Automatický

Sdílejte herní zážitky a naučte se týmového ducha

souhrn

Zprávy z našich novin, 12. června, odpoledne 10. odpoledne, se v poradenské stanici pro duševní zdraví v Haikou ve městě konala psychologická skupinová poradenská činnost „Jak poslouchat, děti jsou ochotné mluvit“ a „Jako rodina“. Více než 70 teenagerů a jejich rodičů se zúčastnilo této aktivity a strávili šťastný víkend, který byl zábavný a zábavný. „Pojďme, skočme společně“, „Musíme držet krok,Postupujte podle sloganu ",

Sdílejte herní zážitky a naučte se týmového ducha

Sdílejte herní zážitky a naučte se týmového ducha-0

  Zprávy z našich novin, 12.

Sdílejte herní zážitky a naučte se týmového ducha-1

   června, odpoledne 10. odpoledne, se v poradenské stanici pro duševní zdraví v Haikou ve městě konala psychologická skupinová poradenská činnost „Jak poslouchat, děti jsou ochotné mluvit“ a „Jako rodina“. Více než 70 teenagerů a jejich rodičů se zúčastnilo této aktivity a strávili šťastný víkend, který byl zábavný a zábavný. „Pojďme, skočme společně“, „Musíme držet krok,Postupujte podle sloganu ".

Sdílejte herní zážitky a naučte se týmového ducha-2

   V rámci skupinové poradenské činnosti učitel psychologie Li Chan požádal děti, aby si hrály společně v týmu.

Sdílejte herní zážitky a naučte se týmového ducha-3

   Po první herní zkušenosti vedl děti, aby se podělily o své pocity z úspěchu a neúspěchu hry. Tým členové diskutovali o důvodech neúspěchu a úspěchu hry. Jak na to.

Sdílejte herní zážitky a naučte se týmového ducha-4

   Děti po diskusi znovu vyzvaly hru. „Poprvé jsem neskočil příliš daleko, selhal jsem.

Sdílejte herní zážitky a naučte se týmového ducha-5

  Ačkoli jsem podruhé neskočil na konec, skočil jsem dál než poprvé.

Sdílejte herní zážitky a naučte se týmového ducha-6

   „Desetiletý Lou Zhaoling řekl, že tato„ tréninková “hra musí mít dobrou týmovou práci, aby mohla skočit daleko. Pokud padne jedna osoba, spadne celý„ vlak “. Všichni si tak uvědomují důležitost týmové práce. “ Tyto hry vyžadují týmovou práci,Může dětem pomoci pochopit význam kolektivní jednoty ve hře a zlepšit jejich schopnost spolupracovat s ostatními.

   „Liu Chan řekla. V odpoledních hodinách zahájila poradenská stanice také skupinovou poradenskou činnost pro rodiče„ Jak poslouchat, děti jsou ochotné mluvit.

   “Nechte rodiče naučit se čelit svým dětem s dobrým přístupem a emocemi a být dobří poslouchat své děti. Otevřete dveře srdce dítěte a nechte přirozeně odhalit pravdu dítěte v interakci mezi rodiči a dětmi. Poradenská stanice pro duševní zdraví v Haikou City Minor je nezisková psychologická poradenská platforma, kterou inicioval Výbor pro ligu mládeže v roce 2011 a kterou spravuje Hainan (Haikou) Centrum aktivity mládeže. Trvá na přijetí různých metod, jako je telefon, online a na -stránkové poradenství pro teenagery a rodiče.

   Poskytovat profesionální,Bezpečné a účinné služby v oblasti duševního zdraví. Od roku 2017 se uskutečnilo celkem 18 asistentů a přednášek skupin veřejné sociální péče, byly otevřeny 4 psychologické mikrotřídy, 260 individuálních konzultací a bylo poskytnuto celkem více než 3 000 lidí.

(Haikou City vytváří národní sanitární město, Haikou City vytváří národní civilizované město, Haikou City vytváří kulturu, Haikou City Chuangwei, Haikou City Double Innovation).