a integruje komunitní půdu,Budou zřízeny stanice dobrovolnických služeb pro budování zdrojů a dalších zdrojů a bude vybudována kulturní čtvrť dobrovolnické služby Bogui. V bloku jsou k dispozici Love Wall, Dobrovolnická servisní stanice, Supermarket Love, Kulturní chodba, Náměstí pro volný čas, Přednáškový sál pro morální otázky a Menší poradna pro duševní zdraví. Stanice dobrovolnické služby komunity Shangpo, ulice Hepingnan, okres Meilan, plně využívá „internet + podnikání“Model, který zahajuje podnikatelské inkubační projekty dobrovolnických služeb.

  Mnoho známých týmů dobrovolnických služeb v provincii, jako je například „Longgege“ Love Society a Hainan Volunteer Mutual Aid Association, formálně umístěné v komunitě do kopce. Stanice komunitní dobrovolnické služby bude pravidelně organizovat dobrovolníky a dobrovolníky k lékařskému ošetření.

  zdraví, ochrana životního prostředí, komunitní služby, pomoc starším a zdravotně postiženým, městská civilizace,Činnosti dobrovolnických služeb, jako je zmírňování chudoby a pomoc, přinesly výhody více obyvatelům. Dobrovolnické servisní stanice jsou důležitými pozicemi pro normalizaci Haikou pro provádění dobrovolných služeb. „K dispozici je zařízení na pevném místě, pracovníci na plný i částečný úvazek, stabilní tým dobrovolníků, pravidelné servisní činnosti, standardizované systémy řízení, nezbytné záruky financování a záznamy o činnostních službách. Podle standardu „sedm mají“ je čerpací stanice vybavena „čtyřmi hlavními“ funkcemi, jako je pohodlí pro lidi, informační konzultace, lékařská první pomoc a registrace dobrovolníků, a je vybavena souvisejícím vybavením a předměty prostřednictvím dobrovolný nábor, interní odeslání, nákup služeb atd.

  Metoda, určení velitelé čerpacích stanic, zástupci velitelů stanic, dobrovolníci atd.

  a spravovat je v souladu s příslušnými systémy řízení.

 Uvádí se, že normalizované činnosti dobrovolné služby každého místa jsou rozděleny na povinné činnosti a volitelné činnosti. Mezi povinné činnosti patří civilizované vedení, přesvědčování o hygienických opatřeních v oblasti životního prostředí, podpora veřejného blaha, kouření a kontrola tabáku, pohodlí, informační konzultace, pohotovostní záchranné služby atd. Nepovinné aktivity organizuje Každý web organizuje aktivity podle skutečných potřeb. V současné době Haikou zřídila dobrovolnou servisní stanici pro železniční stanici Haikou,K dispozici je 19 dobrovolnických servisních stanic, včetně dobrovolnické servisní stanice Bogui Community a Yilongdong Community Volunteer Service Station, z nichž všechny byly zkonstruovány a uvedeny do provozu.

(Haikou City vytváří národní sanitární město, Haikou City vytváří národní civilizované město, Haikou City vytváří kulturu, Haikou City Chuangwei, Haikou City Double Innovation).